Dış ülkelerde gerçekten bekaret önemsiz mi? Erkekler hiç mi önemsemiyorlar?

Bunu merak ediyorum dış ülkelerde gerçekten anlatıldığı gibi cinsel hayat bu kadar iğrenç mi? Evlendiği kişi bekar değil ama hiçde önemi yok. Gerçekten böylemidir yoksa filmleirn abartması mı?

Güncellemeler:
yanlız benim burda bahsettiğim kadın değil erkek bekaretinden de bahsediyorum. Erkekler her haltı yiyosunuz sonra karşınızda temiz kız bekliyosunuz. Beni sinir ediyosunuz zaten.

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupa ve Amerika gibi ülkelerde bizdeki gibi bekaret diye bir olgu yoktur. Aksine onlarda bakire olana yaklaşmaz bir de alay ederler. Bizde ise tersine bakireyse ben bozayım diye marifet sayarlar.

Zaten bekaret denen bu zar olayı kız çocuklarına bakire kalsın kendini kocasına saklasın diye verilmiş bir özellik değildir. Bebeklikten itibaren bağışıklık sistemi zayıf olan bu kız çocuklarının gerek dışkı ve gerek idrardan vajina yoluyla mikrop kapıp içeriye ordan iç organlara ulaşıp ölümlere yol açmasın diye oluşmuş bir şeydir. Ne yazık ki bizim toplumumuzda bu erkeğine kendini saklamak olarak adlandırılmakta. Fakat evlenene kadar önüne geleni altına alan bizim erkek milleti nedense evleneceği zaman el değmemiş kimseyle öpüşmemiş bakire ararlar. Kendileri herkesle yatmıştır ama eşi sıfır olsun ister. Her zaman söylerim ki bakire olupta herkesle anal oral yutma yapmış kaşarla evleneceğime bakire olmayan ama kimseyle anal yapmamış oral yapmamış yutmamış karakterli kendini oturmasını kalkmasını bilen biriyle evlenmeyi tercih ederim..

2|3
    0|4
    • katıldım:) şu zar olayına gereğinden fazla anlam yüklenmiş bizim toplumumuzda aslında sadece mikrop kapılmasını engellemek için olan birşey bu ama bunu gel de topluma anlat

• ooo amacı mikrop-koruma sonuçta, hadi hep birlikte zikişek o halde !

bizim toplumda büyütülüyor, lafa bak.

• tamam oral araya karıştı yutma diyelim @bekleyenim

Erkekler Ne Diyor 19

• tüm erkekler zannettiğin gibi, kirlilik temizlik olayını bekaretle bir tutmuyolar. çevreni değiştir biraz. kimseye bişey söylemek istemiyorum ama bekaret diye tutturan erkeklerin genelde kıro olduklarını gözlemledim. sözüm meclisten dışarı bu benm gözlemim

2|3
    0|0
    • evet bunu ben de gözlemledim çoğu kıro ve cahil kesim maalesef

• yani bu tiplerin ne olduğu dışardan belli oluyo zaten, ben kız olsaydım asla yaklaşmazdım o tip erkeklere. gerçekten belli ediyolar kendilerini

• Sizi tenzih ederim sakın üstünüze alınmayın ama dişi köpek kuyruk sallamadıkça erkek köpek yanaşmaz. Erkek bir halt ediyorsa kendi kendine etmiyor. Bir başka kadınla ediyor. Bu tip şeyler karşılıklı. Burada kişinin ne istediğini ve ne istemediğini bilmesi gerekiyor. Zaten ilişkilerdeki sorunlar da buradan çıkıyor.

Yani insanlar kuru kuru aptalca aşkın peşinden gidiyor ve sonra mızmızlanıp ağlıyorlar... Ne isteyip, ne istemediğinizi kesinleştirip buna göre kararlı tercihler ve elemeler yapabilecek karaktere kavuşabildiğinde insanlar bir sorun kalmayacaktır.

Ama mevcut sistem buna engel olur. O sinemalar, o kültürler size hep boş insan olmayı öğretir. Sorgulamamayı önemsememeyi öğretir; bir ahlaki değeri yıkılası bir duvar gibi gösterir. Derki sizin gibi düşünen insana ''aman be kardeşim ne dert ediyorsun, herkes yapıyor yat altına gitsin. Sen de onlardan o ki dert olmaktan çıksın''

İnsanlar işte böyle ziyan oluyor, kırılıyor...

2|1
    0|1
  • erkekler her haltı yiyorsunuz diyorsunuzda o haltı tek başımıza yemiyoruz. yerken yanımızda yine sizden biri var...

1|1
    2|0
  • evet gerçekten önemsemiyorlar çünkü bu olgu bizim toplumumuzun vede dinimizin bize verdiği bir sorumluluk. Sen rahat bir ortamda büyümüş olsaydın sende umursmazdın

0|0
    0|0
  • dış ülkeler derken dünyada 260 civarında bağımsız ülke var. farklı dinlere inanan insanlar toplumlar yaşıyorlar bu ülkelerde ve her biri farklı ahlak yapılarına ve kültürlere sahip. bu yüzden bu soru çok spesific bir soru oluyor. yani şimdi dinsiz ülkeler ( çek cumhuriyet, iskandinav ülkeleri, japonya ) gibi ülkelerde her şey normal karşılanabiliyor. protestan ülkelerde ( ingiltere, amerika, kanada, finlandiya, almanya, hollanda ) biraz daha rahatlar. sonra ortodox ülkelerde ( rusya, yunanistan, sırbistan ) biraz daha katılaşıyor. en son katolikler mesela bekarete çok önem verirler ( ispanya, italya, brezilya, arjantin, meksika, vb. ) ama islam ülkelerinde ne kadar olsa da onlara göre daha katı. yani kültür ve dine bağlı.

