Dalga geçmiyorum ciddi yorumlar bekliyorum Testis (yumurtalar) küçülmesi neden olur?

Testislerim (yumurtalar) giderek küçülür araştırdım genelde varikosel falan kaynaklı oluyormuş bu tarz problemler konu hakkında bilgisi olan var mı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Hormonlarla ilgili olabilir, alkol kaynaklı olabilir, Kabakulak, Hıv, Siroz kaynaklı olabilir düzenli egzersiz yapıyor musun ya da cinsel hayatın ne durumda? Varikosel de sebeplerden biri bir üroloji hekime zaten görünmek zorundasın bunun binlerce nedeni var kirli hava bile tetikleyici rol oynar..

0|1
    0|0
    • 2ay

bir sağlık sorunum yok hormonla ilgili olabilir 2-3 kısmen ereksiyon problemi yasiyorum varikosel dedikleri damarlardan var dikkat ettim

• 2ay

Başka bir doktora daha görün ameliyat olmadan evvel senin yerinde olsam birkaç tane doktora daha görünür daha sonra ameliyata karar verirdim bu çok daha sağlıklı olur senin adına...

• 2ay

Ama varikosel var zaten bu çok bariz sonuçta ultrasonda da gözüktü doktorun bilgilerine ve yorumlara baktım iyi bir doktor gibi.

En İyi Erkek Görüşü

• Ciddi bir problem o. Varikosel ya da hormonal kaynaklı bir problemdir. Üroloji uzmanına görün. Kan ve semen analizi yaptırır, ultrason çektirir. Varikosel ise ameliyat gerekir. Hormonal birşeyse hormon tedavisine başlarsın.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• benimde büyüyo ya acaba dinozoramı dönüşyrum (geçmiş olsun)

0|0
    0|1
    • 2ay

Ciddiysen geçmiş olsun onu googleden arayınca tek seçenek çıkıyor hidrosel.
      Dalga geçmek amacıyla yazdıysan sana bişey demeye bile gerek yok

• 2ay

dalga geçemdim sol yumurtam yukarı çıkıypr kasıktan mast yapınca ordakalıyr ereksiyonbiitnce iniyor yerine geri

• Testis damarları baskı yapıyor varikosel sonuçta olabilir bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...