Cok bunaldim bir seyleri bastirmaktan. biraz fikir verirmisiz?

Garip bir duyguydu.. Hatirlarim daha cocukken hatta daha okula bile gitmiyordum sanirim. Teyzemlerin dolaplarini karistrir onlarin giysilerini giyerdim gizli gizli.. Meraktan ya da ozenmekten bilmiyorum... ki zaten bunlardan hangisi hakli cikarirki bu aliskanligi ya da o halimin icinde hissettigim mutluglugu.. Nitekim yasim oldu 25 ve tam 23 sene bunu bir sir gibi sakladim giyinirken gizli gizli.. Hep yururken yolda bayan giysileri satan magazalarin vitrinleri cekti ilgimi.. Bir kadinin poposundan ya da bacaklarindan cok ne giydigi nasil makyaj yaptigi cekti ilgimi.. Sonra netten bir bayan arkadasla tanistim.. Ona biraz bahsettim anlattim.. Derken aslinda bir bayanla sevgiliden cok kiz kiza sohbet etmenin beni daha cok mutlu ettigini fark ettim.. Onceleri bu beni cok korkuttu.. Erkeklere ilgim olup olmayacagini dusundum.. bir face profili olusturup bir kaciyla konustum.. Ama bir kacini cekici bulsamda cinsel anlamda bir gay degildim.. Sonra kadinlarin aktif erkegin pasif oldugu iliskiye merak saldim bir ara. Ama oda daha deneme sansi bulmadan hevesimi yitirdigimi fark ettim. Artik Kendimi travesti egilimli diye niteledirip psikologlari. Psikoloji kitaplarinin yazdiklarina yoneldim.. Kimi hastalik diyordu kimi aslinda normal kabul edilmesi gereken bir karakter gelisimi.. Ne yapmam gerektigini bilemedim sonuxta gidicegim psikiyatrda pek farkli seyler soylemeyecek ve bir kac ilacla hormonlari dengelemeye caliscakti.. Bense neden mutlu oldugum bir seyden vaz gecmem gerektigini anlamaya calisiyordun :/ yakin bir arkadasim vardi bir ara ona aciklamayi dusundum.. Sonra niyeyse hep erteleyip kaybetmekten korktum.. Ailem tarafindan dusunmeye basladim olayi.. Bu durumu onlara yukleyip yuklememeyi buna hakki ne kadar kendimde gorsemde.. (sonucta genetik yapi aile terbiyesi vs gibi sebeplerle)onlara olan sevgim bu durumu yine bastirmaya calismama sebep oldu.. Ben bastirmaya bu duygu daha fazla icimi kaplamaya paylasilmak istemeye basladi... Gelecegi dusundum.. Hangi kadin kadin giysileri giyen birlikte oje surup birlikte agda yapacagi erkek isterdi ki... Bu dusunceden sonra evlilik fikrinden de sogumaya basladim.. Yalniz bir hayati kabullenmeye calismakta icinizde paylasilmaya calisan bir taraf varken ic gicirdatici ve karanlik bir hal durumuna geliyordu. Kafam iyice karismis dusuncelerim allak bullakken kendimi kizlar soruyorda yazarken buldum. Hemde kendi kimligimi aciga vurabilicek sekilde gizli kullanici sifati giymeden... Bilmiyorum ne faydasi olcak en azindan konusabilecegim bir arkadas ve yahut bir fikir.. Icindeki kizin katili olmak istemiyorum.. Onu kor bir kalbe baglamak istemiyorum... Kiz olmayi seven bir erkek olarak siz ister yumusak diyin ister tekerlek yinede bni anlayabilseniz o bile mutlu eder aslinda.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar uzun bir yazıya sadece 2 kişinin yorum yapması gerçekten üzücü olmuş... Biz seninleyiz merak etme... Benimde zaman zaman seninle aynı şeyleri yaşadığım oldu ve hala gizlemeye devam ediyorum ve bunun ne kadar ağır bir yük olduğunu benim kadar iyi bilirsin... Ben İstanbul'a döndüğümde LGBT derneklerine üye olmayı düşünüyorum... En azından bunları rahatça konuşup destek bulabileceğim bir çevrem olsun istiyorum... İçimize attıkça iş dahada kötüye gidiyor çünkü... Her ne durum olursa olsun, bir mesaj uzağındayım :)

2|1
    0|0
    • tessekkurler... en azından tanısabılırız. ıstanbulda karsılastıgımız dakıkalarda

• Olabilir neden olmasın... Eylülden itibaren İstanbul'dayım...

• benım sagım solum bellı degıl ama eylulden sonraa yazarım sana bunun ıcın =)

Kızlar Ne Diyor 3

• Nasıl istiyorsan öyle yaşa.Yalnız geldin yalnız gideceksin.Kimseyi mutlu etmeye çalışma ki zaten bunun sonu gelmez.Önce kendini düşün sonra başkalarını.Böyle açık yüreklilikle yazdığın için ise ayrıca takdir ettim.Buradaki bir çok kişiden daha insansın daha normalsin.Tekerlek ya da yumuşak olduğunu düşünmüyorum..Kendinide öyle cümlelerde ifade etme.Her şey gönlünce olsun inşallah.

0|1
    0|0
    • tesekkur ederım, nıckın guzelmıs... guzel hıkayeler =) neyse, kendımı ıfade edıslerımde yoruldum artık, kendımle yuzlestım cunku bunu nasıl kabullenırım dıye... ama bır orta yol buldum... normal bırıyım, herkes ıcın ve bu ozel karakterımde yalnızca o herkesten eksık 4 kısıyle paylasıyorum =) bu bıle yetıyor... fazlasında gozum yok artık

• Ben teşekkür ederim.Beklentilerin az olursa hayal kırıklıklarında az olur.

• =) biliyorum =)

• sana hakaret etmiyorum ama seni anlamamız çok zor..

mutlu ol biraz,hayatını buna endeksli yaşama

0|0
    0|0
    • ya bu tuhaf bır durum ıster ıstemez dusuncelerımın arasında belıren bır sey :/

• Tesekkur ederim.. yadirgamaman yeter bile

• :(rica ederim,üzüldüm

• Bu senin ozgur hayatin... Kotu tepkiler alirsin turkiye burasi ama genede mutlulugundan vazgecme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...