Kendi kendime agda yapabilir miyim?

Ozel bolgeme kendim agda yapabilir miyim bildiginiz puf noktalar varsa paylasir misiniz?

0|1
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• sakın yapma canın cok yanar bızımde canımız yanar ben kuaforum sonra bız nasıl para kazancaz herkes evde yaparsa napalım soyle dukkanımı kapatayım sen ecde yapıcan dıye vergılerı vergı daıresıne gıdıp ya kusura bakmayı kızlar evde agdamı yapıyor dıcem

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Emla diye bir krem var sıkça duyuyorum adını henüz kullanmadim gerçi. Agdadan once kullaniliyor. bir de bebek pudrasi sür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• yotube videlar vsr izle öğren

1|0
    0|0
  • Hayır yapamazsın

0|0
    1|0
  • Görüştüğüm bir kız yapıyomuş sende yaparsın yani

1|0
    0|0
  • YouTube den videolar izleyebilirsiniz varsa tabi

1|0
    0|0
  • Özel makineler var epilasyon için daha iyi değil mi onlar bilemicem gerisini

1|0
    0|0
  • Sen yapamiyorsan ben yaparım arkadaşım insanlık öldümü 😃

0|0
    1|0
  • Yaparsın önüne ama altına ve arkasına yardımcı olacak biri lazım

0|0
    0|0
  • Mast yapiyorsun onuda yaparsin bir zahmet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Etini gerdirerek yapabilirsin. İlk önce ögrenmek amaçlı bir kez kuaföre gidebilirsin

1|0
    0|0
    • 2ay

Daha once kufore gidiyordum ama kendim almak istiyorum

• Daha önce hep jilet mi vurdun yoksa kuaförde mi aldırıyordun?

1|0
    0|0
    • 2ay

Kuaforde aldiriyordum

• 2ay

Alışıksındır o zaman. Ağdayı azar azar sür öyle yap ve önceden pudra sür acısını azaltır

• 2ay

Teşekkür ederim

• Canın yanar kuaföre git

1|0
    0|0
  • Ben kuaforum ust kisimlarinda pek zorlanmazsin ama alt taraf bayagi zorlar hic deneme derim en azindan alt bölgeyi illada yapicam diyosan dayanabilirsen iyice gerdir tuğun cikis yonunun tam tersine dogru çekerek al

0|0
    0|0
  • Niye özel bolgeye agda yapiyosunuz ya caninizi acitiyosunuz tüy Dökücü daha iyi

0|0
    0|0
Yükleniyor...