Kavga Ettim Yaralarım Nasıl Hızlı Geçer ?

bugün eve dönüyordum aslında pek dışarı çıkmam neyse sonra baktım karşıda 7-8 tane apaçi mi desem ne desem bilmem şekilsizler sonra yolumu değiştireyim diye düşündüm ama korkmadım yanlarında geçerken biri çağırdı bakar mısın birader dedi bende ne var dedim para lazım dedi bende yok dedim sonra biri geldi tokat attı ben de kalktım buna bir tane vurdum diğerleri benim karşılık vermeyeceğimi düşündü galiba ben vurduktan sonra diğerleri de geldi onlar da vurdu birkaçını indirdim ama hepsine birden karşılık veremedim baya bir dövdükten sonra bıraktılar sanırım zar zor eve geldim duş aldım her yerim yara bere olmuş ne yapayım ? hastaneye veya başka bir yere gidemem evden çıkmadan çözümler lazım ailem görmese bari yaralarımı

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun dikkat et ya, güvenmediğin tiplerin içine girme bence, yolunu değiştir, ayrıca bu olayı ciddi anlamda şikayet etmen lazım, senin yerinde bir bayan da olabilirdi ve daha kötü şeyler olabilirdi, ya da kavga etmeye gücü yetmeyen bir başka erkekte olabilirdi, bu yüzden şikayet et ki, en azından bilinsin belki güvenlik alınır o çevrede, sadece kendin için değil o çevre içinde bu çok önemli, intikam almaya da kalkma olay çok çok büyür, ailem duymasın diyorsun ama daha beter bir şekilde duyabilirler, o yüzden bulaşma, öyle kişilikteki insanlar Allah'tan bulsunlar ne diyelim, zamanın insanları gerçekten kötü, Allah iyilerle karşılaştırsın.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Geçmiş olsun. Kimse de görüp kurtarmadı mı be yavrum tüh ya ne günlere kaldık. Eczaneden bişeyler al bari.

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun.Evde varsa link bunu sür yoksa nemlendirici krem sür.

1|0
    0|0
  • Alkolle temizle sonra batikon sür.. Açık bırak yaraları ki çabuk iyileşsin.

0|0
    0|0
  • darp raporu al ilk önce. silverdin iyi gelir yanık kremi ama yaralara da iyi geliyor hem iz bırakmıyor geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • ayy canım benim ya...ne boq arıyon öküzlerin yanında...kıyamam sana...öyleleri çok var ya..burdada dolu valla tecavüzcümü gibimi desem apaçimi desem...kapkaççımı desem..athırsızımı desem karışık bişeyler..koşup kaçsaydın keşke...

0|0
    0|0
    • bepanthen sür...yaraların nasılki görmemiz lazım hızlı resimle at istersen..

• etmeseydin ya

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun ya..

0|0
    0|0
  • iste erkeklerin sacmasapan dogasi hakkinda kisa bir yazi

0|2
    0|0
    • nesi saçma sapan.doğrusunu yapmış. her 2-3 erkeği bir arada görünce yolumuzu mu değiştirelim :D geçmiş olsun aga bu arada.aleo vera lı kremler yaraları çabuk iyileştirir aklında bulunsun

• 3 kisiye tekme tokat dalmaktaki mantik ne:D dayak yicegin ortada yani yolunu degistir sokma basini belaya adam akilli dur yani niye malkacogluna bagliyorsun

• filmde işe yarıyordu ama

• geçmiş olsun . kolanya falan temizle geçer bir iki güne

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun öncelikle.Yolunu değiştirseydi keşke :/

0|0
    0|0
  • hayir polise gitme sende vurmussun sonuscta hatan var ailene soyle bi

0|0
    0|1
    • Ne demek polise gitmesin, kendini savunmasamıymış ? gitsin direk, olay ortada 7-8 kişiye karşı tek, polis çocuğun 8 kişiye saldırdığını düşünmez bence...

