Penisim sertlesmiyor ilişkiye girdim kalkikti ama sert değildi hicbi zevk alamadım ve ilk ilişkimdi bu nedendir?

Penisim sertlesmiyor ilişkiye girdim kalkikti ama sert değildi hicbi zevk alamadım ve ilk ilişkimdi bu nedendir?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Biraz zaman verseydin penisine on sevismeyi uzun tutsaydin oral yaptirsaydin

0|0
    0|0
    • 3ay

Alkollumuydun?

• 3ay

Ee ne o zaman yicek miyim seni? Sitenin ortam yapicilarindan degilim merak etme kendini ifsa midir nedir ondan etmis olmazsin. Sadece birkac sorum var ve bunlari sanirim sen cevaplayabilirsin anca.

• 3ay

bana kalırsa, penisine kan sağlıklı pompalanmıyor, bunun sebeplerini araştrmak gerek, sigara, alkol ve dengesiz beslenme olması muhtemel, ben ceviz fındık ya da enerji içerikli besinler yediğimde penisim taş gibi olur parnerimin ısırmasını sıkmasını isterim sertleştikçe ama normal zamanlarda sadece kalkık ama çok sertleşme olmaz. Bu arada hiç denemedim ama siyalis denilen bir hap var yarım yutunca ortalama penis 10-12 saat dimdik taş gibi duruyor ve arka arkaya boşalmadanda inmiyor :)

En İyi Erkek Görüşü

• Heyecan / stres

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• İlklerde olur alisirsin sorun yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Sonra mast yaparken de sertlesmedigini farkettim artık hiç sertlesmiyo istek yok

• 3ay

Stres duzelir sorun yok

• Heyecan ve stres kaynaklı olması kuvvetle muhtemel.
    Sabahları uyanınca ereksiyon oluyor mu?

0|0
    0|0
    • 3ay

Sonra mast yaparken de sertlesmedigini farkettim artık hiç sertlesmiyo istek yok bazen oluyo

• Psikolojiktir zamanla düzelir ilkmiş ya

0|0
    0|0
  • Olur bazen oyle stres ten heyecan yorgunluktan

0|0
    0|0
  • Heyecandan olabilir

0|0
    0|0
  • sakso yaptırmadıysan serleşmez tabi

0|0
    0|0