En namuslu kizlar 'lezbiyen' kızlar mıdır?

Bakireyse kezban, bakire degilse kasar damgasini yapistiriyorlar, özellikle ''erkeklerden'' daha cok ''bazi kizlar'' birilerine''.

Hayir bilim adamlari su bakirelige cözüm bulsa, daha anne karnindayken öyle bir zarin gelisimini önlese de kurtulsak kezban-kasar catismasindan.

insanlik adina büyük is yapmis olurlar.

Ne töre cinayeti, ne namus elden gidiyor dayagi, ne de mahalle baskisi kalir, bir baska acidan bakildiginda da.

Zaten yapan yapiyor yapmayan da yapmiyor, zar olmasi birseyi degistirmiyor ki. Yapacak olan her türlü yapiyor.

En azindan ''sen kezbansin-sen kasarsin'' damgasi önlenirdi tamamen ortadan kalksa idi zar olayi.

Kimse kimseye kezban-kasar yakistirmasi yapamazdi.

Yok mu eli ayagi düzgün, bu soruna bir cözüm bulacak bilimadami?

Not: bize gelin kizlar

0|0
16|26

En İyi Kız Görüşü

• güzel saptama.Bir başka açıdan kadınla kadının rekabeti sonucu oluşan durum hele bayan kawgaları uçuşur küfürler, yahu bunlar kadınsa ben neyim dersin, biri diğerine fahişe derken sewgilisinin yanından gelmiştir ; gusülsüz. Tamamen bir aşağılama isteğinden kaynaklıdır. Biraz simgeleşmiş bir olaydır.Erkekler, zarın önemini açıklarken "zarına sahip çıkacak iradesi yoksa uzak dursun benden" derler , zaten sadece zardı ya iradeyi test eden vaka, oysaki gözüne bile sahip çıkamaz bunu söyleyen kişi; o değilmidir en son tanıdığı tanımadığı her kadının wücut hatlarını inceleyen kişi, gelir birde iradeden bahseder işte,anlatsın o halde yawrucuğuna ereksiyon geçirmemesi gerektiğini. Oysaki irade bir tek soruyla ölçülemeyecek kadar büyük ve önemli karışık bir eylemdir. Yine zarını koruyamadı diye iradesiz diyen erkeğe sor bakalım, o çok önemli yüksek iradesini kullanıp müptelası olduğu sigaradan geçebilecek mi! sorun aslında irade de değil sadece klişeleşmiş kalıplaşmış durumlar. Herkes neye önem veriyorsa onlarda ona weriyorlar işte bir newi sürü psikolojisinin boy göstermiş hali. başka bir açıklama da şudur;"başkasının olduğu aklıma gelir sürekli" olduysa oldu ne oldu sanki?! sen olmadın mı, kadında senden tiksinsin o halde.Hem bilinmezmi bir ana duygusallığına sahip olan kadın için sonlar önemlidir diye, ilk onun warlığında sadece pişmanlık kalır. Hem nerden bulurlar olmadıkları hayatın hesabını sorma cesaretini işte bunu anlamıyorum. Dediğin gibi lez olmak en iyisi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• çevremde böyle ayrım yapanlar yok. bu kezban olayını falan sadece bu sitede gördüm.namusu bu zara bağdaştırmamak gerek. olası bir kaza geçirmiş olabilir sen namussuzsun mu diyeceğiz. kimileride anal taraftarı.. ben namusluyum bakireyim diye geçinir. onu bunu bırakın namus önce kalpte sonra akılda olur.

1|0
    0|0
    • sonucta bu sitedekilerde disarda realde var olan kisiler. bakire kisi namuslu kisidir anlamina gelmez tabiki bu konuda katiliyorum sana, ama bir cok kisi icin bakire = namuslu demektir.

insani insan olarak degerlendirmek lazim, kizlar da bir zardan ibaret degildir, dedigin gibi tecavüze ugramis, kazayla bekaretini kaybetmis insanlar da var. kime anlaticak bu kisiler derdini. 10 kisiden 7si anlayis gösteriyorsa 3ü disliyor.

• ama farkinda olmadan sen de yapiyorsun bunu. hem kimsenin giyinme tarzina laf edilmesin diyorsun, hem de acik giyenenlerin neresinde namus diyorsun.

