Kızlar da erkekler gibi cinsellikte neden özgür değil?

bekaret önemsenmeseydi valla 100 erkeğe gözümü kırpmadan verirdim :) şimdi diceksiniz ruhun bakire değil bedenin olsa ne yazar ama ruhum .or.sbu biliyorum asıl sorum kızlarda erkekler gibi cinsellikte neden özgür değill

0|0
8|38

En İyi Erkek Görüşü

• bu cesur itiraf için +5 :) teni esmer ruhu sarışın.cevabı da vermişsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• cevabı çok basit sevgili kardeşim. bir müslüman bir ülkede yaşıyoruz. iki kadın için serbestlik o*luk demekanlamına getiriliyor, 3 toplum baskısı. ama benim görüşüm keşke erkeklerde böyle baskı altında olsa. ama bizler daha ufakken amcalara pipimizi göstere göstere büyüdğümüz için malesef toplumda erkek için onur ve şan haline gelen olay kızlar için o*luk diye adlandırılmakta. ama bu son dönemlerde dikkatimi çeken bir olayda var kızlar için bu toplum baskısı günden güne azalmakta ve hatta ülkemizin sahil kesimlerinde yadırganmamaya başlanmaktadır. ama benim görüşüme göre hem erkek için hemde kadın için bu olay yanlıştır. dinimiz buna müsade etmemektedir. lakin insan oğlu doyumsuz her istediğini elde etme peşinde olduğu için ve bu zamandaki kadın erkek ilişkileri baya ileri düzeydeyken bu yanlışlık azalmaya hatta normal görülmeye başlanmıştır. çok açık ve net yazacağım. ben evliyim bir eşim ve bir kızım var. hayatımda eşimden başka biriyle birlikte olmadım. içimde çok fazla Allah korkusu var lakin ben bile bazen yoldan çıksammı diye düşünmüyor değilim. ama bunu kimse unutmasın, çalma kapını çalarlar kapını. yani benim eşime, kızıma yapılmasını istemediğim şeyleri kimseye yapamam, ve toplumda da oluşan baskı ve kaygı hatta bayanların üstüne oluşan baskı bu sebebptendir. inşallah seni aydınlata bilmiş ve yeterli açıklamayı yapabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • allah sizi çok özel görmüş değer vermiş özel yaratmış. sizi herkes tarafından paylaşılan cinsel bir obje olarak görmemiş. buna göre bekareti nişan olarak vermiş. ama sizler allahın size verdiği önemin farkında değilsiniz.

bu özgürlükle değil özel olmakla alakalı. sen özel görmüyorsan herkes tarafından paylaşılan bir sex kölesi olmak istiyorsan bekareti önemseme. çünkü bekaret özel insanlar içindir.

1|1
    1|0
  • Taktir ettim... Dobralığın ve açık yürekliliğin için teşekkürler... Bekarete önem vermiyorum, bence kadın dediğin o* ruhlu olmalı...

0|1
    0|0
  • Kadın erkek eşit aslında.

0|0
    1|0
  • Buraya gelip Bekareti bozulmuş bir kızla evlenmem diyen erkekleri eleştirip geri kafalı diyorsunuz asıl bunu diyenler geri kafalı milletin görüşüne saygı duyun. bende ona buna vermiş ya da kız istemem kimseye vermemiş temiz kız isterim. temizi başka yerlere çekmeyin. Gelipte bir kız ona buna veriyor diyede .rospu demem. ben birine dokunmadıysam oda dokunmamış olacak bunun geri kafala alakası yok genişlikle alakası var sizin kadar geniş değiliz. bunu diyen erkeklerin bazılarıda dediğiniz gibi yapıyor onlara sözüm yok ama her erkeği aynı kefeye koymayın ve geri kafalı diyemezsiniz. ben verene .rospu demem verenide almam o ayrı herkesin kendi hayatı. çok azdıysan git ona buna ver seni tutan yok zaten bikere gitmiş

0|0
    0|0
  • hani o ruhun bakire değil falan geyiği yapanlar varya.. versen nefessiz yaparlar bu biiiir.. ikincisi ise herkes özgür bence. kimse bekaretini korumak zorunda değil. bakire olmayan bir kız da buna önem vermeyen biri ile evlenir olur biter.. takılmamak lazım bu kadar

0|0
    0|0
  • özgürlükle ilgili tespitin çok doğru ancak bu konuda kullandığın jargon ve seviye berbat arkadaşım...

bu kadar önemli bir konu bu jargonla tartışılamaz...

