Eski kız arkadaşım hamileyim diyor yarın aldıracak ama bana güvenmediğimi deyince çok kızıyor?

Bende doktor fatura keser mi özel doktor fatura kestir muayene resmini at bana canımla uğraşacam onla mı uğraşacağım diye defol git dedi çok kızdı bana
Arkadaslar özel muayenesi olan jinekolog fatura kesebilir mi bilginiz var mı?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• yaparken düşünmeyip şimdi bir canlının hayatına son vermeye karar veriyorsunuz düşündüğünüz tek şeyse fatura allah bildiği gibi yapsın ne deyim sizi

0|1
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağıda 4 aya kadar kürtaj olabilineceği ile ilgili yorum gördüm. Bu doğru değil, kanunun linki aşağıda. 10. Haftadan sonra kürtajın tek yolu annenin yahut beneğin sağlığının tehdit altında olması. Bence sen kadınla yüzyüze görüş. Bir işler var gibi bu işte. Kanun linki; www.mevzuat.gov.tr/MevzuatMetin/1.5.2827.pdf

0|0
    0|0
    • 2ay

Madde 5e bakacaksın

• 2ay

Kardeş dediğim gibi o doktorun insiyatifine kalmış. Yasal olarak 10 haftadan sonra bebeğin ve annenin hayatı tehlikede değilse yapamaz. İllegal olarak yaparsa yapar. Benden ne dememi bekliyorsun 😅 Benim dediğimin bir önemi yok ki. Ben ne diyeyim daha

• 2ay

Ben öyle bir anladım ki seni illegal olarak yaparsa yapar dedin ya
      Yani tıbbı açıdan 10 haftadan sonra 13,5 hafta da tıbbi olarak kendisi istese bile illegal olarak yapmasına engel tıbbi durumlar var sandım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Fatura kesebilir ama fatura keserse o işlemi kayıt altına almış olur.
    Eski kız arkadaşın işlemin kayıt altına alınmasını istemeyeceğinden fatura istemekten çekinebilir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hani özel doktor da olsa basit bir fatura
      Yani özelde olsa bile mi sanki kamu doktoru gibi sağlık Bakanlığına kayıtlı profiline mi kayıt ediyor onu? Emin misiniz?

• 2ay

Yani şimdi devlet karşılamıyor muş kürtaj parasını ama eskiden kürtajı karşılıyor ama kayıt altına alınıyormuş yani fatura girerse işin içine özelde de olsa kayıt altına girer ileri jinekolog muayenesinde bile kürtaj olduğu çıkar meydana yani?

• 2ay

Bende para mı koparmaya çalışıyor dicektim ödeyeceğime söz verdim hamile kadın telaşı da yoktu 104 gün oldu hamile kalalı 4 aya kadar süresi var diyodu bazı yerler de de 10 haftalık son diyodu bu 16 hafta diyodu yasal değil dedim hayır hemşireyim 4 aya kadar deyip durdu bunda da güvenim sarsıldı
      İşte emin olmam lazım doktorla konuştur beni desem sonra olur mu acaba?) şimdi dedim kızdı bana ispatla deyince vazgeçer diye korkuyorum

• bu nasıl hikaye

0|1
    0|0
Yükleniyor...