Erkeklere sorum hadi cevaplayın

belki bu soru önceden bir sürü kere soruldu ama cevabını gerçekten merak ediyorum. siz evleneceğiniz bayanın bakire olmasını istiyorsunuz ama hiç onların gözünden baktınız mı olaya? mesela siz ergenliğe girdiğinizde hormonlarınız tavan yapmışken mast yapıp ihtiyacınızı gideriyorsunuz, kızlık zarınız olmadığı için birçok kişiyle birlikte olabiliyorsunuz, kızlarında böyle ihtiyaçları var ve yetişkin olduğunda kimse onunla evlenmez diye bu isteklerini bastırmak zorunda kalıyor. hiç onların gözünden baktınız mı olaya?

0|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• Çok baktım. Haklıda buluyorum seni. Senin gibi düşünüyorum. Ama insan ne kadar dini bütünde olsa ne kadar kendini evliliğe endekslesede nasıl olur da el-alem ne der eşim beni kabul eder mi diye ölümlü yaşamında bir zar parçasını hayatının odak noktası yapar. He tabi ki demiyorum. Kızlar gitsin önüne gelenle yatsın kalsın. Ama erkekler yapıyorsa da kadınlarda yapmalı. Siz kadınlar dahi bunu kabul ediyorsunuz. Bir kısmı bunu kabul etmiyor onlarda zaten göz önünde. Kısacası siz kaderinizi erkeklere bırakırsanız. Erkeklerde sizi bir zar parçasına göre değerlendirir. Gidim onla bunla yatın , evlenmeden önce diktirin. Kocanız sizi kanatsız melek görsün.

1|0
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• şimdi şöyle bir durum. kadınların kendi kendini tatmin etmesi demek kızlık zarı bozulacak yırtılacak anlamına gelmiyor. yüzeysel boşalma diye birşey var. ikincisi evet ülkemizde kültürümüz gereği ve dinimiz gereği olması gereken kızın bakire olması. fakat ! unutmayın ki namus iki apış arasında değil. kadına oros... diyorlar afedersiniz lakin erkek olmasaydı kadında bu durumda olmazdı. hayatta herkez bir çok şeyi yaşamalı ki sonradan keşke dememeli. bence ön yargı kalkmalı. saygılar

1|0
    0|0
  • ne alaka şimdi erkek mast yapıyo kız kızlığını bozmadan her haltı yiyo emin ol erkeğin mast yapmasından daha fazla zevk alıyo

0|0
    0|0
  • Bir kızın kızlık zarının daha önemini anlayamamışsın bence. Ben burada erkek egemen toplumdan, erkeklerin daha özgür olmasından, vs söz etmiyorum.

Kızlık zarı bir sinyaldir. Evlilik öncesi için bir sinyal. (Neyse ki böyle bir sinyal var). Ama, maalesef evlilik sonrası (kızlık zarının kaynıyla) bir sinyal kalmıyor.

Bir kadının birden fazla erkekle birlikte olmasının "sakınca, zarar ve tehlikesini" sen daha bu yaşında kavrayamamışsın!

Peki erkek aldatırsa ne olur? Arada bazı geri zekalı erkekler çıkıyor ve kazalara sebep oluyorlar. Onlar dışında pek bir problem olmuyor. Burada erkeklerin birden fazla kadına sahip olmalarını savunmuyorum. Söylediğim, erkeklerin bu hareketinin bir "tehlike" yaratmaması.

Eşitsizlik mi? Evet, eşitsizlik. Yalnız, bu eşitsizliğin sorumlusu erkek değil. Ha, bu arada bu eşitsizlik sadece "memelilerde" var, diğerlerinde yok. Çünkü, diğer hayvanlarda "döllenme" ya dışarıda gerçekleşiyor ya da döllenme olduğunun sinyalleri belli oluyor...

Daha çok yazarım...

0|0
    0|0
  • bence kimse evlenmeden yapmasın bişey. herkez ilkini ilkiyle yaşamalı.erkek yapınca çapkın kız yapınca motor adalet mi bu. sorunun aslı bu. lakin kadın adamın endeyerli varlığı hazinesi özeli mücevheri.niye tozlanmış mücevheri yeni diye alıp takmak istesin yenisi varken .öte yandan kızlara hak vermek lazım .biyoloji. ee ya arkadaş her karmaşık soruda islam fıtratına bakacaksın.islamiyet ne diyorsa o konuda en geçerli kural odur.ne mi diyor.namusun kızı erkeği olmaz.kız 9da evden çıkamazsa erkeyide çıkarmıcan erkek adam deyip salarsan dışarı ne evine hayrı olur ne topluma

0|0
    0|0
  • Baktım

0|0
    0|0
  • neden kızlar mastürbasyon yapamaz die bu kuralmı var ? ayrıca birçok kişiyle birlikte oluyorsunuz dediğin sadece kızlık zarını önemsemeyen kadınlarla birlikte oluyoruz, kimseye zorla bişey yapmıoruz, kızlık zarını önemseyip kendini frenleyene saygı duyuyoruz ve nefsine hakim olabildikleri için ilk tercih onlar oluyorlar..

0|1
    0|0
  • yapan yapıyor güzelim sizin gözünüzden dünyaya bakarsak sanırım bekaret konusu en son bakacağımız şey olur... alışveriş yapmaktan, ağda yapmaktan süslenip püslenmekten felan fırsat kalmaz sanırım :D

0|0
    0|0
  • o neden biliyon mu namusla alakalı bikere yapan bidaha yapabilir bu riski kimse göze alamıyo yoksa olayın zarla falan alakası yok bence

0|0
    0|0
  • bakire kızlar bana göre değil, bekaret takıntısı ise saçmalık.

0|0
    0|0
  • Onların gözünden baktık, ama değişen birşey olmadı. Yani hala dokunulmamış bayan istiyoruz.

0|0
    0|0
  • aşk yaşamış olmasın ama sex yapmış olabilir

0|0
    0|0
  • 26 yaşındayım ve asla hiçbir kızla birlikte olmadım. Namus müslümana yakışır. Kızlar kızlık zarlarını delmeden mastürbasyon yapamıyorlar mı?

0|0
    0|0
  • Şu yaşıma geldim, yaşımla yaşımın çarpımı kadar kızla yatıp çoluk çocuğa karışma fırsatım oldu, ama yapmadım. Evleneceğim kişi bakire olmalı, aynı şekilde ben de öyle. Ben olaya zina boyutuyla bakıyorum kim ne derse desin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...