Bakire olduğunu düşünürken aşık olup, bakire olmadığını öğrenizdiğinde aşk nereye giriyor?

bakire sandığınız bir kıza duyduğunuz duygular bir anda nasıl değişebiliyor bakire olmadığı anlaşılınca?

size davranısı, karakteri, hayatı, sohbeti, davranışı, iç/dış güzelliği değişmez aynı kalırken sizin duygular nasıl biranda değişebiliyor?

Güncellemeler:
bu soruyu şahsım için sorduğumu düşünüp mesaj atanlar için gelsin bu güncelleme:

bu site cevabını merak ettiğimiz soruları sormamız için illa başımıza gelen yaşanmış veya yaşamaktan korktuğumuz olayları sormamız gerek miyor;)

0|0
12|29

En İyi Kız Görüşü

• kadın ıcın ''bakırelık onemlı degıl'' ise erkek ıcın ''aa şarttır '' ise , genel kapsamda daha bırcok konuda uyumsuzluk olacagı kanaatındeyım ... sabıt fıkrın degıstıremeyecegı duygu yoktur ve ego denen halt agır basar benımmm olacak modunda saldırıya gecerler ha yok kadın bırseyler yasamıssa da bakıs acısı degısıverır sonrasında ask mask kalmaz ... ask buhar oluyor yanı aman oyle adamın askı da buhar olsun ucsun zaten

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 29

• erkeklerin bi kadından 2 beklentisi vardır.1-güzellik 2- sadakat günümüzde farklı beklentileri olanlar da var ben iyi bir koca ve baba olabilecek delikanlı adamlardan bahsediyorum

avrupalı erkeklerin kadınlarını kıskanmadıkları sahiplenmedikleri konuşulur ya hep peki neden çünkü ortada sahiplenilecek kıskanılacak bir şey yokki. kadının ellenmedik,öpülmedik,yalanmadık yeri kalmamış o saatten sonra ben nesini kıskanayım isterse başka erkeklere dilediğince dans etsin üstsüz güneşlensin hiç bir zaman benim olmamış biriyle en fazla arkadaş olabilirim tabi geçmişinden pişmanlık duymuyorsa tövbe etmemişse. bekaret erkekten çok kadın için önemli aşık olmadığımla birlikte olmam diyen siz kadınlarsınız erkek için farketmez seks sadece bir oyundur ve erkek çok eşlidir bilimsel gerçek duygusuzca seks yabilir ve bu ilk seksi olabilir ama hiçbir kadın en azından ilk birlikteliğini duygusuzca yapmaz. bir erkek evlenmeye hayatının geri kalanını bir kadınla geçirmeye sadık olmaya çok eşlilikten vazgeçmeye karar varmişse bunun karşılığında kadından da bi fedakarlık bekler ama zaten kadınların doğası sevdikleri çocuklarına babalık edebilecek bi erkekle bir ömür yaşamaktır ve bu fedakarlık değildir kadının doğasıdır. fedakarlık o kadar sarkan yavşayan aşk sözleri söyleyen erkeklere kanmayıp bazı değerlerini kocasına saklamasıdır. bakire olmayana kötü gözle bakmam ama sahiplenemem kıskanamam eğer çok güzel değilse kadının güzelliği başka kusurlarını örter. adriana lima bile bekaretin önemli olduğunu evlenene kadar bekleyeceğini söyledi ondan güzelsen kimse senin bekaretini umursamaz değilsen yapacak bir şey yok. evlilik ve mutlu bir yuva hayali kuran ve gerçekten iyibir baba olabilecek her erkek bunun istisnası yok hangi kesimden olursa olsun bakire bir eş ister ama çok seviyosa hanım kızımız olmayan bekaretini güzelliğiyle karakteriyle ahlakıyla örtebiliyorsa gene evlenebilir ama içten içe bunun azabını çeker

