Mastürbasyonla kızlık zarı bozulur mu?

Arkadaşlar konuyu dallandrip budaklandırmayın sadece kısa ve net bir cevap istiyorum. Ben bundan 6 7 yıl önceden ergenlikten dolayı mastürbasyon yaptım farketmeden. Elimdede kumanda vardı ama içeri sokmadım sadece dışardan. O zamanlar o kadar cahildim ki kızlık zarının yırtılıp yırtılmadığını bilemiyorum. Sizce yırtılma ihtimali var mı?

Bunun yüzünden uyuyamıyorum ama içeri sokma gibi hiç bişey yapmadım.

1|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• kızlık zarı vajinanın 2-3 cm içindedir. Oraya kadar indiysen ve kanama falan olmuşsa yırtılmıştır. Yok inmedim ama canım yandı kanama falan da geldi diyorsan o zaman yırtılmada değil zarar vermiş olursun o da zamanla düzelmiştir. Çok zor değil. Geç aynanın karşısına parmaklarınla arala. Görünüyor zaten.

0|0
    0|0
    • zaten kumandayı oraya sokmam imkansız. Birşey sokmadım o zaman bozulmamıştır. Kan gelip gelmediğinide hiç hatırlamıyorum baya uzun süre önce oldu çünkü.

• ya aslında bozulmadığını biliyorum çünkü o zamanalr ne kadar küçük olsamda içeri birşey sokmadım hiç bir şekilde sadece sürtünme olmuştu. Yalnız kesinleştirmek istedim de. Yinede o testi yaptırmalıyım ne olur ne olmaz :)

• İçin rahat edecekse yaptır tabi :)

Erkekler Ne Diyor 15

• Kan gelip gelmediğini hatırlıyor musun?Gelince bana haber ver mutlaka.

0|0
    0|0
  • Jinekoloğa gidip muayene olarak içini rahatlatabilirsin.

0|0
    0|0
  • İçine sokmadıysan bir şey olmamıştır. Hemen hemen bütün kızlar sürtünme yolu ile masturbasyon yapıyor. Fakan benim kafama takılan başka bir husus var. Annen baban o kumandayı sonra ellerine aldılar di mi? :/

0|0
    0|0
  • vajinaya 3-4 cm koyarsan bozulur

kumandanın ucunu soktuysan bozulur tuşlu tarafını soktuysan yumuşak cisim oldugu icin zarar görmemiştir büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • kumandayı sürttüm sokmadım.

• zarar görmemiştir klitoris le zevk almaya devam et drinlere inme yavrucum

• içeri sert bir cisim girmediği sürecekesinlikle bozulmaz. zar vajinanan 2-2.5 cm içinde yer alır. bu yüzden hafifçe küçük bir giriş olmuşsa bile bozulmaz.

0|0
    0|0
    • yok ya kumandayı sokmam imkansız zaten :)

• yineden evlenmeden önce bir test yaptırmayı düşünüyorum. Bir dahada böle birşey yapmadım zaten de işte bir kere yapınca içime korkusu düştü.

• şuraya bir bak istersen. içini biraz rahatlatır. link

• sokmadıysan üstünden sürterek yaptıysan sorun olmaz hadi yine kurtuldun seniii :D

0|0
    0|0
  • içeri sokmadıysan bozulmammıştır ayrıca bozulsaydı inan farkederdin.

0|0
    0|0
  • bunu o kadar basitleştirme. hemen yırtılacak biryerde değil. kulağındada zar var ama kaşıyınca yırtılmıyor

0|0
    0|0
  • Parmağını şak diye içine sokarsan bozulur :D klitorisinle bağlan hayata

0|0
    0|0
  • Kumandayi surtmeyle zar bozulmaz rahat ol.

0|0
    0|0
  • yırtılmamıştır

keşke yırtsaydında boşu boşuna yaptığın kuruntularından hepimiz rahatlasaydık =)

0|0
    0|0
  • içeri sokmazsan birşey olmaz kısa ve net

0|0
    0|0
  • Bozulur ama tamiri uzun sürmez.

0|0
    0|0
    • içeri birşey girmeden nasıl bozulabilir ki?

• Tamam kızma hemen bozulmamıştır. İtinayla bozarız.

• elini sokarsan bozulur tabi

klitorise dokun mutlu ol

0|0
    0|0
    • hiç bir şekilde içeri birşey sokmadım yanlız kumandayla biraz sürtünme olmuştu bozulma ihtimali varmıdır?

• yokturrrrrrrrr nokta

• Kumandanın açma düğmesine basmadıysan açılmamıştır. :)

(Böyle azgın kızlar bana neden denk gelmez la.)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kumanda mı :) zaten yüzeysel olmasa tv yi bacak arasından açıp kapatırmışsın kalırmış o orada

0|0
    0|0
    • bir arkadaş ağzından kaçırdı bildiğin terlikle yapıomuş. Benim duruma gelince kumandayı oraya somam çok zor içeir bişey somadım ama yinede acabalarım kaldı.

• İçeri sokmadıysan nasıl yırtılsın.

0|0
    0|0
  • klitoris ile takıl bozulmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...