Kızlar, Adetim eskisi gibi çok olmuyor neden?

2 yıldır erkek arkadaşım var ailelerimiz tanıştı biz tartışmıştık ve intikam almak için kızlığımı bozdu ( yemin ederim ben istemedim yadırgamayın) beni terk etmesinden ortada kalmamak için hala sevgiliyiz. Ama adetim eskiden daha yoğun olurdu şimdi az oluyor neden?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• böyle bişeyi yapan biriyle hala sevgili olmamalısın. ortada kalırım falan diye düşünme ona muhtaç falan değilsin bırak onu
    soruna gelince arada azalıp artabiliyor

0|0
    0|0
    • 3ay

Olmamam gerektiğinin inanın bende farkındayım miğdem kaldırmıyor gerçekten. Ama bana o gün veya tartışınca seni kimse almaz alan olsa bile utanmicak mısın ilerde çocuklarına bakarken ben bozdum benimsin dedi. Ben o dönemde siteyede yazdım dışladılar. Kimse bana inanmicak

• 3ay

tabi böyle diyorumda eğer sevmiyorsan yani

• 2ay

İstemiyorum onu ben ilk defa böyle pişman oldum sarılmaktan bile çekinirdim. Dışlanmaktan korkuyorum bir ara daha siteye yazdığımda demediğini bırakmayan insanlar vardı

Kızlar Ne Diyor 6

• Alakasi yok durumla

0|0
    0|0
    • 3ay

Erkeğin hormonları da geçiyormuş ya

• Değişikmiş

0|0
    0|0
  • test yap

0|0
    0|0
  • pisikolojik bir durum ilişkiyle bir ilgisi yok canım

0|0
    0|0
    • 3ay

İnternette baktım hamilelik vs diyordu 2 ay geçti aradan 2 ayda az oluyor

• 3ay

Anladım çok teşekkür ederim

• 3ay

rica ederim canım içini ferah tut bir sorun yok sadece geçirdiğin travmadan dolayı

• Intikam icin kizlik almayida ilk defa diyuyomm

0|0
    0|0
    • 3ay

Çok kinci biri benim aklıma böyle gelmezdi. Ama yalanım varsa Allah çarpsın.

• 3ay

Yazik ya bde evlencen bunla aileleri tanistrmissin

• 2ay

Annem tanıştı bir tek kendisiyle

• Ne salak kizsin tecavuz etmis yuh sana

1|0
    0|0
    • 3ay

Ne yapayım söyler misin. Onunla hala sevgili olmamı bende doğru karşılamıyorum. Çaresizim bu tip küçümseme yorumlarını da istemiyorum. Sizde benim hemcinsimsiniz. Allah korusun da herkesin başına gelebilir. Ben intiharın eşiğinden döndüm ne yaşadığımı ne çektiğimi bilmeden rica ediyorum küçümsemeyin...

• 2ay

@slinsrcn ama diktirince çabuk patlıyormuş geri ağır esya kaldırırken sıcak suyla duş alırken 3 bin tlye buldum boşa giderse

• 2ay

Çok dikkatli olmalısın diktirirsen bu yüzden çok iyi bir araştırma yapman gerekiyor gerek gizlilik gerekse iyi bir dikim olması açısından işinin ehli kişiler tarafından yapılması gerek ve asla âmâ asla kimliğinin ve yaptırdığın islemin gizli kalması çok önemli

Yükleniyor...