Aynı cinsten inanılmaz zengin biri size ilişki teklif etse kabul eder miydiniz?

bu kişinin bebekte korularda villası bir kaç fabrikası işhanları var örneğin adamda çok yaşlı ne düşünürdünüz not adam sadece pasif gay şimdi biri çıkıpta atıyorsun derse ister inanın ister inanmayın derim belki doğrudur belkide değildir gerçek olduğunu iddia etmiyorum siz olsanız ne yaparsınız bunu öğrenmek istiyorum sadece

Güncellemeler:
üstelik bu kişi türkiyede ki bir bankanın ortağı olsa bile görüşleriniz değişmezdi sanırım

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• hayir derim

0|0
    0|0
  • Bu fikir üzerine düşünülür ama midem de bulanırdı yani. Sanırım yapmazdım ama paraya bağlı :/

0|0
    0|1
  • Ederim herhalde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• korum korum korum kafanada odunu korum kız nerdedin zorun kafanada odunu korum derim :D bana gelcek öyle diecek bütün kemiklerini tuzla buz ederim kızlar kadınlar dururken erkek ne lan iğrenç gelir sakallı kıllı kıllı sert sert vucut en kötüsüde erkek :D yok abi travestide olsa dünyanın 8.harikasıda olsa erkekden dönmeyse ya da erkekse kafasına odunu gorum :D fenalara sokarım ciddi ciddi bir daha bırak teklifi sokaga cıkamaz.

0|0
    1|2
    • Parasının da onun da villasınında şanının şöhretinin de alayının köküne kibrit suyu dökerim. Düşünmesi muhabbeti bile iğrenç diyim.Gay iğrenç br kelime ztn.

• Ne kadar çok gay nonoş lezbiyen varmıs arkadaş aynı sitede barındıgım için utanç duyuyorum :((((( 3 etmiş dislike :D

• Olur neden olmasın ;)

0|0
    0|0
  • Öğğğğğh :s Eş cinsellikten nefret ederim. Öyle bir teklifte bulunanı döverdim sanırım :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...