Yine adet oldum ağlamaktan gözlerim şişti yardım?

Ya 6 aydır cocuk deniyoruz her seferinde olmuyo tüm herseyi bilşnen yapıyorum olmuto bacaklarımı kakdırıyorum ayga kalkmıyorum yastık koyuyorum ovulasyon günümü hesaplıyorum ve yine olmuyo yine adet oldum ve mutsuz bşr güne başladım saha ne yapanilirim yardımcı olun

0|1
14|55

En İyi Erkek Görüşü

• tatlım doktora gıtmelısınız once tamam doktor kontrolu sonrası yapmanız gereken herseyı onlar söler sıze nerdensın bu arada sehır neresı?

1|0
    0|0
    • 2ay

Yurtdışı

• 2ay

hmm anladım özel konular bunlar konusuruz ıns bı arada musaıt olursan tamam

En İyi Kız Görüşü

• saçma olucak ama benim gözlemlerim şu senin gibi 2 arkadaşım vardı onlara dedim ki eviniz de köpek ya da kedi besleyin dediğimi yaptılar ve senesine çocukları oldu...

2|0
    0|1
    • 2ay

Ne alaka ki

• 2ay

hayvanları sevip besleyenler çocuklarıda sever diye biyerlerden aklımda kalmış ALLAH da çocuk nasip ediyor

Erkekler Ne Diyor 54

• Nasibi ne zamansa o zaman olur dua edin ve tedavinizi olun.6 ay çokta uzun zaman değil yıllarca bekleyenler var

1|0
    0|0
  • Doktora gidin.

Buradan nasıl bir yardım bekliyorsun?

Şunu yap bunu yap diyenlerin önerilerini yapacak mısın?
    Her bünye farklıdır herkesde her şey aynı sonucu vermez.

En temizi doktora gitmek.
    Doktora gidin.
    Çekinmeyin.
    Bir sıkıntı olabilir.
    Kısırlık olabilir.
    Olmaz diye bir şey yok.
    Neden olmasın?
    Özetle doktora gidin.
    Of ne çok doktora gidin dedim.
    Neyse doktora gidin.

1|0
    0|0
  • 6 aydır olmadıysa eşin spermiogram yaptırsın mutlaka.

1|0
    0|0
  • Klomen tedavisi ve çatlatma iğnesi, o da olmazsa rahim filmi çekilir duruma göre hareket edilir, sorun yoksa aşılama denersiniz o da olmazsa son çare tüp bebek. Allah yardımcınız olsun, eşin de spermelerini kontrol ettirsin ve sigara var ise kesinlikle bırakın.

1|0
    0|0
  • ama bu hemen altı ayda olacak diye bir şey değil ki. siz sürekli iki günde bir ilişkinize devam edin merak etme bir ciddi bir sağlık problemi yoksa zamanı geldiğinde olacak

1|0
    0|0
  • öncelikle eşinle birlikte doktora gidip testkler yaptırın tıbben problem varmı? bun u yaptıdan sonra çıkan sonuca göre davranırsınız. yenimi evliisn

1|0
    0|0
  • kocan keci boynuzu tüketsin pekmezi de zencefille karıstıra bilir bide kocanın canlı siperm sayısı için sipermlerin güçlene bilmesi için an az 3 gün boşalmamış olması lazım

1|0
    0|0
  • bu soru kıyafetlerle sürtünerek seviştik hamile kalır mıyım diyenlere gelsin :D belki kıyafetli denemelisiniz millet hamile kalmaktan korkuyor uçuk atıyor siz de öyle deneyin!! şaka bir yana umarım nasip olur..

1|0
    0|0
  • biraz daha sabır bence... ayrıca doktora gidin senin ve eşinin çocuk yapabilmekle alakalı testlerini yaptırın...