• gitsin ozaman

• Keske bulasmasaydın be. Aılene dogruyu soyle kremsız gecmez yaralar

0|0
    0|0
    • gelecek sefer intikam alıcam onlardan ailem bulaşmasın kendim intikam alırım

• intikam sakın öyle birşey yapma

• Ne intikamı, 8 kişiler, Bruce Lee'nin ruhunu çağırıp ders mi alıcan? git polise tıksınlar nezarete bir güzel dayak yesinler bak nasıl intikam oluyor, öteki türlü sen hapse falan girersin saldırdığın için

• senin olay aynı bu :D :D :D

youtube.com/watch?v=7mxFNTxCqnc

0|1
    0|0
  • fondoten bul örtmeyi dene, üzerine ince bir ceket ile gez, morluklar için lasonil bul :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Polise git, darp raporu al, haklarında dava aç, bu salakların kefalet verebilecek paraları da yoktur, hapse girsinlerde görsünler ebelerininkini. Madem yolunu değiştirmeyecek kadar cesursun, devamını da getir, yakalarını bırakma

0|1
    0|0
  • vay itne apaçilere bak harbi kızılderili gibi yol keser olmuşlar :|

0|0
    0|0
  • Dostum illaki yaverlerin vardır ekibini topla. Sağlam bir şekilde girin elemanlara.

0|2
    0|0
  • Geçmiş olsun. Küvet varsa sıcak su doldurup içine gir, sonrasında hemen yatağa yollan.

0|0
    0|0
  • Bana biraz yazmışsın gibi geldi. 7-8 kişilik bir grubun içinden senden para isteyen çıkıyorsa o tiplerin içinde mutlaka boş gezmeyen vardır. 8 kişiden dayak yedikten sonra ve dediğine göre bayağı dövdüler diyorsun. hala gelip burada bu kadar yazı yazıp pc başında oturmanda çok manidar. dayaktan sonra eve girşini görmedimi ailen ? yaradan kastın ne mesela ? dudağın mı patladı ? kaşın mı açıldı ? neyse.. Doğruysada geçmiş olsun diyelim.

0|0
    0|0
    • evde yalnız yaşıyorum ya elim bacağım kırılmadı biraz kan var sadece duş aldım işte

• evlat ilkyardım yap yaraların ciddiyse küçükse sıkıntı olmaz ama darp izi olduğu için ağrı yapabilir bunun için ağr kesici içebilirsin ayrıca sana tavsiyem ne olursa olsun kızacaklarını bilsen de ailene herşeyi söylemen

0|0
    0|0
  • keşke o kavgada yanında ben olsaydım.Üzüldüm.

0|1
    0|0
  • tuzla soğan bağla

0|0
    0|0
  • Önce Cedi'lara haber ver.. sonra polisi ara.

0|0
    0|0
  • limon + tuz açık yaralara iyi gelir

0|0
    0|0
  • tavsiyem polise gitmen.

0|0
    0|0
    • olmaz kendim intikam alacağım

• ozaman yine dayak yiyeceksin. ama işin içine polis girersen tırsar puştlar.

• nerde oldu bu olay vay amkodomun p*çleri

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun bilader, polise gittin mi? böyle şehir eşkiyalarını şikayet edeceksin

0|0
    0|1
  • dostum benden tavsiye sana o itleri tek tek takip et bul ve indir benimde başıma geidi üniverste 3 kişi yolumu çevirdi kavga ettik ama ben boş değildim birini bıçakla yaraladım 2si o dürümda arkadaşını burakıp kaçtı itoluitler kimsenin yaptığını yanına burakmaa 5-10 kişiyle herkes erkek gücü yetiyosa tek gelsin götü yemez kimsenin emin ol sen delikanlı gibi davranıp kaçmamışsın helal olsun kardeşim böyle adilere fırsat vrermicen

0|0
    0|0
Yükleniyor...