Gay olmak ayıpmı sizce?!

gay olmak ayıpmı, günahmı , bunu bilmiyorum amma herkesden dışlandıkları kesin... sonuçta bunu onlar seçmedi .

Güncellemeler:
neden GAY deyince akıllara cinsellik geliyo bunuda çözmüş değilim...

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• 0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Bunu derken gay olmayı mı kastediyosun cinslerini mi ? Dışlanmaları gayet normal yani her insan karşı cinsine ilgi duyarken onlarda durum farklı ama hiç bir insan başkasının düşünclerini yok sayamaz o insalar o şekilde bir yaşam sürmek istiyolarsa öyle yapsınlar.Bu onların kararı.

0|0
    0|0
  • Gay bir arkadaşım olsun isterdim

1|2
    0|0
  • Değil...

0|0
    0|0
  • arkadas allah niye insanları çift cinsiyet olarak yarattı. yahu sen bir bayana ilgi duy onu sev ona ilgi duy die. illa cinsellik olması gerekmiyor sana es olarak bayanı gönderdi. nuhun gemisini de bir araştır istersen

0|0
    0|1
    • Herkes allaha inanmak zorunda değil. Yapılan bilimsel çalışmalar cinsel yönelimin genetik, hormonal ve çevresel faktörlerin bir kombinasyonu olduğunu gösteriyor.

• Nuhun gemisi dediğin çocuk masallarının büyüklere çevrilmiş versiyonudur. Herkes inançlı olmak zorunda değil. Heteroseksüellik gibi homoseksüellikte insanın seçimi değildir. 400 den fazla canlıda "eşcinsellik" vardır,sadece insana özgü birşey değildir. Ayrıca sen bir araştır önce "kuyruk sokumu" nedir işlevi var mıdır ? Ne işe yarar ? Önce kendi bedenini tanı. Sonuç olarak evrime varacaksın. İnanmasan da evrim vardır ve devam edecektir .

• Kendi kararları

0|0
    0|1
    • Sen heteroseksüel olmaya ne zaman karar verdin?

• Heteroseksüellik ya da homoseksüellik bir seçim değildir. Biyolojiktir , doğuştan gelir.

• ayıp bence etik değil

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 28

• Her eşcinsel bilir ki, biz böyle olmayı seçmedik. yaratan Allah böyle ve bu duygularla yarattı. O yüzden her gay Allah (c.c) kendisi anlayacağını düşünür. Dünya sağlık örgütü bile eşcinselliği hastalık kategorisinden çıkararak, eşcinsellik hastalık değildir ve hastalık olmayan şey tedavi edilemez demiştir... İslamiyette şu ayetvar. yok şu kavim yok edildi diye eşcinsellere yüklenenler, Cehennemde yanacaklar ve ben şahsen hakkımı helal etmeyeceğim. Onlar eşcinselliğin ne olduğunu asla bilemezler. Neler hissettiklerini, neler yaşadıklarını... Günah derler, iğrenç derler, sonra 30 tl para verip travestiye giderler. Masturbasyon yaparken en yakın arkadaşının karısını düşünürler, Para karşılığı bayanlara giderler, caminin önünden geçmezler. islamın şartlarını çoğu uygulamaz, elalemin karısına kızına bakarlar. Onlara göre hiç biri günah olmayabilir. öğle düşünebilirler ama , eşcinsellik konusu açıldıım, günaaaaaahhhh. lut kavmi var. şöyle ayet var. yanacaksınız derler. Ben inanıyorum ki, Allah (c.c) yani yaratan beni anlıyor diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • gey(doğrusu budur) olmak ne ayıp ne de günahtır. bu insanın seçimi tercihi değildir, tercih meselesi diye insanlara empoze edilen şey gerçek değildir. eşcinsellik genler dahil olmak üzere birçok çevresel etkenle tıpkı heteroseksüel olmak gibi zamanla oluşan bir olgudur. siz yeni doğmuş ve dünyamızla ilgili en ufak bir bilgisi olmayan kız ve erkek çocukları dünyadan izole ederek yetiştirdiğinizde yani erkeklerin kızlardan hoşlanmasını empoze etmeden yetiştirdiğinizde eşcinsel oluş kendiliğinden zaten ortaya çıkar. anlatmak istediğim bir anda olan, hastalık, hormonal bozukluk gibi şeyler değildir,zamanla oluşan ve değiştirilemeyen bir yönelimdir. dini açıdan da eşcinsel olmak günah değildir bu Allah'ın çizdiği bir yoldur ve doğar doğmaz o yolda ilerlenir fakat seksüel manada eşcinsel ilişki günahtır. sonuç olarak dışlayarak, iğrenerek baktığınız eşcinseller kullandığınız elektronik aletlerin birçoğunu, sosyal düşünsel bilimlerin birçoğunu temellendirmiş ve günümüzde de dünyayı değiştiren kişilerdir. bunun sebebi de olaylara ve insanlara tek bir taraftan ve yargılayıcı olarak değil, yıllarca insanlara karşı dik durmayı ve farklı olana saygı göstermeyi doğuştan öğrendiklerinden, her iki cins gibi de düşünebilme yetenekleri sayesinde farklı açılardan bakabilmeleridir.

