Kızlar, vajina da yanma?

Vajinamı genelde hep katı sabunla yıkıyorum duşta sma acaip yanıyor bu sıralar ya tüm gün sürüyor sanki sistit yanması gibi sizce çok sabunladığımdan mı ve ya sabun mu yakıyor süreklisi birde vajinaya özel jellerden kullan demeyin onlardan daha önce kullandım temizlenmiyor hissine kapılıyorum o şekilde

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere vajina yıkanmaz!!! Vajinanın yapısı kendi kendini temizler... yıkama sadece iç dudak ve dış dudak arası vulvada yapılır ve ph seviyesi farklı olduğu için sabun v. b ürünler kullanılmaz!!! Çünkü doğal florası bozulur, yanma, kaşınma, kuruluk, pul pul dökülmeler meydana gelir...
    Sabun en zararlı şeylerden biridir! Ayrıca ne demek temizlenmiyor? Ne kadar pis olabilirsin ki, kormasanız domestos döküp yıkayacak duruma gelmiş gençlik, bu gereksiz bir takıntı!!!
    Her gün hacetini giderdikten sonra sadece su ile mutlak yıkanan bölge temizdir. Bu şekilde devam edersen ciddi enfeksiyonlara sebep olursun. Bölgeye özel jeller gayet faydalı ve sağlıklı onları bile haftada en fazla 3 kez kullanmak lazım. En iyi temizlik su ile olur. Ayrıca bölgenin kendine has kokusu sağlıklı olduğunu gösterir, üstüne üstlük partnerlerin %99 afrodizyak etkisi yaratır... Sabun kullanmayı kesmeni tavsiye ederim kendi sağlığın için...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Erkeklerin pipisine sabun gelince yanar. Sen de oranı bildiğin sabunlamışsın. Bırak yansın artık 😂😂😂 yalarım gel 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sabunla yıkanmaz.

0|0
    0|0
  • Duş jeli var sütlü güzel kokuyor yumuşak yapıyor vücudu sabun kullanma vajinanda ya çok seks yaptığın için ya da çok mast yaptığın için yanabilir

0|0
    0|0
  • Vajinana sudan baska bir sey değirme sabun falan zararlı vajinanın bakterilerini öldürüyorsun yapma

0|0
    0|0
  • Vajina sabunla yikanmaz sadece su ile yikaaa

0|0
    0|0
  • Bence vajinaya sürekli katı sabun kullanma

0|0
    0|0
    • 2ay

ama o şekil daha temiz oluyormuş gibi geliyor

Yükleniyor...