Duşta mastürbasyon nasıl yapılır?

Nasıl yapmam lazım? ya da başka tekniği varmıdır bildiğiniz, bakire değilim bu arada!

0|0
6|26

En İyi Erkek Görüşü

• duşta vajinanın kayganlığı gideceğinden eğer jel varsa (durex-okey) klitorisine sür yukarıdan hafifçe su ile ıslanırken klitorisini ovala eğer dildo varsa alttan yavaşça sokabilirsin yoksa başka şetde kullanbilirsin, dildoyu biryere sabitleyebilirsin doggy pozisyonunda kendin gidip gelebilirsin bir erkek giriyormuş gibi

0|0
    0|0
    • Vayy süper fikirler ama önce dildo şart :((

• dildo alabilirsin internetten :) yok alamıyorsan başka şeyler kullanırsın yerine :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Parmaklarınla klitorisini ve vajinanın iç dudaklarını okşayabilir, hafif baskı uygulayabilirsin... Parmaklarını içine sokabileceğin gibi, penise benzer nesneleri de kullanabilirsin...

1|0
    0|0
  • Duş telefonunu değil musluğun üzerinde duş muslık ayarı yapılan sapı kullan

ellerini dizlerinin üstüne koyarak eğil

şimdi yanaş geri geri,

sağ yap sol yap

hah girdi mi

şimdi git gel

dikkat et sıcak su başına akmasın

0|0
    0|0
  • bakire olmayıp bunu hala bilmiyor olman çok ilginç

3|1
    0|0
    • Duşta yapmadım ayrıca vib alacak bir durumum yok şuan :/

• ben sana yollarım vibratör, ne olacak? para mı o ya... teknik geliştir güzelim sende, insanlar hayal dünyaları ile neleri kullanarak mastürbasyon yapıyorlar. birinin söylemesine gerek yok bunun için. deneye yanıla en doğrusunu bulursun.

• link 21 cevap ;) :D

0|0
    0|0
  • Koltuk altı rolonu var mıbundan bak senin için resim bile çektim.

link

Bunu kullan tepeside penis başına benzer zaten.

Boyu kısa gelirse .Traş köpüğü kutusunu bantlarsın altına.

0|1
    0|0
  • duştayken kayganlı gittiği için rahat yapamazsın geç odana uzan yatağına aç bir konulu film hem izle hem hem elinle yap gevşe azcık rahatla

0|0
    0|0
  • sabunu silindir şeklinde yap içine kaçır. sonra çırartmaya çalış. o çıkana kadar en az üç sefer boşalırsın:)

0|0
    0|0
  • Şopenci abla vardı biş tane sana ustalık yapabilir

banyoda kendine sokabilecegin nesneler bayagı olmalı bakirede degilsin her türlü giderin olur

0|0
    0|0
  • duş telefonu denilen malzemeyi organına doğru tut :) ve bir yandanda su vursun ve parmağınlada devam et

0|0
    0|0
    • Hımm anladım da su tutarken kayganlığı gidiyor ama :S

• Bilmem bir deniyim saol :)

• Rica ederim :) ekle haberdar et oldu mu olmadı mı diye ..

• kızlar ne yapar bilmemki:)((((((

0|0
    0|0
  • Ne içtiysen söyle bizede çok ihtiyacım var ;))

0|0
    0|0
    • Neden hazır müsaitken ihtiyacımı karşılamk istedim ve soru sordum! İçmeyle ne alakası var anlayamadım ?!

• Alttaki hatuna alkış diye yorum yapmışsın da hatun bildiğin öküz, daha ne yazdığımı okumadan yapıştırmış etiketi götoş

• sessizce pretesto ettım onu arkadaşım bekaret ile mast ne alakası varki ?

• Yanına dildo al ne yapman gerektiğini zaten biliyosun

0|0
    0|0
    • İşte dildo ve vib alabilsem olucakta :((

• fiskiye yi vajınana daya suyu sonuna kaar tanzikli aç

0|0
    0|0
  • jel sür ve sonra rikit gibi makyaj malzemelerinden sana uygun olanını seç ıslak olunca rahat girer içine :)

0|0
    0|0
  • duş başlığını tut olmadı parmak sok karıştır kurcala. ama teknikten çok hayal gücü önemlidir unutma

0|0
    0|0
  • dustaa yapabilirsinizz ama kimsenin olmadıgı kafanızın rahat oldugu odada daha rahar adaptee olursunuz

0|0
    0|0
    • Haklısın genelde yatağımda , evde tekken yapıyorum

• Vajinal orgazm çok çok farklı mast gibi 3 snlik bişi değil :))

• aynen öylee ama klitoral orgazmıda uzatmak sizin elinizde

• duş başlığıyla tanzikli su tutarak yapanları duymuştum.

ama bakire değilim diyosan daha zevkli yöntemler denemelisin.

