4 ay önce reglken ilişkiye girdim?

4 ay önce reglken ilişkiye girdim. ilk girişinde prezervatif takmamıştı. Hamilemiyim diye çok korkmuştum. Kanamalarım gelince rahatlamıştım fakat internette bir yazı okudum. kadınlar hamileliğin ilk aylarında kanama görebilir diye. yeniden korku sardı beni. 4 ay geçti ve düzenli bir şekilde 4 kere regl oldum. fakat yine korkmaya başladım. aynada hayali olarak karnımın büyümüş olduğunu görüyorum delirdim. bişey olurmu sizce lütfen yardım ya

0|1
19|31

En İyi Erkek Görüşü

• O hamile kalindiginda gelen kanama lekeli falan olur koyu renkli. Adet kanamasindan tamamen farkli karistirmazsin. Ve bir defa olur (dollenmis yumurtanin rahme yerlesmesi sirasinda). 4 ay ust uste zaten kanamaniz olmus. Korkulacak bir sey yok lutfen korunun :) her sey bebis olmasin diye degil :) gecmis olsun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet bir arkadasim 3 aylik hamileyken hamile oldugunu ögrendi. oda normal adet görmüs anlamamis bisey

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Sorun olmaz da takıntı yapmamak için idrar testi yapıp rahatla ya da kan testi yaptır.

0|0
    0|0
  • Yav git isine bu kadar cahil misin

0|0
    0|0
  • O kanama çok nadir olur. Büyük ihtimalle olmamıştır yinede doktora gidebilirsin. Ayrıca reglken cinsel ilişki nedir ya

0|0
    0|0
  • Rahat ol. bisey olmaz biraz fazla kuruntu yapmışsın hepsi bu. haa belki biraz kilo almış olabilirsin ama alakası yok onla;)

0|0
    0|0
  • Ay girerken yardım istemeyip de içine akıncı aklınıza biz mi geliyoruz? 4 ayda bir şey olmamış rahat ol, olmaz

0|0
    0|0
  • 1. Reglken ilişkiye girmemeni söylemedilermi felç olma riskin var 2. De odediğin şey 1 ay geçerli 4 tane adet geçirmişsin yok öyle bişey 3. De içine niyeboşalttırıyorsun

0|0
    0|0
  • yuh olmaz merak ewtme

0|0
    0|0
  • "Gtunuz yemiyorsa sevismeyin mkk"

0|0
    0|0
  • Olmaz.

0|0
    0|0
  • yok bişey

0|0
    0|0
  • Karın şişliği dışında yüzlerce belirti daha olmalı. Rahatla biraz bişeyin yok.

0|0
    0|0
  • 4 ayda karnın balon gibi şişerdi yavru 😄

0|0
    0|0
  • Du bir bakiiiiim... Evet sen hamilesin..

0|0
    0|0
  • 4 ay gecmis hala belirti yoksa olmaz artik korkma :D olursa da çocugunuz cok sinsi olacak kesin :D

0|0
    0|0
  • Yuh o haldenası yaptınız

0|0
    0|0
  • Ya sacmalama

0|0
    0|0
  • hamile değilsin.

0|0
    0|0
  • Dikkat li ol

0|0
    0|0
  • Yokk daha nelerrr rahat olll sknti yokkk

0|0
    0|0
  • Olmuşsa bile yapacak birşey var mı canım ikincisi yaptıgın kişiyle konuşsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Hayır hamile değilsin

0|0
    0|0
  • rahatla biraz bişey olmamıştır

0|0
    0|0
  • Yas kaç

0|0
    0|0
  • Içine boşalmışmıydı

0|0
    0|0
  • Psikolojik gebesin tatlım :)

0|0
    0|0
  • hamile regl olmaz kesin ve net

0|0
    0|0
  • Saçmalama 4 kere adet görmüşsün. Tabi bu 4 ay içinde başka birşey yapmadıysan o başka

0|0
    0|0
  • bir test felan yap, doktora git.

0|0
    0|0
  • Neden böyle birşey yaptın madem öyle

0|0
    0|0
  • Saçmalama amma korkuttun kendini 15 yaşında ergen gibi konuşuyorsun. Olmuş bitmiş 4 adet dönem ne hamilesi şnanamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Gtunuz yemiyorsa sevismeyin mkk

1|1
    0|0
  • Vesvese yapmışsın 4 ay geçmiş ve düzenli kanama görmüşsün... Bir daha prezervatif kullanmayı ihmal etme! Hamileliğin "ilk" ayında görünen kanama öyle regli kanaması gibi olmuyor, günlerce süren bir kanama değil. Geçmiş olsun.

0|1
    0|0
  • Git test yap

0|0
    0|0
  • İyi pok yedinizKetçaplı spagetti nasıldı?

1|0
    0|0
  • Burdaki kimse tatmin edici bir cvp veremez bence doktorun gormesi gerekir

2|1
    0|0
  • İnşallah hamilesindir

1|0
    0|0
  • Regl doneminde hamile kalamazsin kafayi yiyecegine ac biraz oku allahin askina

0|1
    0|0
  • test yap kurtul ya bu nasıl bir soru

0|1
    0|0
  • Olmamistr

0|1
    0|0
  • O şey hiç belli olmuyor düzenli adeti olup doğuran kadınlar da var hamile olduğunu bilmeyip hatta fark edemeyip! Doguranda var tahlil yap o yüzden

0|0
    0|0
  • En fazla hamile kalırsın kasma o kadar

0|1
    0|0
  • Doktora git

0|2
    0|0
  • kan testi yap kesin sonuç çıkar

0|0
    0|0
  • Test yaptir icin rahat etsin.

0|0
    0|0
  • Bu kadar delireceğine test yap

0|1
    0|0
  • Ya siz cahil misiniz ya. Aç biraz kitap oku

1|1
    0|0
  • O sekilde hamile kalmassij enfeksiyon riski bar sadece 100 de bir kalan olur

0|1
    0|0
  • Şüphen varsa kan tahlılı yaptır

0|1
    0|0
Yükleniyor...