Bakire kızlara bakış açınız nedir?

Sorum erkeklere. Bakire bir kızla sevgili olur musunuz?

Yani cinsellik yaşayamayacağınız bir kızı hayatınıza sokmak ister misiniz?

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bundan önce 2 defa bakire kız arkadaşım oldu. İlki pek kafaya takmıyodu zaten böyle şeyleri, sanırım ilk ayımızın sonlarıydı cinsel birleşme yaşadık ve bu ilişkimiz bi sene kadar devam etti. Diğer bakire kız arkadaşım bekareti kendine bir zırh bellemişti, saygı duydum. belli bi yaştan sonra kimsenin fikrini, hayallerini değiştirmek yakışmaz bana. Ama bi yandan da çok hevesliydi bu arkadaş ilişkiye girmeye. (nası bi bakirelikse artık):) biz de ilk haftamız bitmeden anal yoldan ilişkiye girmeye başladık. bu hanım kızımızın evlilik müessesine yıkılmaz inancı yüzünden ilk ayın sonunda kapının önüne koydum. Benim onu normal yoldan ilişkiye girmediğimiz için bıraktığıma inanıyodu. Aslında alakası yok. Sadece onun nasıl ki bekaretle ilgili korkuları varsa benim de evlilikle ilgili korkularım vardı :)hepsi bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• amacı evlenmek değil zaten uyanığa bak amaç sadece kullanmak o yüzden bakire olur mu olmaz mı? cevap veriyorum senden adam olmaz

1|0
    0|0
    • Ne alakası var şimdi? Saçma bir cevap. Ben evleneceğim kadında bekaret aramam.

Kullanmak nedir Allah aşkına? Nuri Alço flmlerinden mi çıktın da geldin?

• Hay Hak! Bakire kızla sevgili olur musunuz? Bakire olmayanla evlenir misiniz?

Sizin gibiler sayıyla gönderildi bu dünyaya herhalde ?

Atın şu at gözlüklerinizi de dünyayı rahat görün! Cinselliğin etrafında dönmüyor dünya daha büyük sorunlar var.

0|0
    1|2
    • Cinsellik yaşayamayacağım biriyle sevgili olmamak; yaşamamış olduğum biriyle de evlenmemek bence en doğal hakkım.

• Anlamanda sıkıntı mı var? Evlenmeden önce birlikte olamayacağım kadınla evlenmem diyorum.

Yani evleneceğim kadın bakire olmamalı diyorum. Şimdi anlayabildin mi?

• evet, anlamamda sıkıntı oluştuğu için teyit ettim,"bumudur" diye sordum, aksi halde üstteki yanıt kafi gelirdi.

• Sevgiyi seksten ibaret goren erkekle beraber olan kiza yazik zaten yani sadece seks yapamiycam diye sevgilinden vazgeciyosan vay haline

1|0
    0|0
  • Ya siz bu soruları sorarken çok mu düşünüyorsunuz ? Birgün birisi der Bakire olmayanla evlenirmiydiniz? Birgün birisi der Bakire kızlara bakış açınız nedir ? Lan Ağzımı bozdurmayın şimdi benim Gidin Manken bebeklemi evleniosunuz evlenin Hem sizin icin Bakirelik gibi bi sorunda olmaz .

0|1
    1|1
  • bence sorun olmamali aslinda bu ya kim kimi nasisla olede kabul etmelidir geleceyien bakmaldir

0|0
    0|0
  • Tuzluğa katılıyorum.

0|0
    1|0
  • bir erkeğin sevgili olmaktaki, kız tavlamaktaki amacı kuru romantizm değildir heralde :)

0|0
    0|0
  • erkek olsam, istemezdim.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Sevgili demek sadece yatak arkadaşı olmak degildir.Hatta sırf bu yüzden kendi fantazilerine göre davranıp 1-2 gecede yataga atıp sonra arkasına bakmadan cekip gidenleri hiç mi örnek almaz kızların cogu.

Evlenmeden önce cinsellik olmasa daha iyi bence. Cünkü evlendigin zaman kocası kadına ilkin kimdi sorusunu sormamak icin kendini zor tutar. tabi kız da erkege bunu sormamak icin zor tutar.

Bazıları ise kendini kandırır. gecmişin beni ilgilendirmez der.

Peki ya bir süre sonra kız/erkek o gecmişe dönerse ?