0|0
    0|0
  • gay denilince akıllara gelen ilk şeyin cinsellik olmasının nedeninin gayliğin tam olarak toplumca bilinmediğidir diye düşünüyorum. gay olmak internette okuduğum bir yazıya göre bir tercih meselesi değilmiş, bunun terapisi falan varmış ancak bunlar da yeterli gelmiyor bu terapi yöntemeri sadece eşcinsellik davranışlarınızı gizlemenize yardımcı olur yaıyodu. ve bir de evde ne kadar erkek kardeşiniz var ise ve siz eğer en küçüğü iseniz gay olma olasılığınız o kadar artıyor veya babadan çok anneniz sizle ilgileniyorsa bu da annenizin yani kadınlık hissine kapılıp bir erkek arayışı içine düşmenize de sebep olabilir yazıyodu. yani gay olmak geçmişten alışılagelen bir durum olmadığından yadırganabilir ama bence ayıp değil sadece cinsellik ayıp olur.

0|0
    0|0
  • Kim seçti ya onlar seçmediyse? ebem mi seçti sen erkek görünümlü kadın duygulu olcan diye ? bırak simdi Allah herkesi düzgün ve iyi yaratır kötü olanda sapanda yine insandır. Şeytanın oyunları işte saptırmıs belli ki onları kuranda bahsediyorlar '' Hani Lut'da Kavmi'ne şöyle demişti: ' Sizden önce alemlerden hiç kimsenin yapmadığı hayasız-çirkinliği mi yapıyorsunuz ? Gerçekten siz kadınları bırakıp şehvetle erkeklere mi yaklaşıyorsunuz ? Doğrusu siz ölçüyü aşan bir kavimsiniz. Kavimlerinin cevabı: ' Yurdunuzdan sürüp çıkarın bunları, çünkü bunlar çokça temizlenen insanlarmış ? ' demekten başka olmadı.

0|0
    0|0
  • Heteroseksüel olmaya ne zaman ve nasıl karar verdiniz arkadaşlar? Eşcinsellik tercih değil yönelimdir! Önce bunu iyi öğrenin. Ayrıca eski bir hikaye vardır şeytan adama demiş bir tarafını öpseler benden bileceksin diye... Anlayan anlamıştır ne demek istediğimi...

0|0
    0|0
  • Değil

0|0
    0|0
  • kızlar nasıl yolda dışarda el ele tutuşuyorsa erkekler de tutuşabilir tabi eşitlikten söz edilebilirse bu durum gay olduklarını göstermez lakin toplum bu duruma alışık olmadığı ve erkeklerin olmayan erkeklik kitabı nedeniyle bu toplumca yanlış olarak kabul edilmektedir. yani ayıp kabul edilir. bu benim görüşüm mantıklı düşünürsek kızlar ve erkekler arasındaki eşitlik sağlanırsa yoksa el ele tutuşmaya meraklı değilim yanlış anlaşılmasın da :)

0|0
    0|0
  • seçimlere saygım var lakin dediğim gibi seçimlere saygım var... onların seçimi değil demen yanlış... başkaları kötü yola düşürmüş gibi konuşuyorsun...

0|0
    0|0
    • yok hayır o manada söylemedim yani okadar çevrede ayıp ve kötü gözüken şey gibi tanıttılar ya rtık insan kendisine bile itiraf etmekten çekiniyor...

• toplum olarak buna kimse doğru yaklaşmaz. sapkınlık gözü ile bakar. ki bana görede öyle ama seçimlerinden dolayı insanları dışlamam. hesabını ben verecek değilim. herkes kendi hayatından sorumludur.

