25 yaşında olup böyle olmak mümkün mü?

25 yaşında olup hayatında sadece bikaç kez masturbasyon yaptığını ve buna hiç ihtiyaç duymadığını, sevmediğini söyleyen bakire bir kız arkadaşım var. hatta iki kişi var aynı iddiayı öne süren. Bunlar samimi herşeyini anlatan arkadaşlarım ama bu konuda yalan atıyorlar gibi. Ne dersiniz?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• yalan atmıyorlar bence. benım de oyle kız arkadaslarım var. bu kızların bazıları nasıl mast yapılacagını bılmeyenler( ben de 18 yasında ogrenmıstım.) bazıları da cınsellıgı kötu gereksız ayıp günah gorduklerı ıcın yapmayanlar, zaten bu psıkolojık, beyınde baslamalı once ıstek. sadece elını parmagını kullanmakla olmuyor.

0|1
    0|0
    • konuyu biraz daha açalım lütfen:)

mesela çocukluğunuza dönelim 18 yaşa ilk nasıl oldu?

mesela

• ben mi secıldım:) duygulandım..

Kızlar Ne Diyor 9

• oo may gaaat :D

0|3
    0|0
  • hormonal bir bozukluk vardır, sağlıklı olan insanlar için bu bir ihtiyaç eğer bundan zevk almıyorsa ortada bir sorun vardır diyorum ya da uyduruyorlardır

0|1
    0|0
  • hiç yapmadım dese inanırım ama bir kaç sefer tadına vardıktansonra bırakması mümkün değil,ya yalan söylüyor ya da bir sorun vardır

0|1
    0|0
  • Doğrudur. Çünkü bende mastürbasyondan zevk almıyorum. Bende 20 yaşındayım en son iki sene önce yaptım diyeyim

0|1
    0|0
  • hiç o evki tatmadıklarından ihtyc duymalar

0|1
    0|0
  • erkeklerle bayanlar aynı degıldır ki.bende yapmadım yapmıyorumda bizde siz gibi agrı falan olmuyor

0|1
    0|0
  • Ne var yani neden olmasın illa yapmak zorunda mi bende 20yaşındayım yapmadım.önceden bilmiyordum şimdi ise vucudumu alıştırmak istemiyorum

0|1
    0|0
  • yalandır büyük ihtimalle ya da hiç tatmin olamadılar zevkin farkında değiller. zaten yapmayınca ya karın ağrısı oluyo ya da rüyalanma :D

0|2
    0|0
    • nasıl rüyalar mesela?

bir örnek alabilirmiyiz

kendim için bir şey istiyorsam namertim bir arkadasa anlatcam ondan

• dalga mı geçiyosun ya :D biriyle birlikte olduğunu seviştiğini fn görüyosun işte o biri değişebiliyo bazen hiç tanımadğn bazen sevgilin bazen bir ünlü :D snki bilmiyosn masus soruyosn işte daha da cevap vermem

• yaaaa iyi gidiyorduk:(

rüyada sen ne giyyordun o ne giyyordu

muhabbet nasıl başladı nasıl temaslar nerelere öpücükler hoppp huuup sonra sonra?

arkadaslarım cok meraklı ondan yani:))))))))

• külliyen yalan

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Birazcık nette araştırma ile bu soruna mantıklı bir cevap bulabilirsin. Erkekler ve Kızlar sonuç itibari ile bir canlıdır ve ihtiyaçları vardır. Kızlar cinselliği daha çok düşünürler ( genel olarak ) yani bir erkeğe oran ile bir kız daha istekli olur. Fakat şu bir gerçektir,kızlar bu dürtülerine sahip olabilirler fakat erkeklerde konu aynı değildir. Erkekler kasık ağrısı çektiklerin den dolayı, genellikle buna daha meyilli olurlar fakat kızlarda bu durum yoktur. Yani konuştuğun kızlar böyle diyorlarsa emin ol böyledir, tabi hepsi aynı değildir ama kızlarda bu durum gerçekten böyledir.

0|0
    0|0
  • Evet var böyle insanlar, çoğunlukla kızlar. Bir yaştan sonra sağlıklı bir cinsel hayatları olma olasılığını çok az görüyorum.

0|1
    0|0
  • Doğrudur. Benim 10 sene evvel benden büyük 32 yaşında sevgilim vardı ve 1 kez bile yapmamıştı.

0|1
    0|0
  • baan cogu kız öyle diyor ama insanın inanası gelmiyor

tamam kızlar erkekler kadar degil ama bu kadarda olmaz ki

en azından adet döneminde kızlarda biraz azma oluyor o aradada mı yapılmaz anlam vremiyorum bir türlü ama cogu kızınm iddası

0|0
    0|0
  • öyle diyolarsa kaç kez verdiklerini sor hacı.. hikaye bunlar bende çok duydum ..

0|0
    0|0
  • ERkekler de imkansz ama baynları bilemyrz .

0|0
    0|0
Yükleniyor...