• örnek veriyorum ben.

• :D:D kezban kaşar kız olmazsa abaza ve mal erkek gene olur muydu?:DD olursa o da olurdu gene:D

1|0
    0|0
  • öyle bir durum oluşmuş ki kızlık zarına kadar gelmiş namus kavramı.namus kavramı sadece kızlık zarı ile başlayıp orada bitiyor.günümüzde sevişmek bir erkeğin kendisine dokunmasına izin vermek yok biz sadece tmasla yapıyoruz yok sadece eli ile okşuyor sadece göğüslerimi elleyebilir yok asla aşşayı elletmem öpebilir ama soyunmam cümleleri basitleştirilip hatta bilinçsizce bilgiden yksun ilahi değerler yok sayılıp iyice kişilik ve insan ahlakı alabildiğine yozlaştırıp bu yaşanan gayrimeşru ilişkileri meşru imiş gibi göstermek insan ahlakına yaışmayacak şeyler diye düşünüyorum.kendimide bir namus timsali gösterme çabam olmadan kendi hatalarımıda koyarak kesinlikle gayrımeşru ilişkileri normalleştirmek bu bilgilerden haberi olmadan bu tür ilişkileri yaşan kimseleride yanlış düşüncelerle yanıltmanın bi anlamı olmadığını düşünüyorum.yaşadım ama yanlış diyebilmek lazım.şu bir gerçek .allahu teala kadının vücut hatlarını bile belirgin biçimde gösteren kıyafetleri yasaklıyor sen bırak kıyafetleri sen tam bir gayrı meşru ilişkiyi yaşayabiliyorsun bile.evlenmeden tam ilişkiyi yaşamak ne kadar haramsa bir erkeğin kendine dokunmasına izin vermekte o kadar haram.bir erkeğin bir kadınla ilşkiye girmesi ne kadar haramsa kadına dokunması dokunarak sevişmeside o kadar haram.bu durum bi r yazıda şöyle ifade ediliyordu kafanıza büyük bir çivi çakılmasından daha kötü bir iş yapıyorsuz..şu bir gerçekki ahlaki her değer normalleşmiş durumda herşeyi sindirip kabul eder duruma geldik zararı yok normal böyle şeyyler oldu.günah mı o ne yaa der olduk.sex e dair herşey biliniyor ama günah kavramı çok hafif hatta düşünmk ve aklımızın ucuna dair getirmek istemiyoruz. çünkü arzularımız değerlerimizi yenmeyi başardı..

0|0
    0|0
    • he ya. bir de isin o tarafi var. bu dinci girl ler (hepsi degil) din iman diye dolanip herbiseyi yapip bakiryede ''kezbaaannnsinn kizimmm seaaann'' diye kin kusuyor.

üzünc.

• Lezbiyen mecazı anlamda kullanılmış diye düşünüyorum .

Herkesin namus ve ahlak anlayışı farklıdır , keşke tek bir düğme ile tüm insanlığı aynı düşünceler ile yaşatabilsek ama bu mümkün değil .

İnsanlar dürüst olsunlar , kendileri için istediklerini başkaları içinde istesinler .

Kim bakire kim kaşar bilinmez , insan dürüst olmadıktan sonra hiçbir anlamı da olmaz .

0|0
    0|0
  • umarım bi gün bunu yaparlar ve bizimki gibi az gelişmiş ülkelerde de zorunlu hale getirirler de genç yaştaki kızların damgalanma olayı ve aptal saptal cinayetler son bulur. insan sadece insan olduğu için değerlidir. bekaretin ve benzeri skolastik düşüncelerin canı cehenneme.

1|0
    1|0
  • toplumun yaşayış tarzı sürü psikolojisini oluşturuyor ve ikisi de karşıt düşünce olduğu için iki görüş altına toplanılır ...o zaman bir birey toplumda bu iki görüş içinde öğretilir ve onun dışında bir şey düşünmez düşünülmez çünkü böyle gelmiş böyle gider havası ..geleneksellik...aslında her şey beyinde başlar ve biter...yafta yapmaya gerek yok ...beynini hangi yönde kullanıran öyle çalışır yoksa zarı vardı zarı yoktu falan gereksiz ..ama kadın da erkek de sorumluluklarını bilmeli ve geleceğini az çok düşünebilmeli çünkü hayatta her şey ihtimal dahilinde...