1|0
    0|0
  • sanma ki erkeklerde 100 hatunu birden götürüyor, evlenmeden en fazla bir iki ilişkisi olur sonrada evlenir gider, sen sen ol yinede 100 erkeğe verme , iyi bir partner ,sevgili eş adına ne dersen de yeter ki güvenilir biri olsun güzel bir ilişkin olsun. belki de evliliğe giden bir ilişki olur belli mi olur, olmazsa da dünyanın sonu değil , evleneceğin kişi seni bir et parçası için sorgulayacaksa zaten o evliliğe de başlama...

0|0
    0|0
    • ama burda erkekler kız arkadaşımla düzenli ilişkiye giriyoruz diyorlar yalan mı acep

• bende 1 erkekle 1000 defa yaparım o zaman :D

• 1000 defa da yaparsın 10000 defa da nasıl olsa aşınmıyor, mühim olan o erkeği bulabilmek canım

• Olay o değil.

Biz özgürüzde gidip 100 kızla yatmıyoruz

Sen baya baya halka açılmışsın.

1|0
    1|0
    • 100 kız size vermez de o yüzden zeka küpü

• salla sen salla

• Yav he he ok by.

• özgürlük süper bir şey ya sabah akşam seks yapıyorum ovvvv yeahhhhh

iyi ki erkeğim

ya onu bunu bırak da özgürüz de noluyor

0|0
    0|0
    • eğer bekaret önemsenmeseydi sizde yatacak kız bulurdunuz bro

• arkadaş ironi yapmıs :D ciddiye almıs :))

• kadınlar iffetli olmak zorunda

ama 100 erkege versen biri ben olur muydum :)

1|1
    4|1
    • siz erkekler var ya betersiniz beter :D bakire olmayanla evlenmem diyosunuz sonra s.kcek kız arıyonuz

• biri ben zuhahaha :D senlik değilim evlenmeden vermem

• peki verme bakalım

evlendikten sonra bol bol vercen ne de olsa

• Kültür nedeniyle, her toplumun kültürü farklıdır.

0|0
    1|0
  • herkes ozgur kisisel tercihler bunlar, yapmak istesen yapamıcakmısın, her zaman biseyler fedakarlık yaparsın hayat boyle bizim icinde gecerli sex icin biseyleri gozden cıkarıyoz hep

0|0
    0|0
  • çok isyankar gördüm seni? :))

0|0
    0|0
  • bence yinee özgürsünüzz bacak aranız değil beyniniz bakire olsun bakire olmayıp birinee baglı olduktan sonraa sorun yok

1|0
    1|0
  • aç Kur 'an ı oku anlarsın

1|2
    2|0
  • eşine saklamalısın kendini. özgür değiller. sadece onlar kendilerini öyle sanıyor.

0|0
    0|0
  • sen maşşallah yani baya azgınsın :D rekor 100 erkek :)))

0|0
    0|0
  • Burası Müslüman bir ülke!1!111!

1|0
    4|3
  • toplum ve tabular din denen saçma şey vs

2|1
    2|3
  • daha ilk akşamdan osbire teşvik ediyon ama

0|0
    0|0
  • bende özgür değilim gel karşılıklı şu tabuları kıralım :)

1|0
    1|1
  • senin ruhunu incelemek isterdim =)

0|0
    0|0
  • bence sizde rahatsınız artık burdaki çoğu sorudan anlaşılıyo rahatlıkla

0|0
    0|0
  • özgürüm ama her önüme gelenlede cinsellik yaşayacağım diye birşey yok

0|0
    0|0
  • isteyen içn özgür

0|0
    0|0
  • işte böyle kadınlara ihtiyacım var.karşılıklı seks istemek en güzeli.tanışalımmı?

