Bu sorunun cevabını gerçekten merak ediyorum..

bu kategorinin adı cinsellik olduğuna göre sorulan her sorudan sonra bazı kızların verdiği oo çok ayıp ooo bu da sorulur mu bilmem ne gibi tepkilerin amacı ne acaba?Arkadaşım eğer ki beğenmediyseniz soruyu cevaplamayın cinsellik kategorisinde ne sorulmasını bekliyorsunuz acaba nasılsınız ii misiniz diye mi sorulsun?Beğenmiyorsan soruyu cevaplamazsın olur biter...

0|0
48

En İyi Erkek Görüşü

• Millet değişik :)

bide şöyle diyenler var özel hayatını nasıl burda anlatabiliyorsun? :)

Cinsellik çok public birşey ya :) ulan herkesin özeli zaten cinsellik :)

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• ama sorulara sadece cevap vermıyoruz tepkimizide gösteriyoruz yani onlarda eleştirilerine yapamazlar mı ...

0|1
    0|0
    • ona lafım yok benim lafım saçma sapan yorum yapan ve bu ne ya gibi tepki veren kızlara...

• hmm peki o zaman

• dimi ama ;)

0|1
    0|0
  • katılıyorum biz kızlar tuhafız yahu!

0|1
    0|0
  • He dogru diyorsun burası cinsellik millet sevisiyorda yazıyor buraya ne bekliyorsunuz ki :) Rahatsız olan bakmaz bu bölüme. Ana sayfada bile gözükmüyor burdaki sorular yahu :)

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• aynı fikirdeyim.ne kadar yobaz varsa üşüşüyor yok günah yok ayıp...sen istemiyorsan yapma kardeşim milleti de rahatsız etme

1|1
    0|0
  • belkide san tu kaka diyen kişi 2 dakika önce daha saçma soru sordu.gizli olunca herkes aynı boşver takıl kafana göre hatta burda beğenilmeyen olursa bana sor ama lütfen boy,çap sorma artık baydı

0|2
    0|0
  • Gizliden sektirmişin ya hacı bir deşifre olursan parça pinçik ederler seni demedi deme :))

0|1
    0|0
  • yalan ve saçma tmamen fransız bir adamdı sanırım her kadının içinde bir fahişelik vardır demiş sonuna kadar haklı demin bir soruda hepsi grup p*rnoları izliyomuş amk bir taneylede yetinmiyolar

0|1
    0|0
  • her insan bir olmaz ama dusunce farklılıgı olabılıyor

0|0
    0|0
  • olur namıdıger kezbanlar fem dershanesı mezunu abla adayları he deyın gecın :D

0|1
    0|0
  • ayıp kerhanede olur...!

0|1
    0|0
Yükleniyor...