Göğüs büyütmek için slikon mu yoksa dolgu mu daha iyi olur?

Slikon olsa kesilecek ve iz kalacak ama dolgu olsa ne kesilme, ne ağrı, ne hastanede yatma, ne hassas davranma gibi şeyler olmayacak ve 5-8 yıla kadar kalıcı dolgu, slikonda ise hep kalıcı olacak diğer korkum vücudum geç iyileşiyor ameliyatla büyütüldüğünde oranın enfeksiyon kapma ihtimalini yüksek görüyorum kendimde.. Bu yüzden sizce hangisi daha iyi?

0|1
3|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Güya göğüs diye elleyip tutuyoruz, Meğer içi dolu boş silikon emi.

0|0
    1|0
    • 2ay

Maalesef dünyaya gelirken kendi bedenimizi kendimiz şekillendiremiyoruz. Ama sonradan düzeltmek bizim elimizde, sizin için slikon veya gerçek meme olması önemli nasıl olsa sadece cinsel odaklı bakıyorsunuz çoğunuz

• 2ay

bunu anlamak zor değil ama bakış açısı aynı eşin de göğüs diye silikon tutacak. Aradaki mizah bu. Ama direk beni cinsel obje algısında yaşayan insan olarak nitelendirmen tuhaf çünkü sende aynı bakış açısındasın. Neyse az çok bahsettiklerimi araştırırsan belki senin için daha kolay olacak.

• 2ay

Nesini araştırabilirim bunun söyler misin? Başka bir alternatif var mı silikon tutmadan nasıl olacak bu iş

• Gögüsün büyük olsa neolucak olmasa neolucak kafanıza boşuna takıyorsunuz

0|0
    1|0
    • 2ay

Ben görüntüden rahatsız oluyorum

• 2ay

Ya saçmalama ne bıçağı ya evlenince düzelir

• 2ay

Empati duygunuzu geliştirin biraz

• şu an kaç beden sütten giyiyorsun ki. Vücuduna göre mi küçük? Yoksa göğüslerin tamamen mi küçük? Diğer vucut hatlarına oranla öı küçük yani

0|0
    0|0
  • En güzeli dolgu

0|0
    0|0
  • Doğal yöntemle büyüt

0|0
    0|0
  • Orjinal iyidir

0|0
    0|0
  • Estetik ve plastik cerrahi uzmanına git

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bosver buyutme benim goguslerimden dolayi her istedigim elbiseyi alamiyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

İşte kimi arar bulamaz kimide böyle elbise uyduramaz. Malesef benimkisi normal boyutta olmadığı için böyle bir şey mümkün değil

• Slikon

0|0
    0|0
  • silikon

0|0
    0|0
Yükleniyor...