0|1
    0|1
    • ben bu soruyu sordum ama evli değilim..ama çok yakında evlenicem .

• Çok haklısın.Bi erkek nasılki eşinin İlki olmak isterse bi bayanda eşinin işki olmak ister.

• çok haklısın. Ayrılanların çoğu evlilik öncesi başka biriyle ilişki yaşayan kadınlardır. aramızda ayrılanlar varsa cevaplasın lütfen. Mutlu olamıyorlar. Hep kendini suçlu hissediyorlar. En iyi insanla evlenseler bile olmuyor olmuyor olmuyor. Akıllı olun kızlar.

• Şimdi forumadaki dönen muhabbetlere bakıyorum 100 tane bayan varsa bunların 90'nı bakireliğini kaybetmiş öyle yada böyle cinsel birliktelik yaşamış bayanlardan oluşuyor.. Yalan.. Allah aşkına hangi ülkede yaşıyoruz? yok böyle bişey.. herkes Maria Ozawa, Tera Patrick olmuşş.. ne yani önünüze gelenle yatmayamı başladınız ? anlamıyorum ki..

Bakirelik tabiiki önemli ve kızlar için daha önemli.. kimse inkar etmesin. bu ülkede bir bayan bakireliğini şu nedenlerden dolayı kaybeder.

-Evlendiği için (normali)

-Tecavüze uğradığı (en kötüsü)

-Aptallığından (kaşarlığından)

-Maddi ve sosyal özgürlüğü varsa ( çok ileri yaşarda 25-35 arası evlenmemiş kariyer düşkünü)

- çok az bir kısmı ise gerçekten aşık olur ve kendini kaybettiği için bakireliğini yitirir ama yine aynı adamla evlenir. (sıkıntı yok)

0|1
    0|0
  • Asıl bakireyle aşk yaşanır. Daha farklı bir durumdur yani. Aşk cinsellik demek değildir. Her görüştüğün bayan da potansiyel verici değildir. Büyüyün artık biraz rica edicem...

2|0
    0|0
  • Neden olmasın...Bakire bile olsa ...konuyu cinselliğe getirip onun hayallerine ortak olmak, onun rüyalarına girmek fena olmaz.

Hem her sey cinsellik değil ki.

0|0
    0|0
  • Olurum hacı mümkünse bakire olsun zaten.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle olmaz. Onları ayrı bi yere kapatmalı ve kendilerini bozmaları için zaman tanımalı. Ondan sonra şans verebiliriz. Nasıl bir sorudur bu? hangi erkek kişiliğine yakıştırıp bunu sorabilir.

0|0
    0|0
  • :/ bu sorular ınanın benı sasırtıyor bakire olmasını özellikle isterdim sevgili derken ciddi yahu

0|0
    0|0
  • ben şahsen kendim evliliğe kadar olan dönemi bakire olmayan kızlarla tecrübe kazanmak için harcıyorum ama evleneceğim kız kesinlikle bakire olmalıdır. benden önce herşeyi yapmış olsun ama bakire olsun. yeter ki ben onun bakire olduğunu bileyim.

0|0
    2|0
    • Anal sex, oral sex, lesbian, fisting, vs. bilimum fantazileri gerçekleştirmediğinden asla emin olamazsın. O halde bu bekaret takıntısı neden?

• ona bakış açıma bağlı...

eğer onunla ciddi düşünüyorsam evet derim..

ama ciddi ve ileriye dönük planım yoksa uğraşamam yani...

0|0
    0|0
  • ne anlamsız ne saçma bir soru,evlilikde bekaret arayalım,sevgilide cinsellik öylemi?ne istediğinizide,beklediğinizide aslında bilmiyorsunuz...

0|0
    0|0
  • bastan biliyorsam onun iyiligi icin uzak dururdum. ancak bilmeden bir tanesini yillarca sevip unutamamistim. bakire oldugunu zaten sonra ogrendim.

0|0
    0|0
  • Herseyi hemen yasamak gerekmiyor.

Neden olmasın?

1|0
    0|0
  • Tabiki Öyle bi sevgilim oldu Herşey seks ten ibaret değil blader .

0|0
    0|0
  • Niye olunmasın cok güzel olunur.cinsellik olmayı versin

0|0
    0|0
  • çok tuzak soru. dötüm dötüm kaçıyorum.

0|0
    0|0
  • her şeyin bir ilki vardır. :)

0|0
    1|0
Yükleniyor...