Lezbiyenler nasıl birbirini anlıyor buluyor?

valla merak ediyorum bir ara arkadaşım vardı mesela takıldıgı diger arkadaslarıyla tanıstım anam hepsi lezbiyen kızın birine sacın ne güzelmiş lüle lüle ne kullanıyorsun dedim öteki kız neredeyse sinirden üstüme atlıycaktı anladım ki sevgilisiymiş.. arkadaşım bana hiç o gözle yanaşmadı öyle takıldık makara kukara sonra bir gün sordum belki bende kızlardan hoslanıyorumdur dedim.. imkansız sende o potansiyel yok dedi ?! nasıl anladı ki öyle olmadığımı ?potansiyel dedikleri şey nasıl oluyor mesela ? bende bir keresinde bir kıza aşık olmustum cok eskiden ta lise zamanlarımda sonra hiç bir dişiye aynı seyleri hissetmedim.. ama merak işte..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyedekilerin çoğusu özenti. Lezbiyense erkeklerle işi olmaz, tiksinir hatta.

Ama bunlar erkeklerle de düşüp kalkıyor. Tercih meselesi de diyebiliriz ama çok yanlış bir tercih. Lanetlenmişlerdir onlar islam dinine göre. Karşı cinsle bile yapsa o kadar günahı yoktur belki de.

Biraz din'e girdik ama onların da tövbe etme şansı vardır her zaman.

Ben yurtiçinde de yurtdışında da gördüm. Hatta bir tanesi kız arkadaşımla ilişkiye girmek istemiş. Bu da istememiş. Erkeklerle birlikte olduklarını da kız arkadaşım görmüş. Yaşamak duymaktan daha farklı oluyor.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• türkçe konuştukları için anlaşmaları kolay oluyor. türkiyedeki kızların _lezbiyenim diyenlerin_ ezici çoğunluğu biseksüeldir, yani erkekle de bayanla da ilişkiye girer.

ben de rastladım o yüzden biliyorum. özenti sadece

0|0
    2|0
  • Gayler değilde lezbiyenler bence çok hoş bir kere gayler kabadır biseksüel olmama rağmen hiç hazetmem birbirini düren erkeklerden.

0|0
    1|0
  • Empty topic and not sold..

0|0
    1|0
  • tabi kide başta bundan hoşlanman biraz garip tabi türklerde az görünür olsa bile karşı cinsle ilişkin olması daha iyidir (hele belli biraz istiyorsun karşı cins teklifini neden kabul etmesin ki :) )

0|0
    2|0
  • Kafalarında görünmez antenleri var! Tabii ki radar sistemleriyle be slk :Ss.s.S:S

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onlarında ortak noktası var demekki site falan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...