• Değil... Ayıp olan kısmı kişilikleri ile alakalı kısmı... Saygılı bir yaşam tarzı olan birini kimse ayıplayamaz... Ben biseksüelim ve açıkladığım kişilerce ayıplandığım olmadı henüz...

0|0
    0|0
  • Lut kavmini araştır bir derim

0|0
    0|0
  • Eşcinselliğin seçim olmadığı, genetik faktörlerle belirlendiği gibi bir gerçek var. Bana sorar bana bulaşmadıkları sürece sorun yok.

0|0
    0|0
    • *Bana sorarsan

• Bir şey daha eklemek istiyorum, eşcinsellik genetik faktörler dışında çevreden de etkilenir. Her toplumda eşcinsellerin fazla olduğu gruplar olmuştur. Genetik ve çevre faktörleri karışık yani. İkinci faktörü hoş bulmuyorum ancak ayırt etmek mümkün olmadığından yapacak bir şey yok.

• Valla ayip mi gunah mi bilemem de benden uzak Allah'a da yakın olsunlar.Ama bana yakın olurlarsa döverim.Çok net.

0|0
    0|2
  • ne ayip ne gunah. Asiri lanse etmeye calisan tipler var o da gunah degil sadece bu onlari gulunc kiliyor. Gay bir sevgilim olmustu makyaj yaparak falan disari cikiyordu o da bu isi abartanlardi. Neticesinde kimse dayanamaz durum o boyutta olunca

0|0
    0|0
  • GAY cinsel bir tercihin sınıflarından olduğu için olabiir mi? güncellemene cevap.

0|0
    0|0
    • neden GAY birisi aşık olamazmı?! birbirilerine ? yani aşktada cinsellik olur doğru amma 2-planda ama gay dedikde 1-plan hep cinsellik oluyor

• arkadaşım gay cinsel bir tercih olduğu için bu böyle. sonuçta oda insan aşık olabilir herşeyi yaşayabilir. ama ön planda cinsellik olmasının sebebi bu.

• Türkiye'de ayıp olduğu hatta sapkınlık olduğu kesin. Seviyemiz belli zaten çok bişey beklememek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • seçim olarak dşünürsek elbetteki çok doal bir seçim hem kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz ama sana bişey diim tüm dinler nerdeyse bunu hoş görmüyor hatta çokbüyük bir günah...

0|0
    0|0
  • neden ayıp olsun. ben çok mutluyum gay olduğum için ve yaptığım hiçbişey için pişmanlık duymadım.

0|1
    0|0
  • ayıp değil iğrenç

0|0
    0|2
  • hayır neden ayıp olsun?

0|0
    0|0
  • Valla kendi seçimi mahrem şekilde yaşadığı sürece sorun yok ama ortalıkta yılışan tipleri sevmiyorum

0|1
    0|0
  • gözlerini totomdan uzak tuttukları sürece beni bağlamaz :))

0|1
    0|1
    • sesli guldum amma gay demek neden cinselligi hemen akla getirirki

• bilemem onu ben totomun derdindeyim neşeli eğlenceli adamlar ama dikkat etmek lazım

• tabiki değil

0|0
    0|0
  • hayıııııııııııııııııııııııııııııır

0|0
    0|0
  • değil gay olmak güzel

0|0
    0|0
  • Heteroseksüellik ya da homoseksüellik bir seçim değildir. Biyolojiktir , doğuştan gelir.

0|0
    0|0
  • yoksa sendemi gaysın pnpa :D ahsgdjhasd

0|0
    0|0
  • Aşk geliyor benim aklıma yaşadım aşkcinselliği göz önünde bulundurmam bazı insanlar modernleşemedi dışlama gibi birşey oluyor ama eşcinseller normal insndan daha şefkatli ve dün araştırdım günah sayılmıyor yazıyor Lut kavmi daha farklıymış erkeklerin cinsel organını kesip köle ediyormuş ve işleri vs cinsellik gibi amaçlada kullanıyormuş o yüzden oraya felaket olmuş Allah bilir en doğrusunu ama İSLAM sevgi saygı şefkat diini değilmi ve en son olan din ve en modern olan din :)

0|1
    0|0
  • Hayır ayıp değildir çünkü insanın doğuştan gelen bir özelliğidir ve önüne geçilemez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...