Yine bekaretle ilgili ama ...

şimdi eskiden bekaret önemli ama eskiden önemli değil miydi sizce mesela 12-13 yaşında evleniyorlarmış tabiki bakire olacak zaten o zamanlar erkeklerde bakirdi şimdi bakir erkek bulmak imkansızında ötesinde şimdi biraz modern toplumuz şimdi 14 yaşındaki kızlar p*rno izliyor belki penis bile gördüler bu bakire kız istemenin çabası nedir yani :D neyse siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Evet haklısın, işte toplumun yozlaşması burdan kaynaklanıyor ve buna modernizm deniyor. Eskiden 13 yaşında evleniliyordu felan. evet vardı öyle şeyler ama çoğunlukta değil. Biz millet olarak istisnai durumları genele yaymayı severiz. eğer genelde öyle olsaydı annem babamdan 2 yaş büyük olmazdı. (not:evlendiklerinde babam 18 annem 20 yaşındaymış) Benim en çok merak ettiğim ise bakir olmayan erkeklerin bekaret aramasıdır! hatta bunu bir adım daha ileri götüreyim, misal çapkın ve hayatında en az 3-4 kızın bekaretini alan biri evlenmek için neden bekaret arar ki? onun gibi 10 bin kişi olsa, bulunduğu il / ilçede bakire kalmaz zaten! Birde hovarda, çapkın biri, kendisi karı kız peşinde koşar, altına yatırdığı kızın bakire olup olmadığında bakmaz, ama kız kardeşini evden dışarı çıkarmaz hatta biri ile yatakta görse çocuğu öldürür hapse girer! ve konu namus a bağlanır! ne kadar ironi bir toplumda yaşıyoruz! herkes dinin gereklerini unutmuş durumda! malum toplum bu şekilde olunca, kurunun yanında yaş da yanar hesabı milletin nefsini azdırıyorlar!

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Bakir değilim, bakire bir kızı hakettiğimi de düşünmüyorum...

4|0
    0|0
  • ya benden sonra ne olacak diye sorulmalı. bundan önce neydin denmemeli ...

5|0
    0|0
  • bejirelik değilde daha önce birini bekaretini verecek kadar sevmesini problem ederim. aynı kapıya çıkıyor madem öyle olacak dul bir kadınla evlenmek daha mantıklı hiç değilse evlendiği adamı biliriz

1|1
    0|0
  • Bakirlik ve ya bakirelik bir tercihtir. Burada da bakire kız tercih ediliyor, yaş ister 14 olsun ister 28.

0|0
    0|0
  • bende bakire isterim ...bakire olmayabilir hatadır belki cahilliktir ama nerden bileyim 11 kere olduğunu evliliğim biter ben düşünemem öyle başka birisini eşimle beraberken...o esnada gözlerini kapatsa o adamı mı düşünüyor diye geçer aklımdan deli olrum ...yaşadım bu durumu kız arkadaşım vardı birisiyle birlikte olmuş tamam dedim devam edeyim baktım yapamıyorum...kaç kere yaptın nerde yaptın falan diye sorular sormaya başlaım olun dedim artık gitme zamanın gelmiş senin...ayrıldım...yapamam yani kısacası..öenmlidir bence ...ama millet önemsiz diyerek cool takılmaya çalışıyor en çokta böyle adamla rönem veriri...

0|0
    3|0
  • Bizler sürekli ilişkiye girmek istiyoruz ama evlendiğimizde de bakire kız arıyoruz çok mantıksız ama şöyle bir durum var şahsen bu kendi fikrim bekareti olmayan bir kızla evlendiğim zaman onunla ilişkiye girdiğimde acaba ilişkiye girdiğiği ilk kişiden daha mı çok zevk aldı diye düşünürüm yani sürekli aklıma o gelir

1|0
    0|0
  • Bakire olmayanla isim olmaz.. Vermesin kizlar kimse zorla yapmiyor kizlarin acizligi ve ben aciz kiz istemiyorum

0|0
    4|0
    • erkekler yapınca gücü mü oluyor

• Kiz vermicek zorla alan yok. Bakire isteyen erkeklere cemkirmeyin lutfen. Git ver sag sola dur. Bi erkek 10 kizla iliskiye giriyor diyelim hepsi bozuk. Kim bozdu bu kizlari? Yok ole verip verip sonra hic hayatinda kiz bozamamis biriyle evlenmek.

• valla bayan bir kaç hafta sonra milli olucam

şahsen bakire bir bayan hakettiğimi de düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • kendin için konuş kız ben hala bakirim

ayın 14 ü gibi güzellikte bakiremi bekliyorum:)

1|0
    0|0
  • Kesin bakire değilsin anladık yor kendini.

