Bikini bolgesinde cikan kucuk şişlik ve ağrılı?

Gizli Üye
Ya benim tam bikini bolgesinde 3 gundur kucuk bir sislik varr dokununca cok agriyorr ama vajinada degil vajina girisinde vajina dudaginda falan degil arastirdim internette kist yaziyor ama benim dudakta değil tam ustte yani tuylerin ciktigi yerde tam üstte dokununca sert ama sivilce tarzi değil icinde su falan yok ya cok agriyor sizce sebebi nedir bilen varmi?
Güncellemeler
+1 yıl
Daha oncede olmustu ama kendi kendine gecmisti bu defa cok agri hissediyorum :/
Bikini bolgesinde cikan kucuk şişlik ve ağrılı?