Geçmiş geçmişte kaldı , geleceğe bakmak iyi fikir

Birisini seviyorsunuz ve çok zor şartları aşıp artık birliktesiniz..Siz daha ona dokunmaya kıyamazken sevgilinizin geçmişte başkalarıyla cinsel ilişkiye girdiğini duyuyorsunuz. Siz bakir/bakire ydiniz ve kendinizi sevgilinize saklıyordunuz.

Ruh haliniz ne olurdu?Ne yapardınız?

Edit: bu soruyu başka bir ks bölümünde gördüm. fazla ilgi görmediği için buraya yazdım.sorun olur mu bilmiyorum.

• Olgun insanlarız arkadaşım biz,aşk bacak arası değil hanyy.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çok üzülürüm,anlatacak kelimeler bulamam.
    60% (3)0% (0)60% (3)Oy Ver
  • Normal karşılarım.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Gidip bende başkalarıyla birlikte olurum.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • İlişkimizi bitiririm.
    40% (2)0% (0)40% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ben kendimi sevdiğim ve evlenmeyi düşündüğüm adama saklıosam ondanda onu beklerim.geçmişte uçkur merakına gidip zevk-i sefasını sürmüş.herkesde şehvet ve arzu vardır önmli olan iradeni kullanabilmektedir.bana güven vermez bu adm

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ŞUAN TAM aynı durumdayım..

sevgilim bakir değil ve ben bakireyim ilk sevgilim geçmişi tamamda çok mide bulandırıcı nefretlik bir durum :(

0|1
    0|0
    • Sevgilinle ilişkiye girdiğin zaman olacaktır elbet(ciddi bir ilişkiyse). O sırada onun eski deneyimlerini hatırlayabilir. Bu daha nefretlik bir durum olur bence.

• kesinlikle katılıyorum bu yüzden napcağımı bilemiyorum çok seviyorum ama zamanla unuturmuyum bilemiyorum canıma cıyor durup dururken tartışma bile çıkartıyorum birde bu yüzden çünkü ilişkiye girdiği kızla karşı karşıya oturyorlar ve bizde farklı şehirlerdeyiz :@

• Önceden çok önemliydi benim için. Artık değil. Başka kıstaslarım var artık; Ömründe en az bir kere uzun ilişki yürütebilmiş mi? Kültür seviyesi nedir? Sorumluluk alabilecek yapıda mı? Baba olabilir mi? Listem çok uzun.

Karakterin bakir/bakire olmayla ilgisi yok. Bakir adamın da uyduruk bir karakteri olabilir. Buna şahidim.

Erkek olsam da aynını düşünürdüm. Ömrümü bakire ama saçma sapan karakterli biriyle geçirmektense, sevdiğim ve hah budur işte dediğim biriyle geçirmeyi tercih ederdim.

0|1
    1|0
    • eveleneceğin adamda nelere ilk kez bakarsın.Tip şişmanlık falan önemli midir.

• Mantık evliliği düşünmüyorum sevgili soran. Gönül bağı olmadan birine dokunamam. Ha olmadı mı o zaman evlenmeyiveririm. Bir erkeğin parasına ihtiyacım yok, çok şükür kendi mesleği olan bir kadınım.

• Sevgili cevaplayan aklı başında birisisin,zor bulunur senin gibiler :) hayatta başarılar.

Erkekler Ne Diyor 1

• su andaki sevdiğim köpek gibi peşinden koştuğum kız büyük ihtimalle bakire değil.ama benim için öenmli olan dünü değil yarını.Bana neler verebilecğeim

0|1
    0|0
Yükleniyor...