0|0
    0|0
  • namus bacak arasında değil beyindedir.o yüzden etrafımızda sözde bakire ama hertarafı ellenmiş anala zorlanmış kızlar türedi. bence insan kendine göre doğru zamanda doğru kişiyle paylaşmalı bunu..

1|0
    0|0
  • Öyle namussuzlar var ki hiçbir erkekle beraber olmamış.. Öyle namuslular var ki bedeni es geçersiniz..

1|0
    0|0
  • kızlık zarı gereksiz bisi degil bircok rahim hastalıgını genc yasta ortaya cıkmasını onledigini okumustum anlıyacagın kızlık faydalı bisi :)

insanız biz bu arada namus merakımız var hayvan gibi yasamıyoruz aklımız basımızda uckuruna sahip olamayan hic bir seye sahip olamaz bence buda kıza bakıyor hayır derse o an mesle biter bence...

0|0
    3|0
    • uckuruna sahip olamamak baska birsey.

• anlarım ben tecruben var :) herkez anasının karnında ogrenmiyo heralde :D gormek bile yetiyo gordugum sayı anlamama bile yetiyo :) kendi bozduklarımdan dolayıda bilgiyliyim icerde neyin yırtıldıgını gordum :)

• Kezban dursun amcanın karısı kaşarsa kahvaltılık malzeme dışında bir anlam ifade etmiyor benim açımdan.giren çıkan banamı sankim.bize gelin erikle tuz var

0|0
    0|0
  • Bir kadının en büyük düşmanı ona en yakın kadındır derler...

1|0
    0|0
  • Bu konuyu Haydar Dümen'e havale ediyorum : ))

1|0
    2|0
  • emin ol zar bahanee mantık şahane... : )- zar olmasa baska bisey olurdu adı.. kapalı kuku gibi...

1|0
    0|0
  • Bu dediklerin toplumun bilinçsizliği,insan ne olursa olsun onun ayıbı onu ilgilendirir.Özellikle bir erkeğin o şekilde konuşması onu erkeklikten çıkarır.Erkek,erkek gibi kadın kadın gibi olmalı.ALLAH olurunu vermiş zaten herşey yolunda,patlamış malı bende almam,o ayrı.çok seviyolar diye çok sevişiyorlar sonra zar aramaya git.Bilmem bu soruya belki haydar hoca cevap verir.;))))))))

0|0
    0|0
  • En iyisi rahibe olmak... Kutsal bir amaç için bakire kalıyorsun.

1|0
    1|0
  • yok ya sanmam öyle bişi olduğunu özgürce yaşayın ya düşünmeyin bunları

1|0
    0|0
  • lezbiyenlerin sadece öpüştüğünü zanneden yeni bi ergenimiz.

3|1
    1|0
    • hos geldin memnun olduk.

• her zaman kezban her zaman

• nereye gidiyoruz biz?

1|0
    2|0
  • lezbiyenlerin de başka oyuncaklar kullandığı vakidir, o da olmaz.

aslında sadece üreme kanalının m belli bir yaşa kadar enfeksiyondan korunmasını sağlayan hymen'e bu kadar değer verilmesi hastalıklı bir düşüncede olduğumuzu göstermekte.

Not: beni de çağır (:

0|0
    0|0
  • bakire olupta herkezin altına yatanlar ne olcak...her türlü muameleyi fazlasıyla profesyonel sekılde yapan bir kız arkadasım vardı ama bakıreydi..yemişim öyle bakireyi...

0|0
    0|0
  • süper bir fikir..

tapıyorum sana eğitimsiz

böylelerine ancak bu müstahak!

0|0
    0|0
  • bu damgalamayı gerçekten erkeklerden çok kızlar yapıyor. bide sosyal paylaşım sitelerinde görüyorum kendi kaşar olduğu halde başkalarına kaşar diyolar. tamamen kıskançlık başka bişey değil. erkekler bunu takmıyor merak etme

0|0
    0|0
    • kendinle celismissin ama.

