Ertesi gün hapi ve etkileri?

Ben sevgilimle ilişkiye girdim ve icime boşaldı zaten hemen ayağa kalinca geri akti hepsi45 dk sonra ertesi gun hapi aldimadetim yeni bitmişti şimdi kasıklarım filan ağrıyor akıntim var sizce hamile mum bu olay olalı 13 gün filan olucak 6. Gün hızlı test yaptım negatif cikti

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• hamile olman düşük ihtimal ama yatakta daha dikkatli ol yoksa şişiverir karnın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle ertesi gün hapını aldığın zamana bağlı eğer ilişkiye girdiğin sürenin 24 saat içerisinde aldıysan sıkıntı olmayabilir ama süreyi sşkın aldıysan kork derim. Çünkü ayağa kalkmayla hepsi akacak değil içinde yine kalanlar sağa sola saklananlar olmuştur. Sen yinede bir test daha yap ona göre kanıya var.

0|0
    0|0
    • 2ay

45 dakika içinde aldım yüzde 98 etkiliymis birdaha test yapicam çıkar dimi 6. Gün yapmıştım negatif çıktı bugün 12 veya 13 gün oldu

• 2ay

Ya hapla suana kadar hamile kalan yok 1 2 tane sadece

• 2ay

Hap etkisini göstermezse hamile kalan çok sana örnekler vermek isterdim ama halka açık yer yakışık kalmaz 😕 ben sana kork derim başka bişide demem

• Hapı zamanında içmişsin sorun olmaz bence ama korunun bundan sonra. Ella adet düzenini bozar çünkü.

0|0
    0|0
  • Olmaz heralde

1|0
    0|0
  • ertesı gun hapını ertesıgun mu aldın yoksa bır sonrakı gun mu bu cok onemlı bır konu cunku

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapları adet düzenlerini bozar hapı zamanında almışsın bir bk olmaz

0|0
    0|0
  • En iyisi şu hapları tamamen ortadan kaldırmak ne bk yediğiniz ortaya çıksın yav

0|1
    0|0
  • gAliba hamilesin

0|0
    0|0
    • 2ay

Oğlum yüzde 98 etkili😂😂😂😂 neyin kafası bu 😄😄😄

• 2ay

hahahha güleyik bari mantigina sictigimin bu konuda yaziyosak meslek. olarak bir bikgimiz var xemek dimi beyinsiz kadin sen once kurtaj okacagin yeri sec bence

• 2ay

Senin mesleğine sicayim😄😄😄😄😄😄😄 adam gibi oki ondan sonra yorumla hadi ordan git simdi mal bir bok bildigin yok

• Bu ertesi gün haplari ilerde bir cok kadinin kanser, hastalik sebebi olacak..

0|0
    0|0
  • Tamamen içine mi boşaldı

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet

• 2ay

Madem sevmiyordun niye yaptın

• 2ay

Ben burda kimseyi yargılamıyorum bana düşmez seni yargılamak

Kızlar Ne Diyor 0