Sürtünerek sevişmek haz veriyor mu ne düşünüyorsunuz bu konuda?

bakire olmadığınız halde sadece sürtünerek seviştiğiniz oluyor mu zevk alıyormusunuz..ilk böyle mi seviştiniz yaklaşımları düşünceleri tecrubeleri alalım

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• daha çok tahrik ediyor,bazen zorunlu hallerde,banyo yapamama ihimaline karşı,mesela adam işe gidecek yatakta başlıyor oynaşmaya,emiyor ağzıma veriyor sürtüp sürtüp kalkıp gidiyor garibim,o evden çıkar çıkmaz ben yarım kalan işimi tamamlıyorum tabi

0|3
    0|0
    • düşüncesizlikle alakası yok ya,adam işe gidecek,becerse duş alırken servisi kaçıracak durum bu

• seni de yarım bırakmış oluyor ama bn olsam erken uyarım işimi halledip giderim.

Kızlar Ne Diyor 2

• hiltiyi sürtünce de zevk alıyorum ben

0|0
    0|0
    • sıktı artik senin de bu salak hilti muhabbetin. Gerizekali misin nesin her sorunun altina ayni yorum

• sus önce hilti gibi titreşmeyi öğren

• cinselliğe ilk adım attığım zamanlarda sürtünerek yapıyorduk ve çok keyifliydi. sonra o bir unutuldu şimdi ise ikisini de kullanıyoruz önce sürtünerek sonra normal en güzeli öyle

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sürünerek sevişmek imkaanların kısıtlılığından kaynaklanan durum, insan gibi sevişme imkaanın olduktan sonra sürtünmekte neymiş, fantezi bile sayılmaz

ama fantezi olarak bunun masajı var biraz farklı ama sürtünerek yapılıyo tabi sana yapıyolar onda

0|0
    0|0
  • ben zevk alamadım yapamadım öyle ya da ya

0|0
    0|0
  • nasıl oluyor ki o dediğin

0|0
    0|0
Yükleniyor...