Bir gecelik yanımıza lezbiyen almayı düsünüyorum?

Arkadaşlar sevgilimle yatağımıza renk katmak için lezbiyen almayı düşünüyoruz aramıza,kız olduğu için kıskanmıçakda sadece benimle ilgilenicek kız,erkek arkadaşımla değil daha önce yapan varmı? bu düşüncem yanlışmı sizce?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• o ortama lezbiyen bulmanız çok zor. size bisexsuel lazım. zaten sizde de bisex eğilimi olduğunu bir gerçek. ararsanız bulursunuz, partneriniz zevkten dört köşe olacağının garantisini verebilirim. burada dikkat edilmesi gereken konu bağımlılık yapma ihtimalinin çok yüksek olması. her daim istenebilir.

1|0
    0|0
    • Aklımdan hic böyle bisey gecmemisti kendi cinsime hic ilgi duymadım daha önce dün gece konusurken aklıma geldi eglenceli olur diye düsündüm.Lezbiyen arkadaslarım var zaten erkek arkadasım bisey yapmıcak o sadece izler

• Güzel kelepceliyip biraz kucak dansı slow motion sonra eglence baslasın iyi fikir tesekkürler :)

• bak, şunu sakın atlama. bu bir başlangıç olacak cinsel hayatınızda. 1 defa yapınca artık yalvaracak sana tekrar tekrar diye. bu iş ucube bir virüs gibidir, vücuda bulaştımı çıkarmak çok zordur erkek için.

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkek arkadaşın olaya farklı bir noktadan bakıyordur, alkolle rahatlatıp iki kişilik bir harem oluşturacaktır kendine. :)

0|0
    0|0
  • o lezbiyen o erkeğin yatağına girmez :)

1|0
    0|0
  • ben de lezbiyenim

1|1
    0|0
  • pek sıcak bakmıyonuz boyle seylere genelde, ortamı iyi bir renklendirirsen erkek arkadasın kendini kaybetmesi olası, olay anında istedigini hemen verme

0|0
    0|0
  • bu açıkça varsa gelsin demekmi oluyor ?

0|0
    0|0
    • Hazırda var hatta bitanesi bana ciddi asık :D ama begendigim temiz biri olursa burdanda olabilir aslında

• Erkek arkadasım bıcaklar beni heralde kıza bile zor ikna ettim

• Soruna soru ile cevap vereyim. Sen gidermisin böyle bir fanteziye 3. Kişi olarak? Merak ettim.

0|1
    0|0
  • sen takılmak istiyorsunda sevgilin ikinizi birden sever sonra sen kıskanma oteki ni daha cok seviyor diye =)

0|0
    0|0
    • Yok ya sevgilim sadece beni sevicek :))

• sevgilinle bisex hatun alın sonrada iki erkek deneyin hadi kolay gelsin :)

0|0
    0|0
  • Ben lezbiyenim sadece seninle ilgilenirim :)

1|0
    0|0
  • olaylar bir süre sonra kontrolden çıkabilir,

0|0
    0|0
  • 4 lezbiyenle seviştim ben zamanında

0|0
    3|0
  • Benim kız arkadaşımı üniversite yıllarında yurtdışında lezbiyen kızlar ilişki için çağırmışlar gitmemiş, hepsini biraz içirdin mi hepsi kendi benliğine döner. birşey yapmazmış valla ben yaparım onlar istiyor diye düşünürüm.

mantıklı ama senin düşüncelerin

0|0
    0|0
  • bence düsüncen yanlıs ne olursa olsun sevgilinle böyle bir sey yapmamalısın

0|0
    0|0
  • senden her erkeğe bir tane lazım:)

0|0
    0|0
  • Dıkkat edınde lezbıyen dıye baska bısey almayın, sıze suprız yapmasın gece,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iğrenç bence

3|3
    0|0
  • kızları kullanan erkeklere kızardım artık kızmıyorum. Sen kendin kaşınıyosun.

Böyle şey olurmu ya ne yaşayacaksanız 2 kişi aranızda yaşayın. Ben senin sevgilin olsam böyle bişeyi duyduğumda benimki yetmiyo demek kıza diye düşünürdüm.

Seninde kim olduğunu tahmin ediyorum.Umarım yanılıyorumdur.

3|0
    0|1
  • Kiz sevgilinle ilgilenmez ama erkekler lezbiyenleri her zaman cekici bulur. Sevgilinin onu arzulamayacagi ne malum? Bu kadar guvenme bence ona..

1|0
    0|0
  • lezbiyen değil ama başka bir erkek almıştık aramıza

1|3
    3|3
Yükleniyor...