Kız arkadaşım lezbiyen mi?

yaptığıma belki kızacak herkes ama ne bilim yaptımm işte...kız arkadaşımın cep telefonunu kurcaladım geçen gün.resimlerin olduğu klasörde kendini banyoda çıplak olarak çektiği resimlerini gördüm.şaşırdım.Açık söyleyim bendaha elini tutmaktan ileri gitmedim ama orda ilk defa çıplak olarak gördüm.

soru şu

bunu kız arkadaşım özellikle yapmış olabilir mi ? yani resimini özellikle çekip oraya koyup benimde cep telini kurcalayıp görmemi istemiş olabilir mi

yoksa kız arkadaşım bilmediğim bir lezbiyen mi?

Güncellemeler:
soruyu eksik yazdım özür dilerim.Evet çıplak poz çekmekte lezbiyen olunmuyor ama resimler son derece ne bilim tahrik edici çekilmiş yani özel sitelerde göreceğimiz türden ..
arkadaşlar kız arkadaşıma durumu anlattım resimleri gördüm dedim neden çektin resimleri dedim; sürekli kankası olduğunu bildiğim bir kız arkadaşı var geceninbivakti onunla kendi aralarında bir oyun yapmışlar. hadi birbirimize çıplak resimlerimizi çekip yollayalım demişler bizimki biiki resim yolladıktan sonra karşıdan resim gelmediğini görmüş sonra pişman olmuş gönderdiğine.ikiside saçmalıyoruz demiş sus pus olmuşlar.sonra silmeyi unutum diyor.Lezbiyenlik değil öyle eğlencesine yaptık dedi

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• vücudunun nasıl göründüğüne bakıyordur lezbiyenlikle ne alakası var?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hee zaten biz de hergün çıplak fotoğrafımızı çekip telefona kaydederiz. en klasikleşmiş eşcinsel adetlerinden biridir yani. tebrik ediyorum çok doğru bir teşhiste bulunmuşsun. tövbe ya :D

2|0
    0|1
  • Tahrik edici olabilir de bu onu yine lezbiyen yapmaz ki... sonucta sadece fotograf var. Ayrica telefonu verirken o fotograflarin orada oldugunu bilmesi gerekir eger simdilik bilmiyorsa da 1 hafta icinde fark eder ve bir tepki verir. Vermiyorsa bilerek yapmistir

1|0
    0|0
  • Lezbiyenlikten alakası yok bunun :) cogu arkadaşımın telinde var, formuna bakiyordur

1|0
    0|0
  • lezbiyenlikle alakasi yok..ya kendini beğendiği icin yapmıştır ya da senin görmen icin

1|0
    0|0
  • Kendi çıplak fotografını cekmekle lezbiyen olunmuyor. Kendisini begeniyordur fotografını cekmistir. Senin onun telefonunu izinsiz karıştırman dogru degil.

1|0
    0|0
  • ahhh siz erkekleeer aaah lezbiyenlikle ne alaka kendini mi öpüğyordu

1|0
    0|0
    • siz kaslarınızı artistik pozlarla çekerseniz bizlerde öyle artistik pozlar çekeriz anlayacağın dilden

• afedersinde biz erkekler genelde penisimizi böğürt böğürt çekerek cep telimizde saklamıyoruz...resimlerde resmen prno yıldızı gibi pozlar vardı

• kendini çok beğeniyordur, cekmiştir. senin tel kurcalayacagını bilememiştir.

0|0
    0|0
    • resimler neresinin resmiydi?

• ne bileyim canımın içi. görmedim ki kız arkadaşını.

• boş ver ben gördüm ...hemde her yerini...gerek kalmadı devamını getirmeye

Erkekler Ne Diyor 3

• NEDEN LEZBİYEN OLARAK DÜŞÜNÜYORSUN KARDEŞİM

yani belkide kaşar diye tabir ettiğimiz kızlardan biri ama sana saf rolü oynuyor,

bence dikkatli ol.

0|1
    4|0
    • "yok kız arkadaşın gay" diyen biri bile dislike almayıp, ben aldıysam, ben haklıyım.

gerçekler acıdır.

MORE DISLIKE! ! !

• senin yorumun biraz ağar oldu

• evet işte o yüzden diyorum ya ben haklıyım diye.

kusura bakma kardeşim

kadın içgüdüsü, her zaman ön planda olmayı, ilgi odağı olamayı severler ve bunun için ne gerekirse yaparlar.

bunu korkmadan söyleyebilen sayılı erkekerden biriyim, itiraz edebiliyolarsa etsinler.

• yok kız arkadaşın gay

0|0
    0|0
    • boş tenekeden çok ses çıkar sus en iyisi mi

• Lezbiyen olmakla ne alakası var bunun bende bişey sandım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...