0|0
    0|1
  • This is a Carmen Electra, buna * olsunda kimin olursa olsun fahişe.

0|0
    0|0
  • dayanabilirmiydin peki?eşin sana izin verse başkasıyla olman için olurmusun?

0|0
    0|0
    • olurum :D seks yapmak istiyorum seks

• sen beni yanlış anladın evlenirsem bir başka erkekle beraber olmam ama eşimle istediği herşeyi yaparım anal oral vs

• bu daha güzel sınır yok yani

• ruhen bakire değilisn :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 8

• Çünkü toplum dinin arkasına sığınıp kızı dışlarken erkeğin sırtını sıvazlıyordur..

1|0
    0|3
  • Bu kadar çok önemseme bekareti.

1|2
    0|3
  • evlilik olmazdı.. ona sadakat yükeleyn kadın aslında..kadın herşeyyle kıymetli ki kendini vahşilerden korumalı...

0|1
    0|0
  • Yok öyle birşey , hepimiz özgürüz . Kendi irademizle hareket ediyoruz . Cinsellik kötü birşey değil , Bunu öbür türlü görenlerin beyin yapısının tam gelişmediğini ve geri olduğunu düşünüyorum .

0|1
    0|0
    • nasıl bir cevap bu? şimdi ne anlamalıyız bundan. Kimse cinsellik kötü bir şey demiyor ki. Hatta dünyadaki en güzel şey bile diyebiliriz. Yalnız inançlı insan diyor ki bu güzellik serbestlik için de değil, hem kadın hem erkek için belirli sınırlar dahilinde güzeldir. Diğeriyse sınırsız bir özgürlüğü savunuyor. Şimdi asıl soru şu? Beyin yapısı gelişmeyen kim? Soruyu soran mı lodoslama atlayan mı?

• Üstüne alındın sanırsam ! , Benim asıl demek istediğim herkes kendi hür iradesine göre hareket eder ve anlatmaya çalıştığım cinselliğe kötü ve yanlış gözle bakanların geri kafalı olduğunu söylüyorum sana . Herkesle birliktelik olmaz , herkesle yaşanmaz . Bekaret bacak arasında değil , beyinde . Bunu bilir , bunu savunurum . Soruyu sorana katılıyorum , onda bir aksilik yok . Asıl aksilik ; Cinselliği kötü algılayıp , yanlış birşeymiş gibi kabul edip eleştirenlere . !

• Kur an da erkeklerin de bir kadınla evlilik öncesi birlikte olmaması gerektiği yazar Müslüman Ülke vatandaşlarına!

0|2
    1|1
  • Kadınlar cinselliği istediği zaman bulabilir. Bu açıdan erkeklere oranla 5-6 kat ileridedir. Ama erkekler kadar anlayışla karşılanmaz kadınların cinsel hayatı.

0|0
    0|0
  • ben erkeklere bekaret kemeri takılmasından yanayım onlarda bize böyle gelsin :)

0|0
    0|0
  • Cunku aptal toplum baskisi. Biz or.sbu oluyoruz erkekler niye ahlaksiz olmuyor farkimiz ne? Onlarin ruhu cok ahlakli dimi zaten. Onlarda da zar olsa keske hic adil degil hayat

2|2
    1|1
    • Onların arkanızdan dediklerini duymayacaksınız arkasından k-şar or-spu dediklerini altlarına alıyolar işte. bazı gerizekalı erkekler var. Bu yüzden kızlar hep çekingen, hep bastırılmış. Rahat bırakın kendinizi bir kere geliyoruz dünyaya.

• e kızlığım gittikten sonra nerden bulcam ben koca

• ya sadece o zevki yaşym ortam malı olym için verceksen durum ayrı olur sevdiğin biri iile olursa ayrı sonucta ortamın ona göre kurulcak bekareti siklemeyen kişiler cevrende olunca kocanda onlardan birisi olması muhtemel

Yükleniyor...