0|0
    0|0
    • katılmıyorum. brezilya, arjanti, rusya, ispanyada önemi yok çünkü.

• Önemsiz. Zira onlar bir namus göstergesi olarak bakmıyorlar bu bekaret işine. Olması gereken de bu. Günümüzde bir çok Türkiyeli kız, her şeyi yapıyor evlenene kadar, her seks pozisyonunu deniyor, ama sırf kızlığı bozulmadığı için kendini bakire, namuslu sayıyor. Böyle üç kağıt olmaktansa sevdiğim kız çıksın karşıma desin, ben bir zamanlar birini sevmiştim ve beraber olmuştum diye, gıkım çıkmaz. Zira aynısını ben de yapmışımdır.

1|1
    0|1
  • Dış ulkeler derken ıran da dış ulke mesela, avrupa amerika asya ulkelerinin bazılarında öyle evet. Belli bir yaşa gelince anneleri doktor kontrolunde zarı aldırıyor kız hiç bir zaman takıntı yapmıyor bunu.

0|0
    0|0
  • bekaret türkiyede oldugu gibi hiç bir toplumda bu akdar önemsenmez hiç bir önemi yoktur karşılıgı bile yoktur anadilde

0|0
    0|0
  • Ya varya sanki pasaport ve vizenide almışsın da dış ülkeye gidecekte bilgi toplar gibi bir halin var git canım sen, en güzeli yaşa ve gör modelidir .) .)

0|0
    0|0
  • gözünü sevdiğim islam ahlakı.

0|1
    0|0
  • Önemli olan biri ile beraberken başkası ile yatmamak. Ama bekaret onlarda'da din açısından önemli onlar içinde yapılan eylemin adı zina ama onlarda günah çıkarma var bizde ahiret aradaki fark bu sanırım :)

0|0
    0|0
  • orası beni ilgilendirmez benimki bakire olsun mümkünse :)

1|2
    1|1
  • 20 yıl öncesine kadar öyleydi bizde 20 yıl sonra aynısı olucak

0|0
    0|0
  • oyle değil tabiki orda da onemli. onlar da tartışıyorlar aralarında. brezilyada çok önemliymiş mesela ama sanırsın ki onlar sambacı hepsi sevişir.

0|0
    0|0
  • Tabiki filmlerin abartması ve yeni neslin yoldan çıkmışlığı. Bizler de peşinden gidiyoruz merifet sanıp. Aptallık işte...

0|0
    1|2
  • katolikler önemser...

0|0
    1|0
  • Bizim dini inancımız kesinlikle yasakladığı ve milletimizede böyle işlediği için biz çok önem veriyoruz ama onlar bu konuya bizimki kadar bağlı değiller onlarda herkes serbest ve rahat

0|0
    0|0
    • Dğer dinlerde de yasak.

• 3 büyük günahtan birine nasıl tövbe edeceksin bilmiyorum valla

• (Tevbe eden, günah işlememiş gibi olur.) [İbni Mace] Bir hadis.

• iğrenç olan ne, insanların kendilerine ait bedenleri istedikleri gibi kullanmaları mı

0|0
    0|1
  • abartılıdır onlarda da onemli olan ve önemsiz olan 2 kısım var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bizim toplumumuzda erkekler yatar kalkar evlenmeye gelince bakire arar diyenlere sesleniyorum..! evet böyle bir şey bazı gereksiz insan topluluğunda var fakat o kişiler zaten kendilerine yakışan tipler buluyorlar.. ve bazıları var ki gerçekten hiç bir kızla cinsel anlamda ilişkisi olmayıp eşinin de kendisinin de ilki olmak isteyen.. zar muhabbetine gelince... bu senin ne halt yediğini belirler.. evet belki aslında çok önemli değil ama günümüzde beyaz ya da pembe olarak tabir ettiğimiz bir sürü yalan uydurulmuş ve kızların yalan yalan makinası olduğu bir ülkede bana bakire olmasın ama düzgün biri olsun demeyin...

0|1
    0|2
  • Abartı olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • evet öyle mesela bak ben ukraynada yaşıyorum kuzenlerim ukraynalı ekreklerin konuşmasına kulak misafiri olmuş

tam tersi tecrubeli kız istiyormuşlar ıyyk kan gelir bağırır yapmasını bilmez hiç uğraşamam demiş biri :/ harbiden iğrençler ya

0|0
    1|0
  • Zaten kızlık zarı onceden seks yaptığını anlamak icin degil kız bebekleri anne karnında. Mikrop

Kapmamak icin öyle yaratılmış tabi iğrenç erkek milleti bunu cinsellik olayına getirmiş ...

0|2
    0|2
  • almanyadaki türkler türkiyedeki türklerde daha cok önemsiyor mesela

ama almanlarda önemsiz bisey

0|1
    0|0
  • yok abartmıyorlar gerçekten böyle bir arkadaşım italyan bir adamla evlenmişti kız bakire adam sen niye bakiresin kimse seni sevmiyor hoş bulmuyor mu demiş dalga geçmiş yani :)

0|0
    0|0
    • nasıl oluyor ya :) Ne kadar değişik insanlar :)

• yani bekarete önem vermeyince kızların kendilerine, kişiliklerine daha fazla önem veriyorlar :) daha iyi değil mi? bizde de hiçbir özelliği olmayan, eğitimsiz, kendini kültürel olarak geliştirmemiş kızlar sadece bekaretle durumu kurtarmaya çalışıyor :) (gerçi onda da zar dışında başka bir şeyden emin olamıyorsun)

• durum daha iyi özetlenemezdi :)

Yükleniyor...