Bekaret testi yaptıran var mı? nasıl yapılıyor?

bekaret testi yaptıran varmı? nasıl yapılıyor?bekaret testi yaptıran varmı? nasıl yapılıyor?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Jinekoloğa gidin test yaptırmak istedinizi söyleyin bu kadar,birkaç soru sorar size, gerek görürse kadın hastalıklarını önleyici önlen olarak ileri tetkikler de yapabilir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sağlam bir erkek arkadaş bu durumu çözer diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • eski türk filmlerinde görürdüm kürtaj masası gibi bir yere yatırıyodu doktor :) heralde dudakları ayırıp inceliyo bende merak ettim şimdi cidden nasıl yapıyolar ki:)

0|0
    0|0
  • abartıldıgı gibi değil hanımefendi 5 dklık muayeneylee anlaya biliyoruzz nadiren sıkıntılar olabiliyor

0|0
    0|0
    • ben kendim anlayamam mı ?

• nasıl?

• hanımefendi bu kadar basit vee alalenmi şaşırdım vallaa bana mesajlaa dönüp konuyu hatırlatırmısınız

• Ayna karşısına geç. Parmaklarınla arala. Çok derinde değil zaten görünür zar. Varsa bakiredir yoksa değildir. Sen veya kimse artık onun için diyorum.

0|0
    0|0
  • Test diye birşey yok. Muayene ediyorlar. Yırtılmış mı diye bakıyorlar, olay bu.

0|0
    0|0
  • Ben bir ara gittim kadın doğuma, bir form verdiler bayan bunu dolduracak diye

Sonra ben kendim için istemiştim dedim, levyeyle kovaladılar :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hyırdır biri test yaptırmanı mı istiyo? Bence tamamen kişiye hakarettir böyle bir testin istenmesi.

0|0
    0|0
  • aynadan bak

0|0
    0|0
  • ne testi kendimi en iyi bir ben bilirim bide Allah başka kimseye hesap vermek zorunda değilim bakie olup olmadığımıda kanıtlamak zorunda değilim sende değilsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...