Bakire olmayan biri ilk geceyi nasıl sorunsuz atlatır?

Bakire değilim, ilk geceyi nasıl sorunsuz atlatabilirim? Yardım edin...Bakire olmayıp evlenenler deneyimlerinizi paylaşın lütfen.

En İyi Erkek Görüşü

• Benim bakire olmadığını bildiğim bir sürü kız arkadaşım evlendi. Hepsi de kocası bakire olmadığını biliyordu. Burada sorunun kaynağı neden en başta bunu sakladığın.

adamla tanıştın hoşlandın bi baktın adam için bekaret önemli bunu anladın sesini kestin sustun. zira adamı elden kaçırmak istemedin. her neyi varsa artık bu adamın.

işler ilerledi , konu evliliğe kadar geldi ama şimdi heyecan başladı. ya yakalanırsam.

şimdi sana şunu söyleyim..

eğer adam fazla cinsel deneyimi olmayan biriyse. yani kendisi cinselliği pek yaşamamışsa hele ki kendi bakirse , hiç bir şekilde kabul etmez. bu iş olmaz.

adam kendi çok görmüş geçirmiş ise kendi neden bakire istiyor derim o konuda sana hak veririm hatta akıl bile veririm ama adamın öyle olup olmadığını bilemem.

Kendimden örnek vereyim. Benim için bekaret önemli değildir. 25 yaşını geçmiş bir kadının bugüne kadar bir sevgilisi olup onunla cinselliği yaşamış olmasından daha doğal bir şey olamaz. tüm bunlara rağmen sevgilim olan kişi bakire çıkar, ben de buna katlanır evlenene kadar beklersem ve bunu bir şekilde öğrenirsem direk bırakırım.

mesele bakire olmaması değil. mesele bana yapılan davranış.

Başta yiyorsunuz boku ( adama bakireyim demek bok olan- bekaretten kurtulmak değil) sonra vay efendim ben şimdi ne yapacağım..

aaah aaah canım türkiyem daha çok anlatmamamız gerekecek.