Yakında evlenicem fakat bu durumu anlatsam inanır mı ?

Arkadaşlar ben 25 yaşındayım ve 6 ay sonra evlenicem .simdiye kadar kimseyle bir berbaberliğim olmadı fakat ergenlik hormonları yüzünden yaklaşqık 7 sene önce mast. sırasında bekaretimi kaybettim. ve artık bakire değilim herkesle beraber olayım gibi bisi de düşünmedim hala da kimseyle beraber olmadım. fakat eşime bunu anlatsam inanırmı ? çok korkuyorum sizce ne yapmalıyım ?

0|0
13|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bir erkek ne kadar modern, ne kadar düşünceli v.s. olsa da böyle bir şeyi duymaya dayanamaz. Duyduğunda ise, bir cahilliktir olmuş demez. her zaman aklında bir şüphe bir acaba? olacaktır. O yüzden söylemeni tavsiye etmem. Ama başka da yalan söyleme, hem de hiç bir konuda yalan söyleme. Diktirmeye imkanın varsa diktir. ya da zifaf geceni malum güne denk getir.

Bir de konu dışı abi nasihati, kocanın ailesi ile olan olaylarda, sen hiç bir zaman fikir beyan etme, sadece olanı anlat! ki senin fikrinle ailesine tavır alıp ortalığı kan gölüne çevirmeyin! çok zorda kalırsan fikrini söyle.

2|0
    0|0
    • :D tesekkür ederimm nasihat için. bu arada ben diktirme işine hiç sıcak bakmıyorum oda çok kandırmak gibi olur...

• o zaman ikinci seçeneği kullanacaksın :)

Erkekler Ne Diyor 23

• inanmaz hadi inandı diyelim hep şüpheyle bakar sana

1|0
    0|0
  • Korkma... O adam eşin olacak... Ondan birşeyler saklayarak, korkarak daha kötü sonuçların ortaya çıkmasına sebep olursun...

Herşeyi açık konuş...

0|1
    0|0
  • anlat ama umarın anlayışlı olur doktora gidersiniz yinede

1|0
    0|0
  • Ancak Kadir İnanır maalesef.

1|0
    0|0
    • ama olay aynen anlattığım gibii...

• Sende adamın yerine kendini koy, maalesef çürük elmalar nedeniyle sen doğruda söylesen şüphelenecektir. Belkide bekarete önem vermez ve sorun etmez ama ihtimal düşük tabi.

• :( :(

• eğer bir erkek cahilse ve odunun tekiyse sen ona ne anlatırsan anlat o herif orandan akacak bir kaç damla kana muhtaçtır... ne söylersen söyle anlamayacaktır.

ama gerçek sevgi karşındakine sonuna kadar güvenmektir... Korkma eger karşındaki anlayışlıysa birşey yapmaz

1|0
    0|0
  • Kimseye vermemissin ama sen ona bunu bir soyle derim ben bir erkek olarak yatakta ogrenecegime esimden duymak isterim ki mast yaparken olmus zaten anlar oda

1|0
    0|0
    • çook tesekkür ederim.

• Kesinlikle diktirme eger esinle aranda omur boyu bir sir saklamak istemiyorsan diktirme soyle

• Bence doğruyu söyle. Sana inanmazsa eğer o kişiyle evlenilmez zaten. Sevgi karşılıklı güven demektir.

1|0
    0|0
  • eşinin bunu takıntı yapacağını düşünüyorsan doktor raporu al doktor açılma var yok ya da darbe ile bozulduğunu yapısından anlar

1|0
    0|0
  • sen dürüstlüğü elden bırakma. ne olmuşsa olduğu gibi anlat. inanırsa ne ala. inanmasa bile aranızda aşk varsa sorun etmeyecektir. bunu sorun edecekse de kendi bilir.

1|0
    0|0
  • o nasıl bir mastürbasyonmuş öyle sayın trol hanım.

salatalık ya da patlıcan mı kullandın naptın?

anlat bence eşine, gerdek gecesi başka yerden kan çıkartabilir

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey söyleme o gece kan gelmese bile sana hiç bir şey demeyecektir.sen güveniyor ve bunu içinde hissediyorsa

1|0
    0|0
  • arkadaşım anlatma bence ben olsam seviyorsam her haliyle kabul ederım mesela ama her erkekte bunu kabul edermı bilmem

1|0
    0|0
  • şüphe duyabilir. ama bunun sebebi sen değilsin. onun bunun altına yatıp sonra diktirip evleneceği kişiye namusluyum ayağı yapan kadınlar.

1|0
    0|0
  • anlatma inanmaz ben inanmazdım mesela...eşin de bir erkek bu konuda bir yoklama çek başka bir yerden okumuş gibi tepkis yumuşak olursada aldanma bence...

0|0
    1|0
  • seven adam zaten bekarete bakmaz bacım

1|0
    0|0
  • bakirelik bacak arasında degil beyindedir mantıgına erişen biriylee evlen

1|0
    0|0
    • öyle biri zaten ama eğer benim öyle bisi yaptığımı bir kere bile düsünse vicdan azabından kurtulamam benn...

• şahsen inanmam bu yazdıgına bile inanmadım o derece boşver diktir yedir kerize :P

1|0
    0|0
    • gizliden yazıorum her halde burda yalan söylicek halim yok...ayrıca diktirmek kandırmak olur.

• o değilde kızların yorumunu okudum vay halimize hepside diktir dio :/

• söyle boyle boyle diye ama evlenmeden söyle bakalım ne cevap vericek

1|0
    0|0
    • zaten erkenden halletmek istiyorum. sonuçta evlilik önemli aramızdaki tek sır bu olay.. simdiye kadar hiç dert etmedim.. fakat bu evlilik isi...

