20 yaşındayım göğüs uçlarım hala gelişmedi? Benim yapabileceğim bir şey var mı?

20 yaşındayım göğüs uçlarım gelişmedi. Çukur değil dışa doğru ama ucları şekilsiz şukulsuz bir şey oldu 😂 kızlar sizde de var mı benim gibi durum? :( Şimdi evlenirsem sorun olacak o yüzden de korkuyorum. Ben ne yapabilirim? Şu an sadece bekliyorum.

0|1
6|27

En İyi Kız Görüşü

• Endişe edecek bir şey göremiyorum, tüm kadınlarda meme ucu olacak diye bir şey yok. Meme ucu olmayan kadın sayısı da azımsanmayacak kadar çok. Kompleks ya da evliliğe br engel teşkil eden bir durum yok... Ancak doğum yaptıktan sonra emzirmede sorun yaratabilir ki onun için silikon meme uçları üretilmiş ve satılıyor benim çok yakın arkadaşlarımın 3 tanesinin kullandığını bizzat gördüm. Ayrıca kendi kendine hakaret etmeni gerektirecek bir durum da yok şekilsiz şukulsüz filan diye sebepsiz yere endişe ediyorsun... ayrıca seninle evlenecek olan adam meme ucun yok diye arıza çıkartacaksa kusura bakma cehennemin dibine kadar yolu var!!! Sende bir arıza olmadığını söyleyebilirim gayet normalsin...

1|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim ucu dışa doğru çukur değil ama ucu yok :/ inşallah düzelir

Erkekler Ne Diyor 27

• Temelde en doğru dolgu yöntemi insanın kendi vücudundan elde edilen dokularla yapılan dolgu yöntemidir. Bu bağlamda da meme ucunun altına hastanın kendi yağ dokusu ya da kendi deri altı dokusunun koyulması uygulamaları yapılabildiği gibi dışarıdan temin edilen yüzde kullanılan dolgu maddeleriyle de bunu sağlamak mümkündür. Göğüs ucu bölgesi çok önemli bir bölge ve emzirmede hayati önemi olan bir bölge olduğu için özellikle doğum yapmamış ve emzirmemiş hastalarda çok o bölgeye müdahale etmek muayne ister.

0|0
    0|0
  • Evet ya benimkiler içine verdi akskd

0|0
    1|0
  • dam üstünde un ele

0|0
    1|0
  • Bu normal ki kimini o yasda buyuk kimini kucuk olur. Ama hamile kalmaya baslayinca aylar gittikce gogusde buyu.

0|0
    0|0
    • 2ay

Boyutundan bahsetmiyorum ucundan bahsediyorum

• 2ay

Onu bilemeyecem ama evlenince sorun olmayacagini dusunuyorum

• Yok, evlendiginde, anne oldugunda lazim oldugunda onlar ortaya çıkacaktır.

0|0
    0|0
  • süt vermeye başlayınca ucuda çıkacaktır yani emzireceğin zaman hamileyken

0|0
    0|0
  • enteresan

0|0
    0|0
  • Emzir şekil alır zamanla

0|0
    0|0
    • 2ay

Süt annelik mi yapıyım bu nasıl cevaptır 😂😂😂

• 2ay

Peki teşekkürler

• 2ay

Eyvallah

• Okşa bol bol

0|0
    0|0
  • Araştıralım

0|0
    0|0
  • Endokrine git :D

0|0
    0|0
  • görmek lazım

0|0
    0|0
  • İlişkide ya da emzirmede düzelmez tek çare estetik yaptırarak duzelir

0|0
    0|0
  • Takma bunkadar gögüs gören ucuna bakmıyor

0|0
    0|0
  • Emince düzelir

0|0
    0|0
  • Is artik senden çıkmış partnerinde bitiyo

0|0
    0|0
  • Hamilelikde uclarında belirti büyüme oluyor diye duymuştum

0|0
    0|0
  • Normal öyle. Tahrik olunca büyür

0|0
    0|0
  • Ilkbemmdirdiginde gelisur

0|0
    0|0
  • Bol bol emdir dişlet yavrum 😃

0|0
    0|0
  • mandal tak
    ikisinin arasına çamaşır asarak ağırlığı artır

0|0
    0|0
  • Bence bir doktora göster ama sorun olacağını sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Emzir

0|0
    0|0
  • Emzir

0|0
    0|0
  • Em oni em

0|0
    0|0
  • gelişir sorun yapma

0|0
    0|0
  • bunu sorun eden erkeğin allah belasını versin ! .. te takılıyorsun buna ya..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kisiden kisiye farklilik gosterir. Dokunuldugunda ve cinsel iliskide yani on sevismede göğüslerin on planda tutulursa buyuyebilir. Su an bakire misin bilmiyorum eger oyleysen kadin olduğunda ve oyunlar oynadığında illaki buyuyecektir ;) sukret ki memen var ya olmasaydi?

0|1
    0|0
    • 2ay

Büyümesinden bahsetmiyorum. Uçları çok garip ikisi çok farklı hani şu erkeklerinki gibi oluyor ya (ancak o şekilde anlatabiliyorum) hah işte göğüs uclarim benimki öyle değil :/

• 2ay

Evet aldım ama onlarda bir değişiklik yok

• 2ay

Burdan yazamayacagim seyler var...

• Birşey olmaz canini sıkma.

0|0
    0|0
  • çok çıkmaması normal en fazla doğumdan sonra düzelir ama şekil bozukluğu meme kanseei belirtileri den biri sertlik falan var mı ya da iki göğüs arasında fark varsa bir genel cerrahiye git için rahat etsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Sertlik yok ama her insanda olduğu gibi sol göğüs daha küçük

• Benimkiler yuvarlak ve cok dikler kisye gore degisiyor demek ki

0|0
    0|0
  • benimde değişik pütürlü gibi seninde mi öyle 😔

1|0
    0|0
    • 2ay

Aradığım cevap. Aynen benim de öyle arada o pütürlük düşüyor. Böyle çatlak gibi dimi?

• 2ay

Beklemedeyim galiba boşa bekliyorum 😐

• 2ay

Gösterin bakim neler yapılabilir :D

Yükleniyor...