0|0
    0|0
    • Vib falan alamam ki çare arıyorum işte napsam diye

• vib den daha etkili parmakların var.su tutarken iki parmagını al içine.giriş çıkış yaparken suyu klitorisine tut.kayganlık vajinanın içinde salgılanan sıvıyla olur.su yok etmez o kayganlıgı.kaymıyosa hazır değilsin demektir.

• Duş Başliği ile Tazyikli su denedinmi...?

1|0
    0|0
    • Denemedim ama şimdi öğrendim sanırım akşam ilk işim bu olucak :)

• gizliden de yazsam açik tanda yazsam sakincali canim...:) atilmiyim siteden...:/

• müsaitsen sencede uygunsa yaz bana...

• bakireliyini kocana vermedinmi

daha ne soruyon

al kocanı yanına o öyretir sana

0|0
    0|0
    • erkek arkadaşıma - nişanlıma verdim de askerde kendisi ondan sordum burdakilerde hemen başkasına ver diyor :(( soru sordum ayıp değil ya

• ama nasıl yapılır demişsin bakire diilsin güzel hoşlanacağın birşeyle hallet artık

nasıl öyretelim bilmiyomki

• bir duş iyi gelirdi şimdi =)

0|0
    0|0
  • Gönüllüyüm.

0|0
    0|0
  • bi dk içine sumu alısun sen anlamadım ? kızaaaaam git titreşimli diş fırçalarından al onla yap ne uğraşıosun suyla falan :D çok ayıp:D:D ya da git bir oyuncak ayı al üstüne çık sürtün :) titreşimli diş fırçası bulamazsan babanın traş makinesini ya da annenin epilatörünü kullanabilirsin(tabi baya bir titreşmesi lazım) ...hiç olmadı eski model titreşimli bir telefon ay oda yoksa normal evlerdebulunan kanepelerin kolumuz koyduğumuz yer varya onun üstüne çık ata biner gibi oraya sürt:D

0|0
    1|0
    • Ne manyaksın ya 6 ay önce bir hatunun verdiği cevapı copy+paste yapınca ne oluyor ki , otur sıfır.

• Şimdi duş başlığını en sonuna kadar aç kilitorisine doğru tut o zaman mast yapıyo olurmuşsun millet öyle diyor bana kalırsa en iyi yöntem kendini parmaklayıp kilitorisini okşaman :))

0|0
    0|0
    • Hep öyle yapıyorum değişik bişi olsun dedim :)

• Bence en iyi yöntem o ama prn sitelerine bak belki değişik şeyler bulursun :))

• Duş avizesini kullanarak tazyikli suyla da yapabilirisiniz, ya da duş jelini kullanarak elinizle klitoral yoldan kendinizi tatmin edebilirsiniz, bakire olmadığınız için yine parmağınızı ve ya oval steril bir malzeme kullanabilirsiniz... Keyfinize bakın

0|0
    0|0
    • Teşşekkürler de o oval malzeme ne olabilir :((

• Vibratör alabilirsiniz:)) steril olmak kaydıyla ince ağızlı meşrubat şişesi de olabilir..:))

• boş ver duşu bakire değilsen ver gitsin

0|0
    0|0
    • Veremem tek eşliyim , sevgilim askerde :/

• hadi ya kötü oldu bu bak ama duş falan uğraşma vib al

Kızlar Ne Diyor 6

• bakire degilsin ama mastürbasyon yapmasini bilmiyosun önce onu ögrenseydin ya

1|2
    1|1
    • bu alfabeyi öğrenmeden okuma yazma öğrenenlerden, cin olmadan adam çarpıyor bunun gibiler.

• İştw tazikli suyu tut diye yazmış 19 KİŞİ

• iyi ozaman mastürbasyon ögrenmis oldun yap :)

• Nisanlin burda bu soruyu sordugunu gorse yuzune bile bakmazdi. Baska erkeklerden masturbasyon onerisi aliyorsun ayip be utan !

3|5
    1|0
  • küvete yat sol elinle memenin ucuyla oyna sag elinlede asaginla oyna bide parmak at ...:)

0|4
    1|1
  • klitorisine tazyikli su tut

0|2
    1|0
  • duş telefonunu içine sok,sıcak suyu aç...

tövbe tövbe,bakire değilsen biliyor olmalısın nasıl mastürbasyon yapılacağını..milletle maytap geçme!

0|4
    0|0
    • Yahu duşta nasıl oluyor dedim

• Bekaretin gitmeden önce öğrenmeliydin,sende tam tersi olmuş...google' a sor bari

• sen nasil yapiyorsunki?

0|0
    0|0
    • Sadece elle yapıyorum ben sormak istediğim duşta nasıl yapıyosunuz du ama kızlar yanlış anlamış

• dusta genellikle cogu tazvik suyunu vajinaya tutarak yapiyor. yine hertürlü bisey sokabilirsin sana bagli bisey.

Yükleniyor...