Baştan cinsellik istediğini belli eden erkek

çok ileriye gitmem ama sevdiğim kişiyle yaşamak istediklerim var ellerim öperim diyen erkeğe bunu baştan söyledi diye olumsuz bakılmalı mı

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• bunlar söylenmez zamanı gelince yaşanır adam söylüyorsa işini garantiye almak istiyordur izin vermem de bak nasıl uzaklaşacak.

1|0
    0|0
    • zaten öyle dedim diye niyetini açıkça söylüyo sanırım

• kesinlikle öyle. ha uzaklaşmazsa izin vermem dediğin halde çıkarsanız tenha bir yerde bir sokakta ne bileyim işte yakınlaşmak için baskı yapacaktır. seven söyleyemez kaybetme korkusu olur çünkü bu lafın ardından.

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen eğlenmek mi istiyorsun evlenmek mi? Ortasını kabul etmem.

Eğlenmek istiyorsan sonuna kadar git, ama bu doğru değildir. Psikolojin bozulabilir ve günahtır.

Evlenmek istiyorsan yüz bin kere vazgeç o çocuktan. "Yaşamak istediklerim var." demiş. Ciddi adam böyle şeyler demez. Seninle birşeyler yaşayıp bırakacak mı seni ki öyle söylüyor? Evlenmek istiyorsan namusuna dokundurtma. Elletme oranı buranı.

Gönül her zaman doğru insanı sevmez. İki gönül birbirini bulmuştur belki ama birinin niyeti bozuktur, bilemezsin. İlişkinizde ciddi olacak olan bir erkeği beklemeni tavsiye ederim. Kısmetinde varsa doğru erkek birgün sana gelir.

0|0
    0|0
  • bunu baştan söyleyen biri ile çıkarsan istesende istemesende eller o seni

adamın niyeti ellemekse bide cıkıyosanız kaçışın yok ben niyet edidip hiç yapamadığım olmadı amaç oysa götürdüğü yerlerde ellemeye okşamaya meilli yerler olucaktır istemiyosan kesinlikle görüşme göster ama elletme yanlış bilgidir maazallah başına iş acarsın :)

0|0
    0|0
    • haklısın sonra izin vermesem de ben baştan söyledim der

• yok ya o kadar yapmaz heralde

• sen öyle san .:)) bu eleman baya hızlı bence

direk ellerim diyip öperim demesine gerek yok zaten cıktıgı kızı herkez öper

o öperim derken nereyi kastetmiş ben anladım

• evet bakılmalı..çoluk çocuk muhabbetlerine fazla girilmemeli..

0|0
    0|0
  • akıl oyunları 2 gibi

aramızda geçecek olan çıkma fasıllarını atlayıp direk sekse geçsek?

gibi bişey..

0|0
    0|0
  • Doğrusu bu çocuğun aklı fikri oralarda, sevdiği kişiye ellemek istermiş filan :) senin bileceğin iş ama benden tavsiye taviz verme cinsellik konusunda, madem seviyor o zaman bir süre beklesin bakalım ne kadar değişecek.

0|0
    0|0
  • seven erkek cinsellik düşünmez hemen düşünse bile açık açık söylemez insan sevdiğinden utanır çekinir

0|1
    0|0
  • durustlugu deneyen baska bır erkek modelı..yaparım ederım ama asla sonuclarına katlanmam dıyor..aslında basta kaybedıyor bu erkek modelı..hangı kız bu tarz bır erkegı ıster kı?...davranısı hos olmasa bıle durustlugu takdır edılmelı

0|0
    0|0
  • Erkeklerin geneli cinsellik ister..bazi kizlar erkeklerin gozunde kolay lokma olarak gorunurler..erkeklerde..bunun rahatligiyla..istedklerini belli ederler..karsi tara...bu boylr devam ederfi sinarlar

0|0
    0|0
  • Sonradan söyleyince mi olumlu bakılmalı?

0|0
    0|0
  • İnsan niyetini bu kadar mı belli eder mk

0|0
    0|0
  • Bakılmamalımı sence te Allahım :)

0|0
    0|0
  • yok olumlu bakılmalı A llahım sen akıl fikir ver

0|0
    0|0
  • cinsellik yaşayacaksan kendin için yaşa. bize ne soruyorsun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• herseyı geçtım boyle seylerın pazarlığı yapılırmı yaa yasarsın yasamazsın bu zamanla olacak bişey...direk boyle bişeyle bana geldiği için farklı bir gözle bakarım tabıkı vede yol werırım yani

0|0
    0|0
  • o ne öyle be göster ama elletme sen :D

0|0
    0|0
    • adamla cıkıcaksın göstericeksin ama elletmiyeceksin :):)

sen nede yaşıyorsun yanında koruma taşıyorsun sanırım

imkansız o dediğim walla bende yemez ama başkasını bilemem

• benim de buna benzer bişey başıma geldi, öpüşürken devamlı göğüslerime dokunmak istedi, ben olmaz olmaz dedikçe sonunda sevdiğim için bir kereliğine izin verdim sonra o da yetmedi elini aşağı götürdü, orda elini tuttum i,zin vermedim sonra utandımı bilmiyorum akabinde soğuk davranmaya başladı ben de kendimi kötü hissettim ,ayrıldık

0|0
    0|0
Yükleniyor...