Çıplaklık ve sexin yemek içmek kdr normal olduğu bir dünyada sizce neler olurdu?

O kadar normal ki dönerin son lokmasıyla ayranın son yudumu yanında bide orgazmı denk getirmeye uğraşıyosun lokantada.
Öyle bir dünya.

Neler daha iyi neler daha kötü olurdu?

Güncellemeler:
2ay Herkesin haldur huldur herkesle seks yaptığı bir yer demiyorum. Biri seks yapınca dönüp bakılmayan üstünde düşünülmeyen bir yer diyorum.

Yani siz gene tek eşli olabilirsiniz. Ama ortalıkta sevişmeniz bir sıkıntı olmaz. Geçmişiniz ya da geleceğiniz sorgulanmaz.

0|0
2|27

En İyi Erkek Görüşü

• Cinsellik normal birşey olur insanlar abazalığı bırakır cinsel doyuma ulaşır diğer şeylerle ilgilenirdi hatta o seks delisi bizler bıkabilirdik bile

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nolucakti ki. oda yemek icmek kadar normal sayilacakti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Rocco Schifredi'nin belgeselini izle anlarsın. Bilmeyenler için kısaca burda bahsedeyim. Bu adam dünyaca tanınmış adult film aktörü, yapımcısı ve yönetmenidir. 50'li yaşlarında ve mesleği bırakıp bir p*rno Enstitüsü kuracağını açıkladı. Burada sadece oyuncu değil, yazar, yönetmen gibi birçok alanda insan yetiştireceğini söyledi. Bu adam 25 yaşında kendisi gibi aynı endüstride çalışan bir kadınla evlendi. Şimdi çocukları var. Karı koca akşama kadar elalemle yatıp her türlü münasebeti gerçekleştirip işten eve dönüyorlar. Karısı mesleği bırakacağını söyleyince çok mutlu olmuş. Şimdi çocuklara bakıyormuş ve şöyle diyor. Her akşam eve dönünce karımdan beni affetmesini diliyorum. Böyle bir hayat güzel mi sizce? Bir tomar adam akşama kadar karınızla ya da bir tomar kadın akşama kadar kocanızla sonra eve gelip çocuk yetiştirip Türk dizisi izler iki yemiş çıtlatırsınız. Bunlar bilinçli olarak siyonizmin de katkılarıyla toplumlara aşılanıyor ve insanları en kolay manipüle etmenin yolu seks ve para dır.

1|0
    0|0
  • normalde normal birşey aslında

0|0
    0|0
  • Abazalık az olurdu

0|0
    0|0
  • İyi olan birşey yok herşey kötü

0|0
    0|0
  • İyi olurdu doğallığa dönerdik

0|0
    0|0
    • 2ay

aç youtubeyı cıplaklar kampına ılışkıye gırenler var kım bakmıyor hatta yanına yanaşıp swınger ısteyen var :D

• 2ay

FİLM DEĞİL YA GERCEK CIPLAKLAR SAHILI VAR HEP BILDIĞIN INSALR CEKIP BAYLAŞIYO SAHILDE KIM YAPIYORSA

• 2ay

Dedigin neresi film olmadığını anladım

• Herkes konya ovası gibi olurdu😂

0|0
    0|0
  • o döneri ve ayranı aynı anda bitirmeyi başarabilen çok az ki sen birde orgazmı katmışsın işin içine çok zor birşey bu haa olsa süper olurdu tabikide :D

0|0
    0|0
  • Çıplak hatunların üzerinde kıymalı pide yerdik akıta akıta.

0|0
    0|0
  • Anormal olan nedir?

0|0
    0|0
  • erkekler g. tünü yırtana kadar düşük maaşlı işte çalımazlardı ve ilkel hayata geri dönerdik. Çok da güzel olurdu

0|0
    0|0
  • zaten normal? anormal olan bişey mi var

0|0
    0|0
  • hayvandan bır farkımız kalmazdı sanırım

0|0
    0|0
  • Ben halen bakir olmazdım 😂

0|0
    0|0
  • Maslow reisin teorisi gayet yerinde bence.

0|0
    0|0
  • Lokantada mi

0|0
    0|0
  • İğrenç lüzümsuz boltan bir dünya olurdu 👎

0|0
    0|0
  • ohh en iyisi kendim için değil dünyada bu kadar asalak insan olmazdı en azından

0|0
    0|0
  • kimse kimseye çakmazdı

0|0
    0|0
  • işte o zaman bu dünya tadından yenmezdi :D

0|0
    0|0
  • duygusuz ve metalaşmış insanlar olurdu

0|0
    0|0
  • Beni aya göndersinler istemem ben öyle dünya

0|0
    0|0
  • Nüfus patlamasi sence

0|0
    0|0
  • O zaman seksin cazibesi kalmaz siradanlasir , emin ol zevkler bile boşalma odaklı olurdu

0|0
    0|0
  • Seks yapmak zaten normal, normal yaptigin sürece.
    Yemek yerken ossurmak, sofranin yaninda sicmak nasil normal degilse, sekside insan yakisir sekilde yapmamak normal degil..

0|0
    0|0
  • Kıymeti kalmazdı

0|0
    0|0
  • Beyin tecavüzü diye bir uyuşturucu varmış etkisini duymuştum görüyoruz simdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...