0|0
    0|0
  • Baskalarının hatalarını kimse kapatmak zorund deyıl bence

0|0
    0|0
  • kendini haklı çıkarmaya şçalışıyormussun gibi geldi yazıda =)

0|0
    3|0
    • nasıl

• dünya kadar bakire var hea her bakire olmayan da ortalık malıdır diye birşey yok ama daha seçici olmalısınız siz kadınlar

vermek ya da vermemek işte bütün mesele bu =)

• bakire değilim bakireyi hak ettigimi düşünüyorum efenim :D

0|0
    4|1
  • bence bekaret hiç önemli değil sen bakiremisin peki?dürüstçe yazarmısın

0|0
    0|0
    • kızlık zarım var oral anal yaptım

• bu devirde evlendikten sonra kızlar seks yapmayı sevmiyor ama sıkılıyor

• illa sex yapmak değil değişik şeylerde yapılabilir hayata renk katacak herşey

• mesele bakire olması değil.

gayri meşru bir şekilde adamın altına yatması.

kadının kutsallığı mı var ? kadının kadın olduğu için duyulası saygısı mı var ? kadın naif mi?

kadının hayatını aynı zamanda hayatını idame ettirme görevi erkeğin mi ? kadın anne mi ?

kadına dair saygı duyulacak ne varsa eğer bir başkasının koynuna girdiğinde inan bitiriyo o krediyi.

basit sıradan, birisi oluyor.

bakire isterken sokakta gördüğümüz kaşarlardan farklı olan birisi istiyıoruz.

gerçekten ama gerçekten modernlik saçmalığı altında başkalarının altına yatmaktan gocunmayan arsız kızların suratlarına kusmak istiyorum.

0|1
    0|0
  • Bakire (dokunulmamış) kız istemeyelim mi ? Hepiniz yüzlerce erkekle yattıktan sonra sizi hayat arkadaşı diye alalım mı sizi. Çocuklarımızın o... annesi diye mi övünelim sizinle ?

Bunu mu istiyorsunuz, böyle mi olsun istiyorsunuz ?

0|1
    0|0
    • o* diye para karşılığı bedenini satana denir diye biliyorum ama

• Sadece para karşılığı olması gerekmiyor. Hem ayrıca adına ne dersen de, bizim (erkeklerin) gözünde yeri aynıdır.

• 20 kusur kizla iliskiye girdim. Hepsi bozuk cikti. Benim kız bozmaya hakkim yok mu? Niye baskalarinin bozdugunu alayim?

0|0
    1|0
  • Sen çok yanlış düşünüyorsun be güzelim.o kafayı değiştirmeye bak

0|0
    2|0
  • Kişi,kendinden bilir derler. Kendisi penis gördü diye herkesi gördü sanıyor. Ne iffeti erkekler kızlar var .

0|1
    2|0
  • kim ne derse desin erkek evleneceği kızın bakire olmsını ister. daha doğrusu öncelikli tercihi budur. haa sevgi, aşk ön plandadır bu yüzden önemsemez bekareti ama tercih hakkı olsa aşık olduğu kızın bakire olmasına hayır diyecek erkek yoktur.

0|0
    4|0
    • ben almanyada yaşıyorum bekaretimi evlenmeden önce kaybettim şimdi evliyim

• ben zaten ne demişim orda.. sevgi, aşk ön planda olduğu için bunu önemsememiş işte. yoksa tercih hakkı olsaydı eşin evlendiğinizde bakire olmanı tercih ederdi. her erkek bunu tercih eder. ben de aşık olduğum insan bakire olmasa bile bunu sorun etmem. ama içimden keşke bakire kalsaydı derim.

• hmm anladım

• Tanri kadina güvenseydi zar koymazdi

0|0
    5|1
  • Ben 24 yaşındayım ve hala bakirim bu birincisi, kim napıosa kendine yapıyo o da ikincisi..14 yaşında penis gören 20 yaşında giren çıkandan kolleksiyon yapar

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bekarete onem veren bırısı ıcın evlenecegı erkegın bakır olmasını ıstemesı cok dogal bır durum ama erkek bakır olmak zorunda degıl ama kızın bakıre olması zorunlulugu var .

Bekarete onem vermeyen bırı ıcın cokta onemlı degıldır zaten ama bakıre olmayan bırının bunu baska sebeplere yuklememesı lazım erkegn bakıre bulunmazmıs o senın sorunun degıl senın sorunun bakıre olup olmadıgın .

Bır konuda bıseyler yapmıssan sonuna kadar arkasında durmayı bıleceksın ona kendınce bahaneler uretmeyeceksın .

Bunlarında modern toplum zırvalıgı ıle alakası yoktur kısısel tercıhler modernlık olmaz hatta bunu modernlık sayanlar kadar gerı kafalı ınsanlar yoktur.

0|0
    1|2
  • bakirelik sadece zar parçası değil insanın kendine saygısıdır diye düşünüyorum ben

o anı yalnızca özel biriyle paylaşmak var bir de ortalık malı olmak var ki o...un tanımı değişir o zaman

2|6
    3|0
    • Bakire olmuyanlar orosbu mu ? Evlenip boşananlar ? Çok sevmiş olanlar ? Kandırılanlar ?

• düşüncesini anırmış arkadaş biraz daha insan gibi söyleyebilirmiş neyse burası türkiye bu düşünce dile gelmese de çoğu insanda var yadırgama

• İyide yapar teslim etmekle. Evlenmeden once soyleseymis. Adami bir dunya masrafa sokup kiz degil ve bunu onceden soylemiyor defolup gitsin anasina

Yükleniyor...