Tüy dökücü krem in kızlık zarına zararı var mıdır?

içine kaçırmadan yap diyeceksinizde yıkarken falan elbet kaçacaktır.bir keresindede yıkarken çok acıdı mesela sanırım katı içine biraz erime olayından falan bahsediyorlar erimesi acı yapmaz diye düşünüyorum eğer öyle birşey olsa bile.kullnabilrmiyim ne tür zararlrı vardır ya da yokmudur?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz mı hamile bile kalırız mazallah :)

hay yarabbim yaratıyorsun bari sahip çık .

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bunu ilk kez duydum olsa duyulurdu şimdiye kadar

0|0
    0|0
  • İçine kaçtıysa yıkama esnasında suyun sertliğine bağlı olarak zarar verebilir. Yoksa bir şey olmaz. Dikkat et derim ben.

0|0
    1|0
  • kızlık zarına zararı olacağını sanmamdaa vajinana zarar vermesi muhtemel e sonucta yakıcı acıtıcı asitli bazlı bir madde .

0|0
    0|0
    • asımasıda o yüzdendir değilmi kimyasal birşey sonuçta yakmıştır?

• ::D

• yalnız sunu belirtmekde fayda var anneee tuy dökücü krem kullanıyordum ondan yırtılmış bu zar yoksa ben bişe yapmadım dersen annen yemeeeez

yada evlendiğinde kocan sorarsa sen kız değilmisin diye yani malum işi yapınca bir seyler ters gittiyse sorar zaten onada dersenki canım ben işte şu yaşta tüy dökücü kremle içine kaçırıp kızlığı tuttum krem şişesine verdim diye oda yemez yani demem oki teee zar acıyosa bunun nedeni sakın farklı olmasın saygılar

• kızlık zarıdabir et parçasından oluşuyor farkındasın oda bir hücre bölünmesiyle oluştu göz kapağın gibi

0|0
    0|0
  • hiç duymadım böyle bişey ama ağda yapsana sen

0|0
    0|0
  • limon suyu sıksan bile erimez.

0|0
    0|0
  • zarar vermz hanımefendi zarınıza kulaktan dolmaa laflaraa bakmayınız

0|0
    0|0
  • agda yapsana o bolgeye, krem tehlikeli

0|0
    0|0
  • yok yok bişe olmaz kullan o kadar kolay yırtılmaz zarın korkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• az dişini sık da güzellik salonuna git jiletten bir farkı olmaz ayrıca nerden aklınıza geliyor nerden içeri kaçabiliyor da zarınızı deliyor ...

0|0
    0|0
  • sizler 10 yaşında mısınız yahu zarla tüy dökücü kemi nasıl ilişkilendirebiliyorsun? yakında lazer epilasyon oldum acaba çocuğum laza benzer mi diye sorular da gelir.

0|0
    0|0
  • Deler geçer zarı kezzap etkisi yaratır :/

0|0
    0|0
  • Tırnakları bile eritiyor.

1|0
    0|0
  • kızın biri kukusuna krem kaçırmıştı.. ÖLMÜŞTÜÜÜÜÜ :O!

0|0
    0|0
  • agda yaptır enfeksiyon kapcaksın al başına belayıı

0|1
    0|0
Yükleniyor...