Evlenilecek kadını nereden anlarım?

Kızların beni param için sevip sevmediğini veya param için evlenmek istediklerini nasıl anlarım?

Aslında çok güzel kızlarla çıktım. Artık hanım, düzgün bir kız yani karım olacak kişiyi arıyorum, bunu nasıl ayırt edebilirim. Bu arada bakirelik önemli. Evlenilecek kız nasıl anlaşılır ?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• sen seviyorsan evlenebilirsin kardeş.öyle bu evlenilcek bu bilmem ne edilecek kız diye ayırılmaz.ayrıca senden çok kız seni seçer.hem önce insan kendi yaşamına bakacak.annen kadar namuslu kadın istiyorsan baban kadar delikanlı olacaksın.kendi statünde düzeyinde kendi ahlak seviyende birisyle olman daha doğru.ama farklılıkları seviyorsan seni alıp götürecek yaşamadıklarını yaşatabilecek biriyle olman daha doğru.

0|1
    0|0
    • abartmak istemem ama zaten kızlara kalsa ben şimdiye kadar 50 kere evlenmiş olurdum sorun

seçme değilde güvenme işte ben o evlenmek isteyen kızlardan hangisi doğrusu onu seçme istiyorum

• ya aslında su ana benim buldugum yani ailemin araya girmemesi ile buldugum 8 tane felan kız arkadaşım oldu ama ben mutlu olamadım anlamadıgım bir şekilde bu 8 arkadaşın hepside evlenmek istedi ama ben istemedim simdi aileme dedim siz bulun dedim

• hep öyle olur zaten.onsan bu soruyu sormuştum bende şaşırmadım :) ailene güveniyorsan sorun yok denemekte fayda var derim.annen sonuçta senin içini dışını bilir sana uygun birini bulacaktır sende görüşür konuşursun biraz flört edersiniz sonra belki nikaha kadar gider :) ama tabi senin seçmen daha bi başka olur.senin görmen.. bir anda birinden etkilenmen.. tanışçağını bilmeden tanışman ve onu tanıdıkça mutlu olman.. bunları yaşarsan daha güzel olur bence.

Kızlar Ne Diyor 8

• birinin evlenilcek biri olup olmadığını bilmiyorum nasıl anlıyorlar nişanlım bana şöyle bişi demişti ilk gördüğümde dedim ben bu kızla evlencem die bi söz söyledi ama bunun nerden anlaşılcağı hakkında hiçbi fikrim yok doğrusu gerçi onun o lafınada pek inanmamıştım :)

1|0
    0|0
  • Oturmasını kalkmasını bilen bir kız evlenilecek kızdır kısaca

1|2
    0|0
  • eğer varsa öyle birisi teklif et ona ama yoksa bekleme sakın yoksa hiç gelmez. Bulduğunda, sevgili oldugunuzda oturursunuz ya biyerlerde işte o zaman sana masraf yapmamak için sadece su içendir seni paran için sevmeyen :))

0|0
    0|0
    • aaah öylesi vardı ilk basta aynen senin dediğini yapıyor sonradan azıyorlar

bana sunu al bunu al demeye sevişme sırasındada resmen kendini benim üzerime yıkma cabaları varmış gibi davranıyorlar anlamıyorum

• biraz şefkat biraz tutku ve bunların barındığı oturmuş bir kişilik. mesleğini sevsin. o zaman seni paran için sevemez. evlenmekten önce gelen öncelikleri bulunsun. bu da sana muhtaç olmadığını gösterir.

0|0
    0|0
  • stratejik davranırsın paranı yağdırmazsın bakire olup olmadığınıda o konu senin için önemsizmiş gibi sorup anlarsın önemsizmiş gibi davranırsan öterler zaten

0|0
    0|0
  • paranı yedirme, pahalı hediyeler alma, mütevazi yerlere götür anlaşılır paragöz olup olmadıgı

0|0
    0|0
  • senin anlama kabiliyetine bağlı

0|0
    0|0
  • sen görücü usulü evlen eğlenilecek evlenilecek diye ayırdığına göre

0|0
    0|0
    • ben ayırmıyorum kızlar kendileri bence seçimini yapıyor yani benim öyle derdim yok

Erkekler Ne Diyor 4

• yaşam tarzından anlayabilirsin

1|1
    0|0
  • Anlayamazsın..Ama şu modda dolansan iyi olabilir;

Neye sahipsen, biraz onu sakla.. Para, araba, ev vs. ''ya bu adamda bir şey var beni çeken'' desinler, bulamayıp gıcık olsunlar..

Kızı istemeye gidince de, ''evim yok, kiraya çıkacağız'' de.. Düğünden 1-2 sene sonra anlaşılsın evinin,paranın olduğu..

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık, oturmasını kalkmasını bilen, sözüne önem veren , kişidir bence

1|1
    0|0
  • 1-parasız kal 2-hastalık geçir 3-dir dir et aynı evde en berbat halin ve pijamalarınla takıl onunlayken 4-sadakatini sına ... bunları geçsin evlenilecektir erkekte de kadında da aynıdır bu kriterler

0|0
    0|0
Yükleniyor...