0|3
    0|0
  • Bekaret denilen şey aslında toplumda çok önemli ancak, çoğu erkek aslında bekaretimi koruyacam derken, yapmadığı kalmayan kızların olduğundan haberdar. Bazı kızlarda varki bekareti bi anlık hatayla gitmiş ancak normalde çok aklı selim biri. Neyse, bunu aşmanın yolu, ilişkiye başladığında öncelikle bunu nasıl kaybettiğini anlatmak gerekir erkeğe, bunu kabullenmicek erkekle devam etmekte mantıklı değildir. Bizim mahallede bir kız vardı, güzel de değildi ancak herkezle bi münasebeti olmuştu (cinsel) ancak çok düzgün yakışıklı işi düzgün bir genç ona aşık oldu ve kız da değişince onu kabullendi. Şuan evliler ve çok mutlulular. Gerçek aşk ve düzgün açıklama varsa; seven erkek samimi bir kızı asla bırakmaz.

0|1
    0|0
  • Öncelikle erkeklerde "gurur" kavramının bayanlara göre çok daha ön planda olduğunu unutmayalım. Elbette bakirelik "zar" demek değil, daha önce bir erkekle seks yapmamış olmaktır, bir sınırı aşmamış olmaktır. Bakire olan kız kendini kocasına saklamıştır. Bu onun kocası olacak erkeğin hoşuna gidecektir, gururunu okşayacaktır. (Bu arada kendini kocasına saklamamış kız da elbette kişiliğinden saygınlığından bir şey kaybetmez). Özellikle evlilikte, erkek karısıyla daha önce de bir erkeğin yatmış olduğunu düşündüğünde bu onun gururunu az yada çok yaralar...

Evliliğe doğru giden bir aşk ta erkek sevgilisinin bakire olmadığını öğrendiğinde bu onun gururunu acıtacaktır, bazı erkekler için az bazısı için çok (gururu az acıyan erkekler gurursuz demek değil tabi ki). O yüzden bazı erkeklerde bu "gurur" çok ön plandadır ve aşkını bir kalemde siler, içine gömer ve zamanla da unutur. Erkeklerin (çoğunluğunun) doğası böyledir...

0|1
    0|0
  • Aşkı oracıkta içime gömerim,beni kanser gibi büyüsede aşk yarası zamanla unuturum.

Ne o başkasının artığını yatağına alıp bir ömür yaşamak.Çocuklarının anası başka bir erkekle yatmış öööğğğhhh iğrenç bir durum o erkeği yolda görsen çok fena." aaa baba bu annemi beceren adam değil mi?".evet oğlum o,öp amcanın elini belkide sen ondan doğmalıydın..kesinlikle herkes evlendiğiyle ilişki yaşamalı ilk olarak sonra ömür boyu devam etmeli o kadar.

0|4
    2|0
  • Anlaşılan o ki, bunu karşısındaki insanı yargılamak için bir şans olduğunu zanneden herkese giriyor

1|0
    0|0
  • Bakire diye bir kıza aşık olmam , karakteri olan bir kıza aşık olurum .

1|0
    0|0
  • Şimdi bakireliği zar gibi düşünmeyelim kızların çoğu öyle demiş benim için oral sex yapmış elleşmiş biride bakire değildir ben kendim gibi 0 kız isterim o yüzden ondan hoşlanırsam bakire değilse yada yyiyişmişse birden biter bu kadar açık ve net :)

0|2
    0|0
  • hala bu ayırımı yapan varmı bu devirde acaba? erkekler kendi yaşayınca iyi kız yaşayınca kötü mü düşünüyo acaba? ben aşılmıştır bu konular diye düşünüyordum, bunu arayan erkekte zaten kandırılıyodurrrrr

3|0
    0|2
  • Bu sorulara hep aynı cevabı veriyorum insanların seçimleri kimseyi ilgilendirmez. Buna kıymet verene neden veriyorsun, kıymet vermeyene neden vermiyorsun diyemeyiz..Demek ki o insan hayatında öyle birini istiyormuş. Keşke herşey çok da ilerlemeden bu konu üzerindeki çekinceler konuşulabilseymiş.

