Erkeklerde biseksüellik veya eşcinsellik?

Bunu anlamanın bir yolu var mı? Erkekler kendi cinsine ilgi duyar mı? Hani en azından aklınızdan geçiyor mu? Ben bir kız olarak mesela kızların vücudunu beğenirim. Arzularım bile. Ama genelde erkekler tabii ilgimi çeken. Erkeklerde böyle bir durum var mı merak ediyorum?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer erkek biseksüel veya eşcinsel değilse bu mümkün değil. Efsane yakışıklı olması gerekir ki bu bile arzulamaya yetmez. Sadece beğenmekle kalır. Ama kızlarda farklı olduğunu ben de duymuştum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sende sıkıntı başgöstermiş, Erkek olarak vücut geliştirmiş erkekler ilgimi çeker ama arzulamak olarak değil, ben de onlar gibi olsam isteği doğar ,gidersin spor salonuna falan.

bende olanların aynısını neden arzulayasın ki? bayanlar neden yaratılmış erkekler neden bunun manasını sorgulamak lazım en başından

0|0
    0|0
    • ya ben onları durduk yere arzulamıyorum hani bana dokunmaya başlasa dur demem. Anca bu. Ama kesinlikle bir erkeğe kızı tercih etmem. Her zaman erkekleri daha fazla arzulamışımdır.

• İnsanlara cinselliği çağrıştıran herşey seksi gelir. Bir kadın vücudu kadar erkek de seksin diğer parçasıdır.

0|0
    0|0
  • var ki biseksüeller ve eşcinseller var, ayrıca transseksüeller de var. neyi nasıl anlamanın yolunu soruyorsun? kadınlar da olduğu gibi erkeklerde de farklı cinsel tercihler var.

0|0
    0|0
  • biz erkekler seksüel açıdan birbirimizi düsünmeyiz hatta onu bırak bu tarz düşünceleri Si*imize bile takmayız =)

1|1
    0|1
  • ne manada dokunacak? şaka falan ayrı da öbür türlü kavga çıkar yani kendi açımdan :)

0|0
    0|0
  • iğrenç birşey kınıyorum böyle insanları

0|1
    1|1
  • ozaman sende biraz lezbiyensin.ben erkek vücudundan nefret ederim

0|0
    0|0
  • şahsen benimde ilgimi çekenler olmuştur, özellikle kadınsı olanlar ilgimi çeker ama öncelik tabiki bayanlar

0|0
    0|0
  • birkeresinde zurna net te cinsellik kanalının admini ile tanıştım (gay rolü yaptım) sonuç ne mi oldu? bana cam açtı ve karşımda iki yanaklı birg*t:D şok oldum hahaha :D

0|0
    0|0
    • admin erkek miydi

• admin gay di. artık erkekmi kadınmı bilemicem. :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...