Ortak çamaşır yıkama ve hastalık bulaşması?

Merhabalar,
Benim merak ettiğim bir konu var. Yakın arkadaşımla aynı evi paylaşıyorum ve genellikle iç çamaşırı da dahil olmak üzere birlikte yıkıyoruz. Bu durumda cinsel hastalıkların bulaşma durumu nedir? Arkadaşımda bir hastalık yok şu anda ama bu sıralar bir akıntısı olduğundan bahsediyor. Ben de tereddüte düştüm. Bilgisi olanlar cevap verebilirse sevinirim.

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ortak neden yıkıyorsunuz? Ayrı yıkasanıza. Yıkama sıcaklığına göre değişir ama hijyen için ayrı yıkayın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yıkadığınız ısıya bağlı olarak mümkün olabilir de olmayabilir de... ayrıca şöyle bir durum daha var kız arkadaşı bırak aile içinde bile dikkat edilmeli... sadece çamaşır değil tuvalet gibi ortak kullanım alanları.
    Ama cinsel yolla bulaşan hastalıkların çamaşır yoluyla ya da makine yoluyla bulaşması çok düşük bir olasılık!!!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bulaşma riski var. Sonuçta tüm çamaşırlar 100 derece suda, çamaşır suyu ile yıkanmıyor değil mi? Tek yıka tüm çamaşırlarını.

0|0
    0|0
  • Olabilir camasir filesi kullanmak daha saglikli

0|0
    0|0
  • Olmaz öyle şey. ayrı yıka... ne kadar yıkanırsa yıkansın hijyen olmaz.

0|0
    0|0
  • iç çamasırını ayrı yıkayın ortak yıkarsanız da kaynatın matar olur

0|0
    0|0
  • Bulaşmaz merak etme

0|0
    0|0
  • Herzaman risktir

0|0
    0|0
  • Elbise topu kullan ve sıcaklık derecesini ayarla bişey olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • ne tür akıntı normal vajinal alıntımı akmaz kokmaz tarzımı yoksa pis kokulumu?

0|0
    0|0
  • sakın ortak çamaşır yıkama. askerde ben yıkadım al sana bir çeşit mantar bulaştı ve nüksederek 4-5 senedir yaşıyorum :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmaz ama ortak atmayın sizde

0|0
    0|0
  • Odanda biriktir ayrı yıka

0|0
    0|0
  • Sonuçta makine yikiyor pislik geçmeski

0|0
    0|0