Lütfen yardımcı olun?

Reglim geçen hafta bitti. Bende dün çok uzun süre mastürbasyon yaptım. Ve bu sabah koyu koyu bir kanla karşılaştım. Bunun sebebi dün yaptığım mast olabilir mi? 1 hafta olmuştu sadece biteli. Napmaliyim lütfen yardım edin?

0|0
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Zarın muhtemelen sağlam fakat regl kanı olabilir akşam kanalda kalan akıntı zevk suyuyla kayganlaşıp akmıştır ama korkulcak bişey yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• regl bittikten sonra dışarı atılmayan kırılmış yumrtta parçaçıklarını uzun ve şiddetli mast ile atmışsın bana göre, sağlığında bir sıkıntı yoksa gayet başarılı bir çalışma olmuş kanımca, ayrıca uzun süreli mast yapma olayını sevdim, bende kısa yapılan masttan zevk almam hatta vaktim varsa mast yapmaya en iyi seksimden bile daha fazla haz duyarım mast ile,

0|0
    0|0
  • Regl sonrası arta kalan kandır o. Kızlığının bozulması ya da hastalıkla alakalı değildir yani, rahat ol.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama mast ile oradaki organlar çalışınca kalan kan parçalarını atmış olabilir iyiye yorarak düşünürsek. Tekrar eder ise hekim görmeli.

0|0
    0|0
  • Tahriş olmuştur korkma

0|0
    0|0
  • kan koyu ise bekaretin gitti demekki

0|0
    0|0
    • 3ay

Elimi içime sokmadim ya ayrıca kızlık pembemsi olur kahverengi olmaz

• 3ay

kızlık koyu renk olur sende koyu dedin o yüzden. bu durumda vaginal akıngı iltaap olmuştur bir damar yırtılması

• Gaza gelip tırnakla yırtmış olabilirsin 👀

0|0
    0|0
  • normaldir çünkü zar bozulmuş olsa rengi normal olurdu

0|0
    0|0
  • Pıhtılaşmış biriken kandır.

0|0
    0|0
  • Enfeksiyon felan kapmistir korkma

0|0
    0|0
  • Kızlıgını bozmuşsun

0|0
    1|0
  • Ben mast yapmakdan şeyim agrıdı😞

0|0
    0|0
  • Sakin ol abi

0|0
    0|0

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Öleceksin

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...