2|0
    0|0
  • hamileliğin ilk birkaç ayında adet olmak normaldir belkide hamilesin bir test al bak veya 20gün kadar doğum kontrol hapı iç sonra bırak eğer doktor muayenisnde bişey yoksa göreceksin hamile kalacaksın pes etmek yok yola devam biz 2 sene bekledik

1|0
    0|0
  • Bu Dünyaya Çocuk Getirmeden Önce 2 Kez Düşün Kardeşim.

1|0
    0|0
  • Çocuğu biz vermiyoruz allah nasip ediyo aç ellerini ondan yardım iste

1|0
    0|0
  • tam yumurlama döneminde yapın bunları hatta içine boşaltıktan sonra içinden çıkarmasın devam edebiliyorsan devam edin bir de sperm sayısına bakın

1|0
    0|0
  • Aceleyle olmaz bu işler. Relax olun.

1|0
    0|0
  • Bir problem olabilir doktora gidin

1|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun.

1|0
    0|0
  • tıbben ikinizinde bir sıkıntısı yoksa vardır zamanı bu kadar dert etme takıntı yapma normal yaşamına devam et olur bebeğin

1|0
    0|0
  • doktora gidin belki sperm sayısı azdır

1|0
    0|0
  • Doktora gidin

2|0
    0|0
  • İlk bir yıl olmaması normal 1 yıl deniceksiniz bu herkesde olan birşey doktora falan gitmeyin 1 yıldan sonra yani 1.5/2 yıl sonra başka yöntemlere başvurulmalı

1|0
    0|0
  • Sperm kalitesi düşükse sıkıntı var demektir

1|0
    0|0
  • Sabır acele etme 😊😊

1|0
    0|0
  • bu ülkeye çocuk getirmeden önce bir kaç kez düşün bacım...

1|0
    0|0
  • Doktora gittiniz mi size bir proğram yapsın byle kendi kafanıza göre olmaz

1|0
    0|0
  • Doktora git

1|0
    0|0
  • Tedavi olun

1|0
    0|0
  • Vaginanda koku vb bir durum var mi?

1|0
    0|0
  • üzülme o kadar, kaç yıllık evlisin

1|0
    0|0
  • hamile olduğun ilk bir hafta adet olman normal sonraki haftalar olmamalısın

1|0
    0|0
  • hepsini yapmışsın ama doktora gitmemişsin

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 13

• kafana çok takmakta gebeliği zorlaştırır bşde öncesinde bir kadın doğuma git
    1. istediğin için çocuğun beyin gelişimine katkısı oksun diye vitamin verilir
    2. kist falan var mı diye bakılır buda engeleyrbiliyor çünkü
    3. hormonlara bakılır
    4. Allahtan hayırlısını iste

1|0
    0|0
    • 2ay

bide yumurtlama döneminde her gün değil hün aşırı ilişkiye girin

• 2ay

aynen iki gün bekleyin bence sonra ilişkiye girin sperm sayısı ve kalitesi önemli

• Doktora gittinizmi problem nedir?

1|0
    0|0
    • 2ay

Gitmedik

• 2ay

E ama gidin gitmeden problem nedir bilemezsinki kendi kendinize çare üretmeyin zaten olmaz ya eşinizde ya da sizde problem var normal şartlarda çoktan hamile kalman lazımdı

• Pes etme senelerce deneyenler var

2|1
    0|0
  • Doktora gidin ama beraber gidin mutlaka yarfımcı olacaktır. 6 ay kısa bir süreç henüz 10 yıl üstüne ancak yapanlar bile var. Neşeni bozma ya saglıklısın yaparsınız eşinde belki sıkıntı var belkı sende. Allah her serde bir hayır koyöuştur.

1|0
    0|0
  • Allah'a dua et

1|1
    0|0
  • Dua et kardeşim

1|0
    0|0
  • Daha 6 ay olmuş acele etme sabret..

1|0
    0|0
  • Belki de olmaması gerektiği için olmuyordur her işte bir hayır var