Şizofreni mi anksiyete mi sonunda öldürü cem kendimi?

Lütfen yardim!
Bundan 5 ay öncesi internet üzerinden bir hastalık okumamla ortaya çıktı. Ogün bnde cok büyük bir korku oluştu kol sırt kalp boyun ağrısı çarpıntı başladı kardiyoloji ye gittim efor ekg eko temiz çıktı. Daha sonra bu agrinin psikolojik olacağını düşündüm psikiyatri ye gittim ilac verdi Şu an ağrılar azaldı ölüm korkusu vardı o da gitti iki ay öncesi şizofreni ile ilgili bir seyler okudum ve cok korktum oana kadar iyiydim şimdi takintilar artti ya sizofreni olursam halüsinasyonlar görürsem diye bide hersey rüya gibi geliyor bazen cok rüya görüyorum ve gecen gün gölge gibi bir sey gördüm cok korktum deliricem sonnda belirtileri zorla kendime dayatiyorum

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Duzenli olarak antideprasan kullan aksatmadan. Ruh halin hiç iyi değil böyle hastalıklara merak sarıyo olman filan normal birsey degil ama durumunda ilerlemiş birşey yok sadece psikolojik destek alman gerek ama doktor gözetiminde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Muhtemelen ciddi bir anksiyete sorunun var. Şizofreni ile kıyaslanınca emin ol gayet hafif bir durum.

İnternetten okuyup kendi kendine teşhis koyma işine girişmeyin arkadaşım. Özellikle şizofreni gibi uzmanların bile kimi zaman teşhiste çok zorlandığı rahatsızlıkları 2-3 makaleden okuyup kendinize teşhis olarak koymayın.

Bak geçende bir arkadaş kendisine akciğer kanseri teşhisi koydu, hafif bir allerjik astım sorunu olduğu ortaya çıktı. Geçmişte kendisine necrotising fasciitis (et yiyen bakteri) teşhisi koymuş bir akrabamın ise sadece normalden iri bir sivilcesi olduğu ortaya çıktı.

0|0
    0|0
  • o bendede var ya galiba arda şizofrenleşiyruz gecen gece akşam satlerinde bir gölge gördüm kap kara bir köpek gibi gitmeye kortum yanına baktıkca derinleşiyor sanki beni almak istiyrodu anneme anne kardeşime giidn bakınya kapkara bir köpek var orad diye yalvardım dalga geçtiler kızdılar kafayı yemeye başaldın çok şükür diye arada oluyor halisnasyonlar filan bendde

0|0
    0|0
  • şizofreni hastalığı beyindeki kimyasalların düzgün çalışmamasıdır. aynı şeker hastalığı gibi tıbbi hastalıktır ve genetik olarak geçer.

0|0
    0|0
  • gusul al

0|0
    0|0
  • Oyle düşünme kendine zarar verirsin yalnız kalmamaya dikkat et ozaman belki biri yaninda olursa öyle düşünceler sarmaz. senin bu olanlar hepsi piskolojik bence korkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Buna benzer bir şey okumuştum aynı sen gibi olan birni bulabilirsem atcam

0|0
    0|0
  • Obsesif Kompulsif. Bende de var. Ne deliriyosun ne oluyorsun anca kendini yiyorsun bu illette

0|0
    0|0
  • Anksiyete olmalısın. Anksiyete de panik atak ya da şizofren ile karıştırılmamalıdır.

0|0
    0|0
  • Hasta oldugunu düsünûrsen hasta olursun, yapma bunu kendine

0|0
    0|0
  • Sevgilimde boyle.. Psikatriye gittik en son ilac kullandi duzeldi ama son zamanlarda bu ilaclar beni ya oldugumdan farkli yapiyorsa ya beni degistiriyoraa kotu bir insan yapiyorsa diye diye duzenli kullanmamaya basladi. Napcam bende bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • Ciddi anlamda bnce profesyonel yardım alman gerek bnce

0|0
    0|0
Yükleniyor...