Cinsel organımı aldırmak istiyorum?

Cinsel organımı aldırmak istiyorum. Kendimi ne erkek gibi ne de kadın gibi hissediyorum. Cinsiyetsiz hissediyorum. Tavırlarım ne tam erkeksi ne tam kadınsı. Kadın bedenini de erkek bedenini de istemiyorum Erkekleri de kadınları da cinsel olarak hiçbir şekilde arzulamıyorum. Sadece bazı kadınlar ve erkekler sevimli gözüküyor o kadar. Aseksüelim yani. Kimliğimde de cinsiyet hanesinin boş olmasını istiyorum. Renksiz kimlik istiyorum. Bunları nasıl başarabilirim? Yardımcı olun lütfen.
Not:Erkek bedenindeyim maalesef.

Güncellemeler:
2ay İşiniz gücünüz gırgır eğlence. Ne vicdansız insanlarsanız ciddi bir konu var ortada.

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

• Cinsel organının sana ne zararı var ki üstelik onun diğer işlevi boşaltım organı olması o olmasa nerenle işeyecen :D İlla o var diye o cinsiyette hissetmen gerekmez, sen cinsiyetsiz ol o organına da kulağından burnundan farksız muamelesi yap :D

0|2
    0|0
    • 2ay

Değerli yorumun için çok teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 9

• Sen psikoloğa git bence, sonra yoktan yere erkekliğinden olma, dönmesi zor olur, geçmiş olsun 👍

0|1
    0|0
    • 2ay

Psikolog değişecek br şey değil diyo çk nadir bir şy bu

• Öncelikle senin vücudun senin kararın. Kendini nasıl hissediyorsan o kimlikte ve cinsiyette yaşaman senin en doğal hakkın. Bunun için ise iyi bir doktora ve ameliyat sonrası sürece ihtiyacın var. İyi araştırmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Kendi ırkını ret ediyorsan karşı ırka geçmiş oluyorsun kanka boşver delikanlı adamsın sen başın karışmış sadece

0|0
    0|0
    • 2ay

Okudun mu detayı iyice acaba

• Doktora git

0|0
    0|0
  • E o zaman da cinsiyetsiz değil kadın olacaksın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama meme ya da vajina istemiyorum ki

• Getir usturayı çükünü kescem bu arkadaşın

0|0
    0|0
  • Psikoloğa git ne olduğum belli değil de yardım eder

0|0
    0|0
    • 2ay

Doğuştan bu intersekslik diyo psiklog değişmez dio

• 2ay

Hımm bir çözümü yok yani
      Kalsın o zaman aldırma ne gerek var ameliyata falan şimdi bir sürü acı çekicen ağırlıkmı oluyo sanki

• Sonunda iflas basladi :)

0|0
    0|0
  • aldır bence 1 rakip daha azalır zuhahaha

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten kadınlardan hoşlanmıyorum diyorum ne diyosun

Yükleniyor...