Doktor doğum kontrol hapı yazdı, kullanan var mı?

Adet düzensizliği yüzünden muayene oldum ve doktor doğum kontrol hapı yazdı. arkadaşlarım çok yan etkisinden bahsetti ani burun kanaması, bacaklarda şişlik falan.. olumlu olaraksa sivilce azaltması hoşuma gitti öyle diyorlar benimde biraz sivilcem var da :S peki daha önce kullanan bayanlar memnun kaldınız mı? düzene soktu mu bir de sivilceleri azaltıyor mu gerçekten?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• ben yaklaşık 10 senedir ara ara kullanıyorum seninle aynı sebepten dolayı yasmin kullanıyorum beni çok sinirli ve depresif yapıyo çok mutsuz oluyorum sivilceleri falan yok ediyo yüzdeki tüyler falan dökülüyo bu da olumlu etkisi düzene sokuyo yani en azından 21 gün sonunda hastalanıyosun ama 7 gün sonra tekrar başlaman gerekiyo yoksa düzene girmiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şöyle söyliyim düzene sokuyor. Sanırım evli değilsiniz. Normal de evli çiftlerin düzenli ilişkileri sayesinde adet düzeni oturur. Ancak bakire bayanlara bu tür ilaçlar verilir. Çok fazla kullanılması ileride kalıcı hasarlara yol açabilir. Bence adet düzeni oturduğunu gördüğün anda ilaca doktor onayıyla son ver. Kalıcı hasar derken, ilerde çocuğunun hasarlı olması veya hiç olmaması gibi. Korkman için değil önlem ve bilgilenmen için söylüyorum

0|0
    0|0
  • Şİmdiye kadar ilişkide olduğum bayanlar tesadüf müdür nedir "ginera "kullanıyordu. bir kaçı "diane 35" kullanıyordu. geceleri az mı nöbetçi eczane aradım...:) . Çoğu "ginera" kullandığna göre iyidir herhalde.

0|0
    0|0
  • öncelikle ben kullanmadım tabide :) gerek eczane geçmişim gerek eski sevgilimden her kişide aynı yan etkiyi göstermeyeceğini biliyorum..

0|0
    0|0
  • herkeste aynı yan etkiyi gösterecek diye bir şey yok end,işelenme bu kadar.

0|0
    0|0
    • onu biliyorum meraktan soruyorum işte

• var en son sevgilim kullandı ;)))

0|0
    0|0
  • kortizo içeriyormuş onlar aşırı derecede.buda demektir ki çok kilo alacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Adet düzensizliği nedeniyle değil korunmak amaçlı içiyordum. Yararı olur mu verdiğim bilgilerin ama bende adeti düzene soktu. Şişlik falan olmadı. Sinir yapmadı. Normal kullanmadığım zamanlardan bir farkı olmuyordu. Yalnız kilonu sabitliyor yani düzende tutuyor. Şöyle ki kilo almak istesen alamıyorsun zayıflamak istesen zayıflayamıyorsun. Vucudunu dengeliyor yani. Sivilce problemim ise yoktu. O yüzden ona cevap veremem.

0|0
    0|0
    • hangisini kullandın acaba kapsül müydü tablet miydi? bana diane 35 verdi de

• peki sağol :)

• Rica ederim:)

• banada yazmışlardı kullandım düzene girdi. Kullanmanda bi sakınca yok bazen kilo aldırıyor okdr.

0|0
    0|0
    • peki sivilce sorunu var mıydı sende ona iyi geldi mi?

• yok sivirce yoktu bende. ayrıca ona iyi geleceğini düşünmüyorm.

• Benim yumurtaliklarmda kistler var 3 yildir kullniyorum bu yil biktim.biraktim

Adet duzenszligi yoktu bnde kistler icin vermisti.ömrüm boyunca icmmngerekiodu

Acaip kilo aldiriyo

0|0
    0|0
  • ne için yazdı canım.doğum kontrol için mi adet düzensizliği için mi?

0|0
    0|0
    • adet düzensizliği için yazdım ama okumadın sanırım..

• küçüç yeşil ambalajlı bi haptı ya.ismini hatırlamıyorum ama

• tamam teşekkürler

• yasmin diğerlerine oranla daha az kilo alımına neden oluyor. ve kesinlikle adet düzensizliğine son veriyor..

0|0
    0|0
  • diane 35 kullandım. ilk 6 ayda 15 kilo aldım. göğüslerim iki beden büyüdü. sivilce konusu doğru. uzun süreli sakın kullanma. yumurtalık tembelliği konusu da doğru. bitkisel başka haplar var. diane 35'i 2 sene kullanmış biri olarak kesinlikle tavsiye etmiyorum ben. başka bi doktora daha danışmanı tavsiye ederim. sonrasında yan etkileriyle çok uğraştım, hala da uğraşmaya devam ediyorum.

0|0
    0|0
    • sivilce konusu doğru derken iyi mi geldi yani kötü mü?

• ben netten baya bir yorum okudum diane 35 kilo verdirtti diyen de var herkes de farklı tabi etkileri.. umarım bana da kilo aldırmaz

• uzun süreli kullanma sakın.

Yükleniyor...