Homofobinin nedeni ne?

Evet arkadaşlar. Pek çok toplumda neden homofobi yaygın sizce?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü normal değiller.sapkınlar .

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsanoğlu farklı olanı eleştirmekten hiç geri durmaz, haz duyar. Cinsel açıdan olunca özel isim takmışlar; yoksa bütün farklılara karşı yargılıyız.

0|0
    0|0
  • insanlar kendilerinden ve alışılmıştan farklı olanları kabullenmekte zorluk çekiyor çünkü. bir de özellikle biz başkasının işine çok fazla burnumuzu sokan bir milletiz. yok efendim karşı komşunun kızı kimle gezmiş, eve kimi almış vs heteroseksüel ilişkilerde bile bu böyleyken aslında bu toplumsal yapıyla insanların homoseksüelliğe olumlu bakmasını beklemek de yanlış bir yerde. önce insanlara başkasının işine burnunu sokmamayı, farklı görüşlere, inançlara, kültürlere, his ve düşüncelere açık olmayı, saygı duymayı öğretmek lazım. daha bir 40 fırın ekmek yememiz lazım yani bana göre.

1|0
    0|0
  • bence kültürsüzlük ve geniş düşünememek...

olabilir sonuçta livata yapmak isteyen yapabilir herkes aşkını kimle yaşamak istiyorsa yaşasın karışmaya çalışanlar çok saçma

1|0
    1|2
  • Çünkü malız insanların duygularının, zaaflarının ve ihtiyaçlarının olduğunu unutup onlara sapkın veya sapık gözüyle bakıyoruz .

1|0
    1|2
  • çünkü avanak çok bu ülkede. düşmanla dostu ayırt edemiyorlar. takmışlar kafaya ahlak kelimesini öyle bilinmez bir yolda gidiyorlar :).

1|0
    1|1
  • İnsaniyet geri planda olduğu için.

1|0
    1|1
  • Homofobiden kastın nedir tam olarak. Eşcinsel düşmanlığı mı yoksa eşcinsellerden korkma falanmı

0|0
    0|0
  • düşündükleri tek şey cinsellik olan ahlaksız bir toplumuz.ne bekliyorsun bizleri de kendileriyle karıştırıyorlar.

1|0
    1|3

Erkekler Ne Diyor 5

• O degil de homofobik olanlar gizli eşcinsellerdir diye bir laf duydum. Nasıl bir savunma mekanizmasiysa, bir şey demeye korkar oldum. Tercihtir vs ama bana uzak olsalar daha rahat ederim.

1|1
    1|0
  • Yok öyle bir şey..

Tercihleri farklı olanlar, tercihleri normal olanlar kendilerini dışlayıp kötü muamele yapmasınlar diye böyle bir kavram uydurmuşlar işte..

2|0
    0|0
  • İslamiyet

hıritiyanlık

musevilik

3 büyük dinin yasakladığı iiçindir ki

sosylojik açıdan eksileri vardır

0|0
    0|0
  • Gizli eşcinsellik.

1|0
    1|0