0|0
    0|0
    • haklısın.insan biraz kendine bakçak.ben ne kadar temizimki diye bi sorcak.temize temiz kirliye kirli.

• eger bana bakireyim deyip sonradan bakire olmadığını ögrenirsem s iker bırakırım yok eger başta söylemişse geçmişine saygı duyarım sevgim de bi değişiklik olmaz önemli olan dürüstlüktür benm için.bakireliği bozulmasın die bana arkdan veren kızlardan daha cok saygı duyarım arkadan verip sonrada hala bakireyim die dolaşanlardan daha namuslu gözüyle bakarım ayrıca bu yaşa gelmiş ve hala bakireyim diyorsa şüphelenirim zaten

1|0
    1|0
  • değişiyorsa orda zaten bir problem vardır .sen kı<lık zarını mı görüp sevdin yoksa güzelliğini ruhunu mu sevdin.belli ki herkesin kendine ait bir yaşantısı var.senden önce kimseyi sevmediğine veya sevmeyeceğine yemin mi etmiş karşındaki

1|0
    0|0
  • hiç bir yere gitmiyor.. onun zarına değil, düşüncelerine, kişiliğine, karakterine, yüreğine, sevgisine aşık oluyor. Bunları bana bir zar verebilir mi? Ben sevdiğimi sevdiğim için severim, gerisi yalan.

0|0
    0|0
  • Çünkü işin başında gerçekler söylenmez. Kız çıkıpta ben 2 kişiyle kısa süreli birliktelik yaşadım ikisiylede yattım. 2 tane de ciddi ilişkim oldu onlarla da yattım. 2 de tek gecelik ilişkim oldu diyemez. Yaptıklarının arkasında duramaz dursun gelsin başımın üstünde yeri var.

0|0
    0|0
  • "zar"a aşık olmak

1|0
    0|0
  • kendım acımdan soylım ona karşı olan hıslerım duygularım onun sayesınde yurekten senı sevıyorum kelımesını soylemek ya ben aslında olaya tutku ıle bakıyorum cınselııgı ıkıncı planda tuttan bır ınsan olarak bana yaşatıgı coşkuyu huznu kederı sevıncı herkesın gecmısınde hıkayeler vardı yasanmıslıklar ılgılendırmıyor tutarım elımden gıderım sonsuzluga

0|0
    0|0
  • benim düşüncem değişmez...öğrendiğimde onu hala istiyormuyum ona bakarım..

onu kaybetmek istemezsem sorun yok...genede dürüstçe davranmasın beklerim..

1|0
    0|0
  • tavla oynarken bile zar tutmuyorum ki gerçek hayatta da bu kadar saçmalamam. ki zaten tavla da oynamam.

1|0
    0|0
  • Aslında bunun için güzel kadınlardan oluşan bir tim kurulmalı. Bekaret takıntısı olan adamları gt etme timi. Tİmin görevi böyle bir adam gördüklerinde salya sümük hale getirip sonra gt gibi ortada bırakmak...

0|0
    0|0
  • Bişey değişmiyor bende

1|0
    0|0
  • O delikten içeri kaçar ;)

0|0
    0|0
  • Soru 53017 'daki cevabımı yapıştırayım:

+abrazif ben bakire değilim.

-ee? ben de değilim.

+asdşlkasşldk?=(/(=&

-sevişelim?

+hadi.

0|0
    0|0
    • Olmadı reyiz. Bakireyim dese sevişmeyecek misin? Ya da adına senin deyiminle "cerrahi müdahale" mi diyeceksin? :D

• klasikleşmiş hareketler yeni fikirler yok mu ?

• @verch yenisini yazmıştım soruyla birlikte uçurmuşlar. görememene üzüldüm. bir sonrakine artık.