• bnce inandıramazsın ama tabi kişiden kişiyede deişir bir bakmışsın inanmış :)9

1|0
    0|0
  • evlenmeden 2 gün önce diktir :)

1|0
    0|0
    • hayırr onu yapmam

o ihanet olur

• :( :( söylicem sanırım artık yapcak bisi yok

• hani diktirmek ihnaet dedin ya bunları işler ciddiye binmeden söylememen ihanet asıl bana olsa şahsen ben inansamda bu zamana kadar söylemediğin için ayrılırım

• Diktirip eşini kandırmaya kalkma bence dürüst ol ve açıkla

1|0
    1|0
  • Ben inanmam .

0|0
    1|0
  • Hayatta inanmam... Git diktir madem yanlislikla oldu

1|0
    1|0
    • diktirmek kandırmakla aynı sey. o zaman evlenmeden nce gidip birilerle beraber olayım eşimide bakireyim diye kandırayım... kimse böyle bir davranışı hakketmez özelliklede evlenmeyi istediğim adam...

• Sacma dusunuyorsun. Seninki kazayla olmuş bir durum ve diktirmen kanirmak yerine gecmez. Sonucta ona buna vermemissin soyledigine gore. Seninki sadece kazayla olusan bir yirtigi tedavi ettirmek olurki karsindakinin piskolojisi acisindan onuda dusunerek diktirmelisin. Baskalariyla yapmadigin halde kocan, karim acaba baska insanlarla dusup kalkti mi, cocugumun annesini baskasi dudukledimi diye icine dert olucak seyleri dusunmek zorunda kalmaz

Kızlar Ne Diyor 13

• Senin isin zor canım ,

Sen en iyisi diktir , sen şimdi anlatsan kocana inanmaz ve hayatı boyunca şüphe duyar senden

. Sen bana kalırsan diktir ,

Vallaha ne yalan söyleyim ben bile inanmadım , mast kızlik gitmez

2|1
    0|0
    • ya dayanamayıp içeri bişiler sokmuş olabnilir bende acaba dedim ama günah almamak lazım...

• öyle bir mst değildi tam olarak. yani yanlışlıkla içeriyi zorladım ..Ayrıca şuan sanalda ve gizlide neden yalan söyliyeyim...

• sen anlat yapacak bişi yok.

1|4
    0|0
  • masturbasyon yaparken kızlıgım bozuldu deen bıle ne kadar ınanır ayrı mesele ama durustce herseyı anlat.

0|2
    0|0
    • mast. demek sadece sürtünme değilki . öyle her halde bozulmazz.

• riskk alma diktr...ben olsam diktiririmmm

1|1
    0|1
  • diktr bebeğmm bence.. aklında ya şüphe kalır falan bilemedm ki...sen rencide olmada erkek ne düşünürse artkkk seni üzmesinnde

0|2
    0|0
    • Bence de diktir. Sonuçta kimseyle beraber olmamışsın. Kendin yapmışsın. İçinde rahat olur aldatmışta sayılmazsın. Riske girme.

• kunteper34 tesekkür ederim. sizede tesekkür ederimm pınarım .

• diktir bence

0|0
    0|0
    • kandırmaktan pek bir farkı yok o zaman...

• fark etmez

• tesekkür ederim düşünücem ...

• daha önce hiç ilişkiye girmemiş kadınlar bir kere bile ilişkiye girmiş kadın belli olur sıkıntı yapmana gerek yok o yüzden

0|0
    0|0
    • fakat o zaman kan gelmişti. şimdi gelmicek. ama ben kimseyle beraber olmadımm.

• şimdi ilişkiye girerken ne kadar küçükde olsa esner o farkedilir

• hayir nasil yapiyosunuzda bozuluyo anlamadim boyle seyler okuyunca bende acaba lan diyorum korkuyorum yapmayin:(

1|1
    0|0
  • bak güzelim sen ne söylersen söyle o inanmak istediği şeye inanacaktır. bence o yüzden nefesini tüketme. hem zaten emin ol ilişki sırasında kan gelecektir. ben senin yerinde olsam bu konuyu hiç açmam

3|1
    0|0
    • düşünücem bu öneriyide .

• bence sen diktir ama dar ve zarar görmemişse şüphelenmez bence

1|1
    0|0
  • Adamın başını yakma ya kabul etmezse doktora gideceksin ilişkiye girmeden kazaya gittiğini anlatıp rapor alacaksın ve eşine bunu anlatacaksın..anlarsa zaten evlenir..anlamazsa sen yoluna o yoluna..ailen biliyor mu bu durumu ?

1|1
    0|0
    • Hayır bilmiyorlar . söylemek istedim ama ne dicektim " anne ben kendi kendime bekaretimi bozdum " gibi bisimi ... peki bu rapor ya yanlış falan cıkarsa . ben kendimden eminim mst. sırasında oldu fakat ne bilemym korkuyorm

• eşinden saklayamazsın bunu. ya da adama yanaşacaksın elini atcak eve gidince kan gelmiş v.s diyeceksinn :))))

• inanmaz kuzum sen en iyisi mi diktir, hem gerçekten birisiyle ilişkiye girmediysen o zaman eşini kandırmış olmazsın :)

1|2
    0|0
  • bilmiyorum inanirmi zor bir durum en iyisi anlat bence seni seviyorsa ve nasil biri oldugunu biliyorsa sorun etmez

1|1
    0|0
Yükleniyor...