• damgalamayı ben yapmadım, kaşar olarak nitelendirilen kızlara dedim, onlar da başkalarını kaşar olarak nitelendiriyor

• Tamam.

Fareler üzerinde deney yapıyoruz şimdi. Çocuk bekaretsiz olarak doğarsa haber vereceğiz biz sana.

0|0
    0|0
  • özet geç

0|0
    1|0
  • ona ne bana ne sana ne bak keyfine

0|0
    0|0
  • eskı zarına yerıne yenısı gelıyor sorun yok:) dıktırme metodu:)

0|0
    1|0
    • iste onu diyorum ya. öyle bir sorunda kalmazdi zar olayi olmasaydi (:

Kızlar Ne Diyor 15

• konu hakkında yorum yapamıyorum cunku dedıgın gıbı ısteyen ıstedıgını her sekılde yapıyor zaten :)

bnde sıze gelebılır mıyım :)

3|0
    0|0
  • Kızlık zarı dış etkilerden korumak amaçlı var ama kızlık zarını bekaret namus göstergesi haline getirmişler.Namus beyin de biter ve senin dediğin tarz da düşünen insanların beyin zarları yırtılmış.

2|0
    0|0
  • bizim lisede bir kız vardı vajinası hariç her deliğini kullanırdı geçenlerde evlenmiş :))

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Önüne gelenle yatıp, millete kezban diyenler var ya, işte buna gülüyorum.

Boş versene güzelim. Kime ne dert anlatıyorsun? Kezban açılımı şart.

1|0
    0|0
  • aynen katılıyorum soruna buna çözüm sanırım kızların mayasını değiştirmek ile başlıyor.birbirimizden daha iyi olmaya çalışmak içimizde var

1|0
    0|0
    • haklisin, bazi erkekleri de es gecmemek lazim, komsu kiziyla yiyisip ardindan ''kasar yav bu kiz'' diyen. evdeki bacisi ne durumda bir de ona bakmak lazim. o yiyistigin kizin abisi bilse ne bok yediginizi senin bacina verecegin ayni tepkiyi verecek halbuki (:

insanlar tuhaf.

• Şöyle bir şey var ki ben her o "zarını" yitirmişe kaşar demiyorum.Tanıdığım kişiler var,çok güvenmiş yatmış erkek arkadaşıyla ben ona kızamam kaşar da diyemem ne haddime?Zar onun zarı kızlık onun kızlığı.ama bir de önüne gelenle yatan tipler var,biliyorum.O gece onla diğer gece bunla.Yattığı kalktığı kişi sayısını unutuyo ya da her sevgilisine,2 günlük olsa dahi veriyor.Veya sırf sükse yapar diye popüler çocuklarla yatmaya çalışan tipler de biliyorum.Bu kız kaşardır ve hep öyle kalacaktır.Bir de şu var,o zarı yerinde olup da sürtüne sürtüne ilişkilere giren,oral,anal yapan vardır.Bu da kaşardır,o zar hiçbir şeyi değiştirmez.Bence güvenip yatanla yani ilk bahsettiğim tiplemeyle zarı yerinde olup "kezban" denen kişiler çok yakınlar yani bir zar çok şeyi değiştirmemeli fakat diğerleri kesinlikle kaşardır yani.

0|0
    0|0
    • herkezin kendi yasam seklidir iste. ne biri digerine, ne digeri ötekine yakistirma yapmamalidir.

• Bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır.

Notuna not: İpe ipe geliyorum.

2|0
    2|0
  • Bize gel bize

2|0
    2|0
  • beyinler üzerinden işlem yapsınlar bence o zar orada ne için var bu beyine işlemeli

1|0
    0|0
  • Hahahah :D

1|0
    2|0
  • en namuslu erkeklerde gayler?

0|0
    0|0
  • zar zaten vajinayı dış etmenlerden korumak için var onun sağlığımız açısınından yararları var.ama bunu yıllarca namus simgesi olarak gösterdiler.namssuzum var mı? alla allaaa :D

0|0
    0|0
  • yorum yok

0|0
    0|0
  • en namuslusu aseksüel.

2|0
    1|0
Yükleniyor...