• evlenmeyi planlıyorsam kesinlikle bitiririm ama bakireliğini alan bensem aynen devam ederim

0|0
    2|0
  • bencede farketmez

0|0
    0|0
  • ya ben başka evrende yaşıyorum ya da siz

0|0
    0|0
  • Duygular değişlmiyor

güven değiliyor.

o zamana kadar neden söylememiş

0|0
    0|0
  • şıkayet et ve engelle:)

0|0
    0|0
  • 13. yüzyılın Mücedditi Mevlana Celaleddin Rumi Ünlü Mesnevi kitabında der ki;

Dünyada üç tip kadın vardır, ikisi zahmet ve mihnet, biri hazinedir:

1-Bakire olanı alırsan, her şeyi ile senindir, hazinedir.

2-Dul olanı alırsan yarısı senindir, yarısı eski kocasının.

3-Hem dul hem çocuklu alırsan hiç senin olmaz, aklı hep çocuğun babasındadır.

oldukça anlaşılır bir yazı fazla açıklamaya gerek yok. Hiçbir erkek eşini başka bir erkekle paylaşmak istemez. Evleneceği kızın elbette sadece kendisine ait olmasını ister.

Kızlara tavsiyem bazı şeyler hayatta sadece bir kere yaşanır ve asla geri getirilemez.Kendinize gelinlik giydiren erkeklere teslim olun

2|3
    0|0
  • biz evliliğin ucundan döndük ama sebep bakirelik değil onun ailesinin beni istememesi, eğer tevbe edip pişman olmuşsa Allah affederken bana noluyo diye düşündüm

0|0
    0|0
  • olmazzzzzzzzzzz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• bakire zannedip aşık olanlar hayalkırıklığı yaşasa da gerçekten aşıksa vazgeçmez. ama bence hayalkırıklığı bakire olmamasından çok yalan söylemesinden ileri gelir.

0|2
    0|0
  • aşk yatağa gider o saatten sonra

2|1
    0|0
  • ben bu yüzden sonradan vurgun yememek için bakire olmadığımı söylerim birlikte olduğum ve güvendiğim insana.beni bu yüzden kabul etmeyenle işim olmaz zaten.zar kadar beyni vardır o zaman.bir gün onunda aklını delecek bi bakire bulduğunda anlayacaktır kıymetimi derim.yoluma devam ederim.olan olur biten biter hayat devam eder :)

1|0
    0|0
  • bakire olan birinin karakterinin düzgün olup olmadığını her ne kadar tam anlayamıyorsak , bakire olmayan birinin de karakterinin düzgün olup olmadığını anlayamayız...

duygular değişir çünkü bu kız bunu verebilcek kadar saf mıydı? bu kadar akılsız mı bu? neye güvenerek kendini teslim etti?...gibi sorular kafasını karıştırmaya başlar..(tecavüz edilenler hariç.)

ben olsam bende bakireliğe önem verirdim , verilmeli de...(yine tecavüz olayı hariç.)

0|1
    0|0
    • ama unutmayalımki en temiz olan daha çabuk kirlenir bu hayatta :)

• aynen katılıyorum

• teşekkürler...

• dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeyin olsun.

boşuna demiyolar önemli olan boyutu değil diye.küçücük deliğin başımıza açtığı işlere bak.

1|0
    0|1
  • çıkmaza

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz. Bakirliği ve bakireliği takmıyorum.

2|0
    0|3
  • adda

0|0
    0|0
  • Çok mutlu olduğum, aşkı yaşadığım insan bakire olmadığımı öğrenince beni bir cümlede silip attı ve yüzüme bile bakmadı kafasını çevirip :/

0|0
    0|1
    • demek ki o insan senin için doğru kişi değilmiş onun için üzülmeye değmez. günün birinde seni sen olduğun için sevecek kişiyle mutluluğu bulduğunda o zaman bu kişiyle iyi ki de olmamış diyeceksin.

• İnşallah.

• karşısındaki kızı bir zardan ibaret görenlere şemsiye niyetine giriyor.

0|0
    0|1
  • ya onlar zarı seviyor...kızda sanıyor kendini seviyor...bakire olmasa yüzüne bakmaz..

1|0
    0|1
Yükleniyor...