Universitede bakire kiz az mi?

Seneye üniversiteye başlayacağım (profilimdeki yaş yanlış). Sormak istediğim, üniversitede kızların kendini çok yaydığı ve çoğunun bakire olmadığı doğru mu? Bu istediğim birşey değil yani hevesli bir şekilde sormuyorum. Ama bir kız arkadaşım olursa bakire olmasını osterim yabiki, evlenmeden önce birşey düşünmüyorum

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• hiçte az değil bakma üniversitedeki kızlar yatıyo kalkıyo diyen gerizekalılara

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sanane milletin bacak arasından. İstekli değilmişte bilmem ne biz de yedik.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• git isine dostum ilk olarak bir kiz bulabilecegini dusunmuyorum kucuk yerde yasayanlarin genel lafidir bu zaten unide kizlar teklif ediyormus

0|0
    1|1
  • olmaz olur mu arkadaşım. üniversiteler kız öğrencileri aylık olarak bacakarası muayenesine gönderiyorlar, sonuçlarda rektörlük binasına asılıyor, olmadı ordan gider bakarsın

1|2
    0|0
  • abi hangi köyde yaşıyosun merak ediyorum hakikatten. bu nasıl bir sığ düşüncedir yok ünideki kızlar bakire değil. tektek açıp muayenemi ettin. emin ol köyündeki kızların kıçlarına oranla ünideki kızlar daha bakiredir bilmem anlatabildimmi.

1|0
    1|1
  • olsun da kızarkadaşın sonra düşünürsün bekaretini, olacak mı bakalım

0|0
    0|1
  • sana ne ya milletin bekaretinden.İlla bakire kız istiyorsan git köyden belden hiç evden çıkmamış bir kız al elalemin kızına laf edip durma

4|2
    2|1
Yükleniyor...