Çift çizgi çıktı. Ben hamile miyim?

Gizli Üye
Allahım şu an inanamıyorum iki kere test yaptım ikisindede çift çizgi çıktı. İkiside hatalı olamaz doğrudur dimi ya
Çift çizgi çıktı. Ben hamile miyim?
Eşim yurtdışında evde tekim ailemide arayamam herkes uyuyodur of kimseyi arayamam ayyy içim içime sığmıyorr 3 yıldır tedavi görüyordum. Ya ben çok mutluyum 3 yıl sonra sonunda anne olucam. Sadece yazmak istedim yerimde duramıyorum çünkü yaaa😱😢❤😇😮😳👶
Güncellemeler
+1 yıl
Selamlar yine😊Bu kadar yorum geleceğini tahmin etmemiştim. Çok iyisiniz çok teşekkürler😇Bu arada kızlar yorumlarınıza dayanamayıp eşimi aradım uyumuyomuş yanında dört tane arkadaşıyla beraber sohbet ediyorlarmış. Müjdeyi verince "aşkım ciddimisin ben şimdi babamı oluyorum? Kesin yani dimi sende anne oluyosun" dedi😄🙈❤Sonrası yok en son MY WIFE'S PREGNANT! diye bağırıyordu😄❤😢
Çift çizgi çıktı. Ben hamile miyim?