Bir erkek bakımlı olunca gay eğilimi mi oluyor?

arkadaşlar gecen gün arkadaş ortamında bir muhabbet oldu bende beden temizliğime cok dikkat ederim 1 haftadan fazlaa duramam koltuk altı ve penis yumurtalıklarım için oriflame dan ürünler kullanıyorum yatmadan önce ayak bakım kremi banyodan sonra vücut losyonu falan kullanıyorum dediğimde herkes ooo senide kaybettik gay misin olum sen gibi tepkiler verdiler sizce gerçekten bir erkek bakımlı olunca gay eğilimlimi oluyor 8( aslında pek tınlamadım o yüzdende gizli olma gereği duymuyorum ben kendimi biliyorum çünkü ama sizin fikirlerinizi alayım dedim

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• arkadaslarin bakimli degil herhalde. :D

sen gay olmadigindan eminsen sorun yok onlara kalmadi bunu sormak.

devam et bakimli olmaya iyidir severim :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bakım sadece kadınlar için değildir.herkes bakımlı ve temiz olmalı arkdşlrın saçmalamış.kendilerine özen göstermedkleri için övünecekler nerdeyse :)

0|0
    0|0
    • hattaa bir tanesi ne dedi biliomusun ben yazın koltuk altımı almam plajda parlak parlak rezil oluo insan erkek öylemi olur diyo

• yuuuhhh nekadr iğreç.temizlik imandandır deseydin sende

• ne güzel işte...temzlik imandan gelir..sen onlar gibi ter kokmuyosun..gayla ne alakası varmış..

0|0
    0|0
    • yaaa hepsi aynı tepkiyi verince kafamaa takıldı işte

• boşwer onları ben şahsen temiz erkekten hoşlanırım ne öyle leş gibi sigara olsun ter olsun pis kokuyor önce onlar gay kime denir onu öğrensin

• teşekkür ederim bir bayanın böylee düşünmesi önemliydi benim için

• böyle devam e tkadınlar bakımlı ve mis gibi kokan erkekleri çekici bulur

0|0
    0|0
  • bence böylesi çok iyi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkeklerin genelde temizlik alışkanlıkları kötü ve bakıma kadınlar kadar özen göstermiyorlar diye bunu yapanı yeterince erkek bulmamak dümbük erkek kafası.

Ama eşcinsel erkeklerin temizlik ve bakıma verdikleri önem de genel erkek ortalamasından daha yüksektir.

Sen neysen osun arkadaşım başkalarına aldırma.

0|0
    0|0
  • bakım ürünlerikullanman normal .ama dini kurallarıda bir kenara bırakma .temiz olmak çok ömenli ama tamamen gücüt temizliği kadınlara benzemek oluyor .onlar gibi hareket etmek diye bahsedilir dinen .ama yinede temiz olmanın hiç bir zararı yok .sana tepki verenler nasıl ve ne sıklıkla temizlik yapıyolar tada senin kadar önem veriyolarmı .onlar düşünsünler .sen temiz olak istiyorsan ole yaşa .her şeyin hesabını zamanı gelince yine sen vereceksin .cevabıma aksi algılama .senin için sana yararlı olabilecek bilgi vermek istedim .seni yadırgadığımdan değil .bende kışın bacak temizliği yapmayı severim .ve arka temizliği ihmal etmem .

0|0
    0|0
  • kendini sevmek gaylik belirtisi değildir. erkek olarak bende bu tarz şeyler yapmıyorum ama sıkıcı geliyor uğraşamıyorum. bence gay standartı değil bunlar. madem yapıyosun tüyosunu da ver sıkılmadan nasıl yapıyosun bunları?

0|0
    0|0
  • bazı fazla bakımlılarda gay eğilim vardır ama bazılarıda temiz olmaya dikkat eder bu senin fazla temizliğe önem vermeden kaynaklı o yüzden tepki gördün

0|0
    0|0
  • hayır sadece bakımlısın aldırma ne alakası var

0|0
    0|0
Yükleniyor...