Kızlık zarım yarım ay şeklindeymiş, ilişkiye girsem anlaşılır mı?

kızlık zarım yarım ay şeklindeymiş önceden ilişkiye girsemm anlaşılır mı evlendiğimde veya bir doktor anlayabilir mi sonuçta bozulmayan bir yapısı var eşim ya da doktr anlar mı ?

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Arkadaşım bozulmayan zar yapısı yoktur, esnek zar vardır... İlişkiye gireceksen zarın yarım ay şeklinde diye değil, istediğin için, çatır çatır sevişmek için gir...

Hem sanane eşin veya doktor anlar mı anlamaz mı? O güne kadar yaşayacağın garanti mi? Hem eşin belki bakire olmadan kabul edecek seni...

0|0
    0|0
  • bozulmayan yapısı var diye kim söyledi ise sen onunla evlen bence. öyle şey mi olur. zar tipinin genelde en çok raslanılan tipi yarım aydır. yani 100 kadından 80 i yarım aydır. bozulmaz olur mu. bilen bilinçli bilgili bir erkek bunu gayet rahat anlar

0|0
    0|0
    • anladım ama kan gelmıyormus galıba neden gelmez kı kan bozuluyrsa

• kan gelmez olur mu gelir. sadece kan gelmedi diyenlerde zar esnektir vajina girişi geniştir ve penis çapı küçüktür. ancak bu nedenle yırtılma olmaz. diğer her türlü şartta kanama olur. yanlış bilgilendirilmişsiniz. ya da eksik

• anladım

• Esnek zar mı dediğin tür?

0|0
    0|0
    • kan gelmıyor

• Konu özel olduğu için burda ayrıntıya girmek doğru depil fazla.hoşçakal.Ben çıktım.

• tm sağol

• senin gibilere kaşar diyorlar..

2|2
    0|0
  • erkek daha önce oraya itelemişse onu sonradan dikilmiş olanı anlar ister istemez.

0|0
    0|0
  • kolay kolay anlayamaz, ama çok ilişki yaşamış erkek anlar eğer daha önce bozmuşsa.

0|0
    0|0
  • eşin kan gelmeyince:

bakire değilmsin! diye sitem eder

doktora giderseniz, vajinanın durumu hakkında bilgi verir

ikna olan damat önemsemez...

böyle geçer gider; merak ettiğin buysa..

0|0
    0|0
  • kocan anlamaz merak etme doktor kesin anlar sen simdiden raporu al istedigin gibi zevkini yasa.

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun sahimi...

0|0
    0|0
  • yarım ay degil genel de daire şeklinde olur ilginçmiş

0|0
    0|0
  • Beynin bakire olsun anal yaparak bakire olmaktansa olmaman daha iyi

1|1
    1|0
  • doktor bakınca hemen anlarr..

0|0
    0|0
    • doktor bir bakışta anlayamaz önce inceler parmak falan atar :D olmadı bir deneme sürüşü yapar :D sonra anlaşılıyo

• yanii işte bir bakış dediğim noktalar oralar :D detaya girmiyim dedim :)

• sen niyete girmişsin zaten boşver bu araştırmaları.. gönlünce seviş doya doya.

0|0
    0|0
    • scmalama yaa sevsmek falan demıyorum bn sadece marak etıyorum nıyetım yok ama sevgılımle baya sorun oldu bu konu ayrılma derecesıne geldık o ılışkı ıstıyor bn ıstemıyorum o yuzden sordum

• senin derdin sevgilinin baskısına boyun eğersen ilerde ne oluru bulmak yani..

• ufak muayene ilee anlıyoruz hanımefendi bilginize

0|0
    0|0
    • nasıl yanı ? kızlık zarım yarım ay seklındeymıs nasıl anlasılır kı kan gelmıyormus galıba ınternette ole yazıyor ?

• evt hanımefendi tabiki anlasılır hemdee cok basitt birşey buu kafanıza takılan bişey olursa mesajlaa dönüp konuyu hatırlatınız

• tm tesekrlerr

• anlmazlar bence zarın yırtılmıcak kki

0|0
    0|0
  • ne la öyle hem yapıyım hem temiz gibi dursun =)

0|0
    0|0
  • kimse anlamaz merak etme. partnerine güveniyomusun

0|0
    0|0
  • anlaşilir elbette delüü :)

0|0
    0|0
  • git sikiş doya doya anlayamaz kimse

0|0
    0|1
  • yanında bir yıldız eksik :D desene

0|0
    0|0
  • heralde kimse anlamadan 1-2 kez versem bişey olur mu diyosun ? hadi milleti kandırdın tertemiz bakire kızım diye kendini kandıramazsın ne oldugunu nasıl biri oldugunu hep hatırlayacaksın ama yüzün kızarır mı orası soru işareti ?

0|0
    0|0
  • anlaşılır herkes anlar bu konu senin namusunu gösterir demekki ailenden aldığın terbiye bu kadarmış yoksa zarın olmasa bile ilişkiye girmezdin senin gibi pis kızlardan nefret ediyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tamamen bozulmasa bile yırtılır beybi. o yüzden eğer belli bir inancın varsa o inancının peşinden git ve birşey yapma derim. ha eğer yapacaksan da sonuçlarını bil ona göre yap. sevgiler.

0|0
    0|0
  • İliskiye.girde.gor.gununu. Zarin.tamamen.gider bunuda evlendikten.sonra.her erkek.anlar bacim

0|1
    0|0
  • anlar ya da anlamaz iliskiye girdigini saklayacakmisin esinden?

0|1
    0|0
    • kim tahammül dedebilirki böle bişeye ? ben etmezdim ama öbür tarafta kimse yardımcısı olmaz bu kızın

Yükleniyor...